Головна » Змови і Заклинання » Змови на заміжжя - як знайти справжнє кохання?

  Змови на заміжжя - як знайти справжнє кохання?

  Ця молитва - молитва Святий Марті - має чудодійну силу. Вона може використовуватися не тільки для швидкого заміжжя, але і для інших потреб. Однак все-таки найбільший ефект вона показує, коли ви просите про шлюбному союзі.

  Для того, щоб вона максимально швидко і сильно подіяла, необхідно повторити ритуал 9 разів. Як відомо з нумерології, число «9» є одна з найсильніших чисел. Отже, щовівторка вам потрібно буде вставати на світанку, брати банку святої води і проговорювати:

  Про Свята Березня, Ти Чудотворна! Допоможи мені в моїй потребі! Виконай моє бажання заповітне і не відмов в його безгрішним досягненні! З вдячністю обіцяю тобі, що буду цю молитву всюди поширювати! Покірно, слізно прошу - втішай мене в моїх турботах і тяготи! Попроси Господа Бога про великодушною милості і захисти мене від скверною гнилість щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях і тим собі заслужили Врятованого Всевишнього Посередництва, перш за все при тій турботі, яка мене зараз обтяжує (бажання). Нехай бажання все скоріше здійсняться, а прогалини в невірі Благом наповняться. Захисти мене від самотніх стогонів і визволи від нестерпних покарань. Хай буде воля твоя. амінь.

  Перед самим прочитанням молитви, перш за все, правильно сформулюйте бажання, щоб при проголошенні тексту ви голосно і чітко сказали те, чого ви хочете, з першого разу, без запинки. Якщо ви хочете вийти заміж, але немає відповідного людини на прикметі, не забудьте вказати, якими якостями повинен володіти ваш майбутній чоловік. Якщо вже є, то скажіть його ім'я, дане при хрещенні.

  Змова на заміжжя за допомогою Таро

  Як відомо, колода карт Таро широко використовується при ворожінні. Але мало хто знає, що вона також здатна допомогти і при ритуалах на одруження. Це дуже дієвий ритуал, велика увага в ньому приділяється візуалізації. Потрібно зауважити, що даний обряд не допомагає знайти коханого, але тільки вийти заміж за того, з ким ви зустрічаєтеся.

  Ви повинні здійснити цей обряд перед сном.

  Отже, з колоди Таро вилучіть карти: десятка кубківпаж кубків, а також Закохані і Сила. Візьміть дві свічки, бордового і жовтого кольорів. Додайте в центрі столу бордову свічку, запаліть її і скажіть:

  Я прославляю нашу любов, яка змітає всі перешкоди на своєму шляху.

  Далі візьміть жовту свічку, покладіть її біля бордовою і скажіть, запалюючи її:

  Я хочу щоб ми були щасливі в шлюбі!

  Потім вам потрібно викласти карти за таким порядком, починаючи зверху: Сила, Закохані, Десятка Кубків, Паж кубків. Під час цього уявляйте, як буде відбуватися ваше весілля, як він зробить вам пропозицію. Відчуйте ті емоції, що будуть у вас в цей момент. Коли ви відчули, що досягли піку, скажіть:

  Наша любов подолає всі негаразди, незабаром ми одружимося.
  Допоможіть мені чотири стихії і древня сила Таро !
  Нехай все здійсниться так, як мені завгодно!

  Далі почекайте, поки свічки не прогорять остаточно. Недогарки разом з картами покладіть в таємне місце і зберігайте, поки те, чого ви бажаєте, не збудеться. Після цього викиньте або закопайте подалі від будинку.

  Молитва на одруження з церковної свічкою

  Цей ритуал використовується для того, щоб залучити ту людину, з ким би ви хотіли провести все своє життя. В такому випадку, вам, для початку, потрібно постити 3 дня. Сам обряд слід здійснювати на молодий місяць, при перших променях сонця.

  Постеліть білу натуральну тканину. Потім візьміть чашку освяченої води і розмішайте в ній чайну ложку меду. Потім розмістіть в центрі столу свічку, освячену в церкві, і запаліть її. Піднесіть до губ чашку з водою і скажіть молитву 12 разів:

  Пресвята Богородиця, Матінка, мені, рабі Божій (ім'я),
  свого судженого допоможи відшукати. Даруй мене, рабу Божу (ім'я), вінком весільним, що зі святих квітів Тобою зроблений, Твоєю Святою силою освячений,
  любов'ю наповнений, щастям, вірністю прикрашений. Прошу тебе,
  Пресвята Богородиця, Матінка, допоможи, благослови шлюб раби Божої
  (Ім'я) і мого суженого.Во ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.
  Амінь. Амінь. амінь.

  Бризніть цією водою на косяк вхідних дверей і самі трохи ковтніть її.

  Змова на шлюб на Великдень

  Великдень - один з найважливіших християнських свят. У цій день добре виходять ритуали білої магії, які мають відношення до сімейного життя. Непогано буде провести в цей день також обряди на одужання.

  Для початку вам потрібно підготувати крашанки. Увечері, перед святом, візьміть 9 яєць. Також вам потрібно купити фарбу для яєць зеленого, синього та червоного кольорів. Як ви вже зрозуміли, на кожен колір доводиться по 3 яйця. Бажано придбати наклейки, малюнки на яких асоціювалися б у вас з весіллям, шлюбом, любов'ю. Отже, вам треба пофарбувати яйця і наліпити на них картинки. У цей момент примовляє:

  Як люди люблять Святу Пасху,
  цінують і пам'ятають материнську ласку,
  Так би і мене чоловіки і хлопці
  сильніше сильного любили, пущі більшого цінували.
  Табунами за мною. Божої рабою (ім'я), ходили.
  Христос воскрес, а до мене - женихи.
  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. амінь.

  Далі вам потрібно скласти яйця в красиву тарілку і дати їм полежати на столі на ніч. При світлі дня обов'язково з'їжте найкрасивіше яєчко, а решта роздайте друзям і знайомим. Щоб життя била краще можна скористатися змовою на багатого чоловіка.

  Змова на заміжжя дочки

  Цей ритуал на зростаючу місяць призначений для матерів, які хочуть щастя своїм дочкам. Для цього вам потрібно встати до світанку, вийти з дому і знайти безлюдне місце, звідки видно схід сонця. Важливо, щоб ви не брали їжу або пиття до проведення обряду. Також забороняється розмовляти з будь-ким в будинку і по дорозі туди і назад. Отже, після того, як ви знайшли підходяще місце, дочекайтеся світанку і скажіть наступні рядки:

  За морем-океаном, в мідному місті, в залізному теремі сидить добрий молодець. Закутий він в десять ланцюгів, зачинений на десять дверей. Тільки слово моє доброго молодця з неволі визволить і до судженої своєї примчить. Заговорюю я, рідна матінка (назвіть своє ім'я), полюбовного молодця на любов красної дівиці (назвіть ім'я дочки). Без неї йому не гуляти, без неї йому не веселитися. Без неї йому не життя в батьківському будинку при своєму батькові з матір'ю. Нехай є вона йому уві сні і наяву. І в день, і в полудень, і в темну опівночі. А без неї він би радості не бачив і утіх не знаходив. Моєму слову кінець, а любові красної дівиці (ім'я дочки) - початок.

  Потім відразу ж розвертайтеся і повертайтеся додому, не дивлячись назад. Даний ритуал потрібно повторювати цілий тиждень, не пропускаючи жодного дня.

  Для матері на заміжжя змову на мед

  Цей ритуал також слід проводити матері, яка хоче видати свою дочку заміж. Як і попередній, його потрібно здійснити на молодий місяць. Отже, для початку необхідно взяти невеликий горщик меду. Намалюйте на поверхні символи, які у вас асоціюються з прийдешнім шлюбом, наприклад 2 кільця або схематичні фігурки нареченого з нареченою. Після цього підніміть цей горщик на рівень очей і проговорите:

  Скільки бджоли літали так мед збирали, Стільки і рабу Божу (ім'я своєї дочки) по дому літати
  Так втоми не знати.
  Прибирати, підмітати.
  Так будинок в порядку містити.
  Скільки бджоли працювали.
  Стільки і чоловікові раби Божої (ім'я дочки) трудитися.
  Щоб в будинку було вдосталь грошей.
  Так щоб раба Божа (ім'я дочки) міцно любила.
  Який мед солодкий.
  Така і життя заміжня.
  У раби Божої (ім'я дочки).
  Була б солодка та гладка.
  мед пити.
  Так щасливою бути!
  Міцно моє слово.
  Ножем НЕ перерізати.
  Сокира не перерубати
  Як я сказала, так і бути. амінь.

  Потім опустіть горщик на стіл і пригощайте медом дочка. Бажано також використовувати цей продукт в приготуванні їжі, спечіть щось смачне. Якщо у вашої дитини вже є друга половинка, і треба тільки прискорити розвиток відносин, почастуєте також і її хлопця.

  Загалом, на заміжжя змови вельми ефективні, якщо ви бажаєте почати нове життя. Однак пам'ятайте, що для виконання бажання необхідно час, так що не турбуйтеся, якщо у вас не все відразу вийде. Також, в такому випадку, вам потрібно спробувати інший змова, який, можливо, більше вам підійде.