Головна » Змови і Заклинання » Змови від ворогів - як уберегти себе і своїх близьких?

  Змови від ворогів - як уберегти себе і своїх близьких?

  За допомогою цієї змови ви забезпечите собі захист від недоброзичливців на 12 місяців. Тривалість і потужність захисту залежить від вашої особистої сили і досвіду. Бажано також доповнити цей обряд особистим оберегом в будинку і на собі.

  Цей ритуал слід проводити в денний час на повний місяць. Знайдіть безлюдне місце, де протікав би струмок. Викупайтеся в ньому і насухо витріть рушником. Після цього вам потрібно триразово проговорити наклеп:

  "Саван білий, могильний, коса гостра, неприступна, непідкупна, непідсудні, непосульная. Скоса, коса, моїх ворогів, забери до себе в гниль могильну! Завалів я каменем в'язницю, підіпру його горою білою.
  Ковила-трава захитається, хмара чорна від мене піде. Водицею чистої обмоюсь - душею буду спокійний. Мені, (ім'я) - зорі тихі, дні спокійні, ночі світлі. Нехай буде так."

  Потім цей рушник необхідно просушити. Якщо ситуація дозволяє, добре буде розвести прямо там багаття і висушити його над вогнем. Якщо ж цього зробити не можна, поверніться в свій будинок і просушіть рушник над вогнем свічки. На наступний вечір віднесіть його на кладовищі і зарийте там. Повторити цей ритуал потрібно рівно через рік.

  Захист на будинок на кропиву

  Цей обряд проводиться для того, щоб ваш ворог не зміг проникнути в ваш будинок і там нашкодити вам. Також використовується для знешкодження подкладов.

  Отже, для початку візьміть невеликий пучок кропиви. Бажано, щоб трава була тільки що зірваної, свіжою. Потім візьміть шовкову стрічку червоного кольору і вплетені її в кропиву. На цій мотузці потрібно зав'язати 9 вузлів. На все вузлики слід наговорювати наступне:

  «Кланятися тобі, бісова трава, що людом лихим Сеяна, самим Сатаною-батюшкою по білому світу розвіяна, відведи окаянного (ім'я) від порогу мого да закрий до мене дорогу, тобі в хаті моєї перебувати, (ім'я) в будинок мій не пускати. Істинно! »

  Якщо ви не знаєте імені ворога, замініть ім'я на загальну назву, наприклад "лихий люд». Оберіг необхідно заховати біля вхідних дверей, можна повісити над порогом

  Змова на ворогів на дзеркало

  Якщо ви хочете зробити оберіг, щоб він захищав ваш будинок - дзеркало прекрасно підійде на цей випадок. Сам ритуал слід проводити в молодика на світанку. Отже, для початку вам потрібно купити дзеркало, при цьому не торгуючись. Принісши додому, помийте його проточною або освяченою водою. Якщо погода дозволяє, прекрасним виходом буде тала вода. В процесі миття вам потрібно прочитати заклинання 12 разів:

  "В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Омивається, обмиваю, старе змиваю, господаря міняю, погане прибираю, святою водою очищаю. Амінь!"

  Слідом за цим вам необхідно витерти дзеркальце, кажучи такі рядки:

  "Чисте, світле скло чудове, послужи господареві новому, людям і Богу угодному. Амінь."

  Вимовте це тричі. Потім покладіть дзеркальце таким чином, щоб воно знаходилося навпроти вас, і скажіть семикратно:

  "Дзеркало світле, я тебе обмила, святою водою вмила, в будинок принесла, чужим не віддала. Вода з тебе збігала, господаря поміняла, господиня відтепер я, подивися на мене. Бути добру і спокою, заживемо дружно ми з тобою. Злих людей з будинки гони, любов і спокій в моїй хаті бережи. в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. "

  Тепер помістіть дзеркало в підходяще місце і прошепоти:

  "Дзеркало в будинок принесла, в будинок удачу впустила.

  Коли ви точно визначили місце, де воно буде знаходитися, ще раз промийте його поверхню освяченою водою, читаючи:

  Стій на сторожі, дивись навколо, будеш ти відтепер охоронний друг. Дивись, поглядай, злих людей наважуються, злі думки глушині, мені злих людей покажи. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. "

  Надалі, коли ви не будете впевнені, що запрошений - ваш друг, постарайтеся зробити так, щоб він відбився в вашому дзеркалі. Гість, який замишляє недобре, буде не в змозі надовго затриматися в вашому домі або зробити в ньому щось погане. Також необхідно оновлювати захист, протираючи дзеркало подібним чином раз в місячний місяць.

  Пляшка на захист

  Це дуже простий ритуал, але, як не дивно, один з найбільш ефективних. Робити його потрібно на зростаючу місяць ввечері. Цей захист накладається нема на будинок, але на певну людину.

  Спочатку купите скляну пляшку і покладіть туди колючі предмети: голки, скло і т.д. Засипте її до середини, після чого налийте доверху води з сіллю крупного помелу. Тепер вам потрібно начитати змову на пляшку:

  «Іду я по чистому полю, назустріч мені сім бісів з полудухамі, все чорні, злі, нелюдимий. Ідіть ви, біси з полудухамі, до лихим людям. Тримайте їх на прив'язі, щоб я від них був цілий і неушкоджений по шляху і дорозі, під дому і лісі, в чужих і рідних, у землі і на воді, під обіді і на бенкеті, в весіллі і на біді. Мій змову довгий, і слова мої міцні ».

  Далі необхідно опечатати пляшку дерев'яною пробкою (не металевою) і закопати на глибині близько до 50 см. Цю захист потрібно повторювати кожні 5 років.

  Змова від ворогів за допомогою чорних ягід

  Цей ритуал діє на певну людину, захищаючи його від ворогів. Для початку потрібно набрати різні види ягід. Головна умова - вони повинні бути чорного або просто темного кольору. Після цього необхідно налити в ємність з ягодами воду і поставити на плиту варитися. У той момент, коли напій почне закипати, всипте крохмаль і прочитайте:

  "Пом'яну я цим киселем твоя справа, шибко, прудко і сміливо. Як Єгорій воював і перемагав, так я ворога свого (ім'я злостивці) зламаю та діло його зруйную. Кисіль-кисіль, ти варісь цілий день. Вставай, кіпи, справа моє міцно закрепи. Я перший (перша), а ворог мій за мною. Заступник мій всюди, всюди зі мною. Ключ. Замок. Мова. Амінь ".

  Якщо ж ви не впевнені, хто саме ваш недоброзичливець, то пропустіть його ім'я, але в кінці обмови скажіть:

  "Перший безликий, другий безіменний, третій - ворог мій окаянний. Перший - ликом постане, другий з ім'ям стане, а третього ж Ти мій усюди знайде і дістане. Викривав"

  Потім вимкніть вогонь і остудіть кисіль. Кожен день пийте по невеликої порції цього напою, і вороги скоро перестануть вам докучати.

  Читайте також статтю про: змови на смерть

  Заклинання від ворогів на нитку

  Даний ритуал необхідно проводити в п'ятницю на зростаючу місяць. Для початку візьміть шнурок, довжина якого становить близько півметра, а також довгі вовняні бордові і чорні нитки. На кожному кінці шнурка потрібно зробити вузол. На обидва вузлика прошепоти:

  «Іже прив'язь яко удав то моїх вражин,
  мене огорожі, поганяти яко змеіщі слід
  кружіной ма обкрутити, то вірна заступив. Амінь. »

  Потім візьміть бордову нитку і накручуйте її на мотузку від одного вузла до іншого. В цей же час наговорюйте:

  «Кутана ведовскіе покривши
  силища чорна огорожа ма (ім'я)
  да Туманіной схованих
  світлом аки темрявою
  то мій зберегти ведовской кутана. Амінь. »

  Кінчик бордовою нитки треба приєднати до якогось з вузликів і вимовити:

  «Узліща щось не хрестовий (ім'я) округом та не пасмо. Не знайти. Амінь. »

  Так само потрібно зробити і з чорною ниткою, повністю намотавши її на шнурок, і проговорити:

  «Кружіна довге темне
  яко під спасе моєї душі
  аки у спасе мого тілеса іже я (ім'я)
  чуткою чорної ма зберігати. Амінь. »

  Кінець чорної нитки необхідно примотати до протилежного кінчика мотузки і прочитати:

  «Те нині чорний на мій обережін
  мя (ім'я) зберігаються охорону. Амінь. »

  Слідом за цим потрібно з'єднати обидва кінчика мотузки воєдино і зав'язати вузлик білою вовняною ниткою. Після цього прочитайте змову дев'ятиразовий:

  «Кружінь ведовскіе тя я намотань творити
  яко життя мого защіть маєш
  єжель хто злюкою піде, оривом
  Хомутіна та чорної Словина
  бабської аль дідівської трявіной порезом різати
  глаголь на мене здобути погостний
  тако хід через цю кружіну, охорону
  вірна на мою (ім'я) душеньку.
  Амінь. Те речено. »

  Цю мотузку весь час беріть з собою.

  Змови від ворогів необхідно час від часу оновлювати. Навіть найсильніший оберіг рано чи пізно втратить свою силу і ви залишитеся беззахисним.

  Слід пам'ятати, що ваша захист - це також спокій і мир в душі. Якщо ви будете весь час нервувати, кидатися з однієї крайності в іншу, навести на вас порчу або пристріт буде простіше простого.