Головна » Змови і Заклинання » Змови в день народження - як гарантувати виконання бажань

  Змови в день народження - як гарантувати виконання бажань

  Загадувати бажання - це широко відома традиція, яка практично всіма дотримується під час святкування дня народження. Як уже писалося вище, це теж магія, нехай і неусвідомлена. Існують і спеціальні замовляння для здійснення мрій, які читаються тільки в день народження. Для того, щоб ваше бажання виповнилося, виберіть відповідний час для того, щоб усамітнитися ненадовго в день свого народження. Як правило, напередодні свята вільного часу небагато, але півгодини виділити можна.

  Змова на свічки

  Заготовте заздалегідь дев'ять свічок і вивчіть змову напам'ять. Залишившись на самоті, сформулюйте своє бажання, подумайте над ним деякий час. Що зміниться у вашому житті, коли воно здійсниться? Чи не завдасте ви кому-небудь шкоди цим бажанням? Чи не змінитеся ви самі в гіршу сторону, якщо отримаєте те, чого хочете? Потім запаліть свічки і читайте дванадцять разів:

  Господь Бог, всемогутній, Благословення мені дай! Нехай через врата, і через вікно Чорт благородний увійде, До столу дубовому, та через комин увійде, Пил позолочену в подарунок принесе. Акі місяць ясний по небу нічному бреде, Так в будинок мій, раби Божої (ім'я), Завжди везіння дорогу знайде. Справа міцне, так слово ліплення. амінь.

  Не можна перериватися під час читання змови, робити великі перерви між прочитаннями, відволікатися на що-небудь і запинатися. Після того, як прочитаєте змову, залиште свічки, щоб вони догоріла цілком.

  Змова на хустку

  Є ще один змову в день народження на виконання бажання. Візьміть в руки носовичок, загадайте бажання, сконцентруйтеся і тричі скажіть:

  Хто допомоги у Господа просить, тому Господь допоможе. Так виповниться бажання моє велике за допомогою небесної. Невідомими дорогами до мене щастя прийде, життям живої обросте. Хустка свій зараз зав'язую, на допомогу світлу, на справи добрі. амінь.

  Тепер зав'яжіть на хустці вузол. Поки бажання не збудеться, носите його при собі постійно. Після того, як ви отримаєте те, чого бажали, спаліть хустку поза приміщенням, не розв'язуючи вузла.

  Змова на тінь

  Якщо часу на чаклунство у вас не дуже багато, ідеально підходить змову на тінь для здійснення мрій. Існує кілька умов: вивчіть текст заздалегідь напам'ять, підберіть такий час і місце, щоб вдалося залишитися одному на пару хвилин, а ще нікому і ніколи не кажіть, яким чином вам вдалося отримати бажане. Змова дуже сильний і практично завжди ефективний, але тільки за умови вашого мовчання про його дії.

  Обміркувати формулювання вашого бажання також потрібно заздалегідь. Отже, станьте так, щоб ваша тінь була добре видна і не перетиналася з тінями інших людей і предметів, будівель і рослин. Робиться це на вулиці. Змова читається один раз і як можна швидше:

  Тінь моя без мене не живе, як ніч без дня. Як Господь день з ноченьки творив, Так і мені тінь земну, в день народження подарував. Виконай, тінь прохання мою: (ваше бажання). Справа словом скріплюю, змова завершую. амінь!

  Змова на день народження на удачу і гроші

  Цей ритуал на гроші, проводиться в той час, коли ви народилися на світ. Швидше за все, ваші батьки знають хоча б приблизний час вашого народження. Не обов'язково знати його до хвилини, але обряд діє тільки за умови, що він проводився хоча б приблизно під час вашого народження.

  Для чаклунства підготуйте заздалегідь три свічки з м'якого воску, щоб легко можна було їх зігнути, не зламавши. Деякі свічки добре гнуться, якщо їх трохи нагріти. Церковні свічки не підходять. Крім цього, потрібна біла скатертина без малюнків і таке ж блюдце.

  Проводиться обряд в тій кімнаті, в якій ви спите, в повній самоті. Накрийте будь-яку відповідну поверхню (стіл, тумбу і т.д.) скатертиною, поставте на неї блюдце. Ви повинні стояти одночасно обличчям на схід і до столика. Уявіть, як переконуєтесь в здійсненні бажань, вам щастить в будь-яких починаннях, а гроші ллються рікою в ваш гаманець. Візьміть в руки свічки і потримайте їх кілька хвилин біля своїх грудей, щоб вони нагрілися. Зверху вниз переплетіть їх між собою. Запаліть свічки і поставте на білу тарілку. Тепер дванадцять разів поспіль читається замовляння:

  Господи Боже мій, благословенням своїм мене даруй. Прийди через ворота дубові, дорогою мощених до столу моєму, скатертиною накритого. Свічки воскові освячені мені принеси, та пил позолочену, так трубу сребленую. Місяць опівнічний по небу поспішає, щастя в будинок до мене вабить. Від століття і до століттю, будуть мої слова по віку!

  Чи не збивайтеся і не запинайтеся під час прочитання цих слів. Свічки повинні згоріти до кінця. Поки вони прогорають, вам не можна виходити з кімнати і дозволяти кому-небудь в неї входити, навіть домашнім тваринам. Блюдце і скатертина після того, як згорять свічки, заховайте куди-небудь. Користуватися ними за призначенням і для магії можна до наступного дня народження.

  Змови на день народження для щастя у всьому

  Існує змова на удачу, гроші і щастя на день народження, який діє на всі сфери вашого життя. Він здатний наштовхнути вас на правильні рішення проблем, які раніше навіть не приходили в голову. Проводити його можна або в день народження, або в наступний після нього понеділок під час повного місяця або зростаючого місяця.

  Вам буде потрібно чотири свічки - біла, золота, зелена і рожева. Заздалегідь приготуйте пахощі з запахом троянди і м'яти. Це можуть бути дві аромапалички з такими запахами, суміш ефірних масел, трави на кальянном вугіллі високої якості (дешеві вугілля перебивають аромати пахощів) або приготоване за обраним вами рецептом пахощі на будь-якій основі.

  Знадобиться також натуральний рожевий кварц. Це може бути спеціально куплений для магічної роботи кристал або прикраса, яке давно вам належить. Крім цього, підготуйте чистий неліновані аркуш паперу і будь-яку ручку. Розставте свічки півколом і запаліть їх і пахощі. Напишіть своє повне ім'я на аркуші ручкою і скрутіть лист. Покладіть його в півколо зі свічок і зверху поставте рожевий кварц. Після цього читайте змову:

  Я (ваше ім'я) в повний радості і щастя світ прийшла, Шлях свій вірний для себе сама знайшла. Нехай ясним буде розум мій. Нехай світло щастя завжди буде зі мною. Нехай шлях мій тільки до добра і багатства мене веде. Нехай любов зі мною під руку по шляху йде.

  Свічки залиште догоряти. Все, що було на вашому столику під час ритуалу, має простояти так, як ви його залишили, до початку нової доби.

  Змова на день народження для зміни долі

  У день народження виконуються будь-які бажання, в тому числі і ті, які пов'язані зі зміною долі. Кому потрібні такі змови? Тим, кого переслідують постійні невдачі, хвороби і безгрошів'я. У таких випадках, якщо справа не в псуванні або інших подібних причини, можна вдатися до наступного ритуалу.

  Для того, щоб змінити долю в свій день народження, буде потрібно трохи святої води. Заздалегідь купіть в церкви сім свічок, таких, щоб не горіли занадто довго. Крім цього, потрібні сірники, сіль, два дзеркала і дві ікони. Ікони можна підібрати інтуїтивно, можна взяти ікони Богородиці і Спасителя, вашого святого і Христа або діви Марії, або ж святих, яких просять про рішення таких проблем, які є у вас.

  Дзеркала поставте один навпроти одного, щоб вони створювали дзеркальний коридор. Між ними повинні стояти ікони, які ви вибрали, а перед іконами - по дві свічки. Решта свічки нехай стоять ближче до вас. По праву руку ставте ємність зі святою водою. Багато її не треба, підійде невелика чашка або навіть сільничка. Поруч з нею розмістіть сіль, якою також потрібно зовсім небагато.

  Вода і сіль необхідні для освячення простору, в якому проводиться ритуал. Для цього за годинниковою стрілкою обійдіть місце проведення обряду для зміни долі, окропив його межі святою водою і посипавши їх сіллю. Після цього читається замовляння. Робити це потрібно дуже тихо, майже пошепки:

  Сердечко чорно, та дзеркало темно. Господь мені допомагає, душу мені освячує. Свічку запалюю, всю темряву розганяють, Розлуку та печаль, біль та засмучуються, Гіркота невтішну, та страждання серцеві. амінь!

  Після прочитання змови перехрестився і почекайте, поки не згорять повністю все свічки. Наступні після дати проведення обряду три дні треба тримати пост. Під забороною знаходитимуться алкогольні напої, м'ясні та молочні продукти, а також яйця.

  Змови в день народження на подарунки

  Якщо вам на день народження подарували якесь прикрасу - браслет, кільце або кулон, наприклад, то з них можна зробити талісман. При виготовленні талісманів з подарованих прикрас будьте обережні. Ви повинні бути повністю впевнені в тому, що подарунок був зроблений без злого умислу і віддавався без жалю. Ідеально підходить прикраса, подароване вам близьким родичем, з яким ви в хороших відносинах.

  Самому для того, щоб в день народження зробити талісман, купувати прикраса не можна. Прикраса потрібно очистити. Для цього залиште його на ніч після святкування вашого дня народження в склянці проточної води. Підійде і вода з-під крана, але не кип'ячена. Добре, якщо поставити його на підвіконня, куди падає місячне світло. Вранці прикраса протріть новим рушником.  Тепер запаліть свічку. Добре, якщо її колір відповідає тому, що ви хочете закласти в ваш талісман. Якщо вам важко в цьому виборі, біла свічка добре підійде. Ви можете покласти прикраса перед свічкою і прочитати заклинання. Хорошим прикладом буде заклинання на удачу:

  Прикраса сяє, везіння приваблює. Березі тебе, як зіницю ока, а ти подаруй мені сяйво алмаза!

  Можна скласти своє заклинання, а можна просто затиснути майбутній талісман в руці і чітко уявити, що він повинен вам приносити. Також можна своїми словами попросити прикраса залучати те, що вам потрібно - гроші, любов або щось інше. Діє зарядка талісмана рівно рік, до наступного дня народження. По закінченню цього терміну доведеться повторювати все знову - очищення водою в ніч після вашого дня народження і інші маніпуляції, описані вище.

  Змова в день народження на любов

  Робити привороти і займатися іншою шкідливою магією на день народження не можна. Але залучити в своє життя любов за допомогою магії можливо. Щоб зустріти відповідну вам людину, треба провести ритуал для пошуку кохання.

  Після святкування дня народження, постарайтеся залишитися на самоті з настанням ночі. Добре підходить опівночі. Отже, запаліть білу або рожеву свічку. Сконцентруйтеся на людину, яку хотіли б зустріти. Постарайтеся уявити його максимально детально, чітко і так, ніби ви вже з ним знайомі.

  Тепер беріть червону або рожеву папір і ручку. Якщо у вас немає можливості придбати такий папір, скористайтеся натуральними барвниками, наприклад, буряковим соком, розведеним з водою. На аркуші паперу пишіть всі риси характеру і зовнішності, які бажаєте бачити в своєму улюбленому. Папір потрібно спалити в полум'ї свічки. Не забувайте про правила пожежної безпеки та подбайте про наявність поруч вогнетривкого посуду, в яку можна покласти палаючий аркуш паперу. Поки вона горить, читайте змову:

  Любов чекаю, любов прийде, любов зустрічаю, любов березі. Нехай буде так!

  Попіл розвійте за вітром. Свічку можна погасити, якщо вона ще не згоріла. Час від часу запалюйте її і просите Вищі сили про зустріч з потрібним вам людиною. В цілому, день народження вважається одним з найбільш сприятливих та ефективних днів для чаклунства. Ви можете закликати до себе в будинок багатство, любов і щастя, досить лише докласти трохи зусиль і повірити в чари цього дня!