Головна » Змови і Заклинання » Змови від начальника - шанс знову насолоджуватися роботою

  Змови від начальника - шанс знову насолоджуватися роботою

  Якщо шеф не злюбив підлеглого з першого погляду без видимих ​​причин, ці змови чудово підійдуть.

  ложка солі

  Ритуал відбувається в повний місяць, з півночі до третьої години ночі. Потрібно запалити червону свічку і видряпати на ній ім'я начальства. Свічок має бути стільки, скільки начальників. Тепер необхідно взяти кілька чайних ложок солі (по одній чайній ложці на начальника плюс ще 4 додатково). Перш за все треба прожарити 4 ложки на свічці, примовляючи:

  Як у мертвих зуби не кусаються, мови не лаються,
  Як в гніві не кидаються, руками на живих не махають, ногами не стукають,
  Як вони на мене не кричать, так щоб жодна людина на віки віків і довіку
  Ні старший по чину, ні молодший, ні той, хто вважає, ні той, хто підмітає,
  Ні той, хто в кріслі сидить, нехай строго на мій лик позирає, мене не сварить.
  Ось як я прочитав, як я все сказав, так і повинно бути,
  І наклеп не буде мій переламати. Амінь, амінь, амінь.

  Далі потрібно зсипати їх в окрему посудину. Потім береться сіль, призначена для керівництва. Її потрібно підігріти, одночасно шепочучи така змова:

  В ім'я Отця, і Сина, і Святого духа, амінь. Є свята сходи, на ній святі ступені, на кожному ступені коліна, диякон і архідиякон, священик і архісвященнік, єпископ і митрополит, а над усіма Господь став, всіх перестерігає і всіх милостиво прощає. Я, раб (своє ім'я), стою, істинним духом смиренно прошу диякона і архідиякона, священика і архісвященніка, єпископа і митрополита, і самого Ісуса Христа, вклади своєю волею в уста рабу (ім'я начальника) прихильні слова на мене, по моїй душі, раба (своє ім'я), амінь.

  Цю сіль потрібно покласти в окрему посудину. Далі потрібно взяти обидві частини на роботу. Краще прийти раніше за всіх. Сіль з першого коробка потрібно посипати в 4 кутах робочого приміщення, а іншу сіль рівномірно розсипати в кабінетах начальників.

  Змова на воду

  Ритуал відбувається на зростаючому місяці, ввечері. Потрібно набрати миску проточної води і наговорити:

  Ісус Христос, встань мені на допомогу.
  Іду я в світлицю, там сидять
  Царі з царями, пани з панами,
  Все влади наді мною, німі як стіни.
  Беруть тарілки, я ніж виймаю з-під серця,
  Своїм ворогам горло затикаю.
  Мій верх, моя правда, моя перемога.
  На всі боки обернуся
  І Вас, моїх ворогів, не боюся. амінь.

  Потім потрібно отхлебнуть кілька ковтків води і негайно лягти спати, не намагаючись визирнути у вікно або поглянути на Місяць. На світанку необхідно хлюпнути собі в обличчя цієї водою, залишок вилити у дворі. Повторити змову слід через місяць.

  Змова від причіпок начальника

  Коли бос чіпляється за будь-якого приводу, це заклинання допоможе змінити ситуацію.

  Лакомка

  Обряд потрібно здійснювати на убуваючому місяці, з третьої години ночі до п'ятої години ранку. Слід купити їжу, яка подобається найбільше. Якщо є можливість, варто приготувати улюблені страви - це ще більш дієво. Потім береться улюблений напій, стіл накривається білою тканиною, запалюється свічка оранжевого або синього кольору. Блюдо потрібно з'їсти, представляючи бажане. Проговорюється заклинання:

  Ось мої губи, ось мої зуби - гострі, міцні, білі й чіпкі. Губами хапаю та зубами виїдають - Базікала та докори, лихі розмови.

  Потім необхідно запити частування напоєм і вимовити:

  Хай сонце освітлює, а вітри відганяють!
  Що висвітлювати, а що відганяти, ці сили самі знають!
  Нехай буде так!

  Після треба погасити свічку і піти лягти спати.

  Сало і цвях

  Інший змову, що дозволяє зменшити гнів керівництва і відвернути негативний увагу боса від персони підлеглого. Ритуал дуже простий у виконанні, але дуже ефективний.

  Бажано провести його на спадну місяць, хоча підходить будь-яка фаза. Для початку потрібно взяти невеликий шмат сала і великий проржавіла цвях. Вставити цвях в сало до упору, промовляючи наступне:

  іменем Адонаи.
  Відійди, диявол, від мого будинку,
  вийди зло з моїх кутів,
  як завмер цей цвях в салі, так і (ім'я) завмре,
  НЕ буде гарчати, злобно кричати на мене (ім'я).
  амінь.

  Після ритуалу предмет ховається в таємне містечко, де його ніхто не знайде. Якщо в будинку жарко, дозволяється помістити сало в холодильник в найдальший куток.

  Вузлик на пам'ять

  Можна вдатися до вузликової магії, однак потрібно бути вкрай зосередженим на результаті. Ритуал виконується на спадаючу Місяць. Береться шнур червоного кольору і робиться 18 вузлів. На все вузлики необхідно нашептати наступні рядки:

  Летів ворон через окиян-море, сім Вороненко оніміли, одубелі, в чорний вир полетіли. Так і всякі б командири оніміли, одубелі, у вир полетіли. Ангел мій охоронець, збережи і помилуй раба Божого (...) від усякого ворога і супостата, від злих командирів і начальників і від нечистого духа. Сидить баба камена на високому дубу, в роті у неї залізний зуб, тим зубом вона ключі-замки тримає, нікому не підійти, ключ не понести. На віки вічні. амінь.

  З того дня цю мотузку потрібно скрізь носити з собою, особливо на роботу. Необхідно стежити, щоб її не помітили, не кажучи вже про те, щоб хтось до неї доторкнувся.

  Змова на позбавлення від начальства

  Якщо відносини з керівництвом дуже погані, ужитися неможливо, читається це заклинання, щоб уберегтися від звільнення і розлучитися з начальником.

  Для чаклунства потрібно взяти кілька солі, маку і трохи карамелі. Обряд проводиться в два етапи.

  Спочатку вимовляється змову на підвищення по службі, щоб бажання виконувалися, а вороги не могли нашкодити. Потім слід власне заклинання проти шефа. Дії потрібно проводити в комплексі, але не відділить одне від іншого.

  Ритуал робиться в повний місяць ввечері. Потрібно зварити домашню карамель, досить густу. Помішуючи, необхідно уявляти, як дають підвищення, а цього ніхто не перешкоджає. На тарілці малюється схематично образ, що символізує бажане. Це може бути начальницький стіл, двері як початок нового етапу, монетки або купюри як збільшення зарплати і т. Д. Після медитації над малюнком зображення необхідно злизати.

  Потім починається другий етап - на позбавлення від керівника. На розпечену сковороду викладають сіль і мак. Читається замовляння:

  Через перешкоди, двері, пороги переступаю,
  Чорної гадюкою виповзаю,
  Рабе (ім'я) сльози, біду і ворожнечу посилаю,
  На солі та на маці замішую.
  Сіль - горе, мак - сльози.
  Рабе (ім'я) на цьому місці капость та загрози.
  Ключем закриваю, замок в море кидаю!
  Ніхто справа моє не переб'є, не виправить навпаки!
  Так є і так буде, тричі сильно!

  Сіль і мак перемішуються і ними посипають в кабінеті керівника під стільцем, перед порогом, робиться умовна лінія з цієї суміші, яка веде від місця роботи на вулицю. Повторювати дію необхідно приблизно кожні три тижні до отримання результату.

  Не варто кожен раз вдаватися до магії. Краще спробувати вирішити проблему іншими способами. Якщо це не виходить, є сенс спробувати замовляння.