Головна » Змови і Заклинання » Змови від алергії посилять ефект від ліків

  Змови від алергії посилять ефект від ліків

  Приступаючи до подібних ритуалів, пам'ятайте, не варто виключати використання медикаментозних засобів. Можливо, якщо змова читається могутнім, досвідченим практиком, його сили буде достатньо для усунення алергічної реакції. Але коли змова на здоров'я читається початківцям магом, ефект може бути не дуже вираженим.

  У таких ситуаціях змови в основному множать ефект від медикаментозних препаратів.

  Це заклинання вимовляється самою людиною, що страждають від алергії. Потрібно озброїтися непотрібної каструлею і в неї сказати:

  Іду я, раб Божий (ім'я) на дно порожнє, на темряву порожню. Залишу його на самому дні, внизу його кину, червоточину свою викину, все сльози виплачує діти, то бугор червоний, від слизу позбудуся і назад вже ніколи не візьму. Як білі кістки, як очі ясні, як чисті тіло, мови і душа. амінь.

  Плюньте 5 раз в каструлю. Накрийте її і опівночі віднесіть на пустир. Там виройте яму, яку Ви будете розміщувати каструлю. Зарийте яму і йдіть додому не обертаючись і ні з ким не розмовляючи.

  Молитви від алергії

  Молитви - сильна зброя віруючих людей проти наклепів, пристріту і напастей.

  Релігійні люди вважають за краще звертатися до Всевишнього, якщо їх в життя наздоганяють якісь проблеми, ніж використовувати чаклунські ритуали. Від алергії також врятують молитви.

  Ранкова молитва

  Знадобляться коріння лопуха і кульбаби. Їх потрібно подрібнити. У день достатньо однієї склянки суміші. На ніч залийте інгредієнти теплою водою. Вранці з зілля зробіть відвар - протягом півгодини кип'ятіть на повільному вогні. Дайте лікам трохи охолонути і скажіть слова:

  Встану я, раба Божа (ім'я) на зорі ранньої, на зорі червоною. Вмиюся я в водиці ключовою, так піду з хати своєї дверима, дворами, та воротами. Вийду в поле чисте, а за полем тим море широке розлилося. Посередині моря коштує острів, а на острові дуб росте старий, лісової, а навколо нього вовки зібралися. Навколо того дуба сім вовків ходять, землю гребуть, та коріння вигрібають, чому дуб старий в'яне. Чи не копайте ви, вовки, землю сиру, що не гребіть коріння, що не рвіть, дуб старий не мучити. Йдіть до Мого раба Божого (ім'я) і з нього будь-яку Маят зніміть, будь-яку хворобу, та худобу. Щоб не ломило у нього в кістках, щоб шкіру від сверблячки не зводиться, щоб в носа не свербело, щоб не задихалися горло, щоб зотлів хвороба, та навіки від нього в краї далекі полетіла. Що сказано, то збудеться. амінь.

  Випийте трохи ліки. Досить вживати по півсклянки 3 рази на день перед їдою. Щодня готується свіжа порція настою. Молитва читається три доби поспіль.

  Гостра реакція імунної системи може бути наслідком магічного втручання, тому можна заодно очистити будинок і самої людини за допомогою молитов, щоб прогнати весь можливий негатив.

  Молитва від алергії у дитини

  Якщо від подібної реакції мучиться дитина, надати йому допомогу здатна мама. Щоранку після пробудження стаєте перед образом Миколи Чудотворця, запалюйте маленьку церковну свічку і говорите текст:

  Утpeнній aнгeл, кoгдa лeтішь нaд дoмoм мoім, взмaxні кpилoм cвoім, пуcть вoздуx блaгoй мoeгo peбeнкa Oчиcт, пуcть нe знaeт oн бeд і бoлeзнeй, пуcть жівeт, життя paдуeтcя і мeня paдуeт, aмінь, aмінь, aмінь.

  Важливо: текст слід знати напам'ять. Читати його можна і в церкві, але тільки перед іконою Миколи Чудотворця. Рятує молитва не тільки від алергії, а й від будь-яких недуг. Посилити ефект можна так - щодня умивайте чадо освяченої водицею і тричі повторюйте над ним молитву "Отче наш".

  Обряд з трав'яний сумішшю

  лютики

  Використовуючи змови, можна вилікуватися від пики, грижі, самих різних захворювань. Від гострої реакції імунної системи на подразники допоможе такий ритуал. Візьміть трохи сухої трави "куряча сліпота". Підготуйте стільки ж шкурок каштана. Спочатку їх необхідно просушити і подрібнити.

  Додайте в суміш трохи рідини і застосовуйте для щоденного обтирання хворого. Супроводжувати обряд потрібно такими словами:

  Хвороби підуть, болі підуть, сила матінки-природи, зціли (ім'я).

  Для лікування найчастіше досить пари сеансів.

  Ритуал від алергічного риніту

  Нежить - частий супутник алергії. Для позбавлення від нього візьміть маленьку воскову свічку, покладіть її в ємність і залийте освяченої водицею. Вранці над ємністю прочитайте такі слова:

  Звідки хвороба прийшла, туди і йди. Водиця, здоров'я (ім'я) поверни.

  Подібної водою необхідно вмивати обличчя перед відходом до сну 30 днів поспіль. Заготовлювати воду надовго не варто. Максимум на три дні.

  Не завершуйте лікування, якщо побачите перші позитивні результати. Тільки якщо ви будете здійснювати маніпуляції протягом цілого місяця, вдасться надовго забути про алергічних реакцій.

  Алергія на харчові продукти

  Змови і молитви допоможуть від кропив'янки викликаної алергією на їжу. Візьміть продукт-алерген і помістіть його в посудину. Плюньте на нього тричі, після чого проткніть голкою. Скажіть:

  Висип, йди звідки прийшла.

  Посудина запечатайте і закопайте якнайдалі від свого житла. Якщо ритуал не допоміг, значить продукт не є алергеном.

  Змова від алергії на шерсть тварин

  Беріть тварина на руки і тричі говорите:

  Ти зі мною (ім'я) грай, алергію проганяй.

  Повторюється ритуал протягом 7 днів. Більше спілкування з вихованцем не принесе дискомфорту.

  Позбутися від алергічної реакції і посилити дію медикаментозних засобів допоможуть прості, але дієві молитви і замовляння.