Головна » Змови і Заклинання » Змови на волосся для тих, хто хоче шикарні локони

  Змови на волосся для тих, хто хоче шикарні локони

  Волосся - це сильний енергетичний провідник між Вами і космосом. Саме за допомогою волосся людина вбирає і поглинає велику кількість енергії з навколишнього світу. Згадайте кілька фактів:

  • в храм жінка може зайти тільки з покритою головою - довгі кучері будуть черпати сили з інших людей;
  • багато древніх народів вважали, що стригти волосся грішно - Ви відрізаєте своє життя;
  • нерідко воїна не стригли коси, так як вважали, що в них знаходиться вся життєва сила.

  Волосся зберігає багато інформації про свого господаря, тому часто використовуються в різних обрядах. Раніше люди були впевнені, що стригти один одного можуть тільки найближчі родичі. Чужинець може скористатися вашою безпорадністю. І, взявши трохи біологічного матеріалу, навести на Вас пристріт.

  У сучасному світі керуватися таким правилом дуже важко. Але все ж намагайтеся звертатися за допомогою до того перукаря, в якому Ви впевнені і якого можете довіряти. Адже людина, яка працює з волоссям, може сильно змінити Вашу долю.

  Слідкуйте за тим, щоб Ваші кучері не були в погані руки, знайдіть майстра, що здатний зарядити позитивною енергетикою, оптимізмом і життєрадісністю. Небажано довіряти зачіску людині, який набагато Вас старше. Вибирайте перукаря свого віку або молодше.

  Якщо у Вас випадає волосся, ніколи не залишайте їх там, де вони з Вас впали. Люди вірять, що якщо птах віднесе волосся (який ще пов'язаний з господарем) і додасть його в своє гніздо, то цю людину чекають нещастя.

  Краще акуратно знімати волосся з себе і збирати. Будинки, перш ніж викинути їх, змочіть водою. Вона здатна розірвати ту зв'язок, що знаходиться між вами, і після цього випали волосся можна спокійно викидати.

  Змови на густі і довгі коси

  Існують різні обряди для здоров'я локонів. Проводяться вони найчастіше на зростаючу місяць. Це досить символічно.

  Як буде рости місяць на небосхилі, так буде поліпшуватися стан ваших локонів, вони стануть густими, довгими, блискучими, будуть менше випадати. При проведенні обрядів нерідко використовується гребінець. Важливо, щоб вона була зроблена не з пластику або заліза, а з дерева.

  Обряд на ріст волосся з дзеркалом

  Ця змова на зростання локонів досить простий і дієвий, користувалося їм не одне покоління жінок. Вам знадобиться невелика каструля або відерце, яке необхідно наповнити водою.

  На гладь рідина кладеться дзеркало так, щоб можна було помітити своє відображення. Уявіть, що бачите себе з гарної, довгою, бажаною шевелюрою. Вголос повторюйте:

  Рости мій волосся, рости мій волосся, як у полі колос, від сухості не ламалися, від землі і дощу сили набирайся. В гнізді ти, волосся, селісь, там і роісь, щоб у мене, раби Божої (повне ім'я), що не секся. Волос, ти рости, тримайся, так як повний мішок блищати. В тобі, волосся, вся сила моя чарівна міститься, вся воля духовна. Чи не псує тебе, волосся, ні вода холодна, ні голова хвора, ні дума важка, Думна. Нехай швидше ростуть мої волосся. Нехай з плечей моїх спадають, як молоді колоси, нехай сонечко їх зміцнює, нехай свіжий вітер їх очищає, а я, раба Божа (ім'я) вас буду оберігати. Волос, ти, волосся, як молодий колос, не для людей ти ріс, а для мене, не на годину, що не на одну мить, не годину, та на ціле століття. Пресвята Мати Богородиця, ти духом своїм святим мене обведи, волосся мої і мене саму обереги, спаси від ока злого, заздрить, на чужу радість буркітливого, тільки ззаду дивиться. Слова мої сильні, воля чиста, все збудеться, що сказала я. Амінь. Амінь. амінь.

  Прошепотіти заклинання слід 5 разів, а рідина з каструлі перекинути на себе зверху. Здійснювати ритуал для росту волосся можна хоч кожну добу. Це нешкідлива магія, тому шкоди Вам вона не принесе.

  Вечірній змову на швидкий ріст волосся

  Розчісувати кучері необхідно по кілька разів з кожної сторони. Наші предки іноді витрачали на це заняття близько години. Якщо Ви не готові витратити стільки часу на розчісування шевелюри, то хоча б прочешіть кучері 15-20 разів. Вам необхідно шепотіти:

  Рости коса до пояса, що не випади ні волоса. Рости косинька до п'ят, все волосонькі в ряд. Рости коса (ваше ім'я), що не плутайся, Господа Бога слухайся.

  Замінити текст даного обряду можливо інший інтерпретацією:

  Рости коса до пояса, не втрачаючи волосся! Підростаючи до п'ят, локон до локону - в ряд! Рости коса Раби Божої (ім'я) сильної, щоб бути стильною! Нехай волоссячко в ряд дивують всіх підряд! амінь!

  Ритуал з курячим яйцем

  Це найпростіший спосіб оздоровлення волосся. Пам'ятайте: крім того, що Ви вимовляєте змови, необхідно живити волосся за допомогою відварів, вітамінів та інших продуктів. Наприклад, візьміть яйце. Відокремте серединку від білка (білок викидається). Жовтком добре промийте локони, промовляючи текст:

  Богородице Марія йшла - до річки прийшла. Коси розпустила, голову помила. Яйця славити паску допомагають, нехай яйця і мої коси зміцнюють. амінь.

  Відвар з трав для повернення краси локонів

  Якщо Вам потрібно повернути красу локонів, їх силу і густоту, то скористайтеся відваром трав, яким необхідно щодня обполіскувати волосся. Для настою візьміть:

  • ромашку;
  • подорожник;
  • м'яту;
  • кропиву.
  кропива
  ромашка
  подорожник
  м'ята

  Всі інгредієнти залийте гарячою водою і залиште на 1-2 години. якщо відвар буде сильно гарячим, розбавте його водою прийнятної температури. Обполіскувати кучері потрібно двічі добу, кожен раз повторюйте слова:

  Тобі, ромашка, сонце дало красу і силу. Подаруй і ти моїм локонам красу, силу, здоров'я, фортеця і блиск. Водою заклинаю, сонцем закріп. амінь!

  Як заговорити шампунь для волосся?

  Щоб кучері стали здоровими, привабливими, заговорюйте правильно свій шампунь. Для цього перед походом в душ промовляти текст:

  Зроблю свої локони здоровими і густими, немов левову гриву! Будуть вони також гарні і блискучі! Візьму для свого волосся силу гір, здоров'я лісів, блиск у річок! Сонцем заклинаю, землею закріп. Як сказала, так і буде!

  Що врятує при випаданні волосся?

  У багатьох дівчат поширена біда - лізуть волосинки. Нерідко правильне, регулярне вживання ліків від випадіння волосся не здатна відновити колишню пишну шевелюру. Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, то допоможе спеціальний обряд проти випадіння волосся.

  Магія природи для Ваших локонів

  Щоб виконати обряд, візьміть 9 листочків кропиви і 9 листочків берези. Наповніть ємність з інгредієнтами крутим окропом і дайте можливість настоятися. Коли настій буде приготовлений, заговорите до застосування, прошепотів:

  Як березонька, так як кропива красуються листям зеленої, листям соковитою, так і мені силу свою дайте, щоб і я, раба Божа (ім'я) кучерями своїми красувалася. Трохи краси своєї, та, мабуть, сили зі своїх гілок, так стовбурів. Так коренів мені віддайте, щоб стала я, раба Божа (ім'я), кучерями багата густими, та волоссям здоровими і довгими. Слова мої міцні, ножа булатної сильніше, воля чиста. Нікому наклеп мій не зіпсувати, нікому не зняти, чи не переінакшити. Нехай гурчать чаклуни, та чаклунки злі, безсилі вони наді мною. Нехай буде так. Амінь. Амінь. амінь.

  Наноситься ліки біля коріння. Ритуал проводиться щодоби. Після 2-х тижнів Ви відзначите, наскільки зміцніли локони, і якими густими вони стали.

  ранковий обряд

  Проти сильного випадання волосся врятує старий перевірений ранковий обряд, що допомагає відновити шикарну шевелюру. Проводити його можна на 15-16 місячна доба. Рано вранці озбройтеся парою волосинок, вийдіть на ганок і прошепоти:

  Як місяць новий на небі нічному народився, так і локони на голові раби Божої (ім'я) народяться. Прибуватиме волосся, буде сили місяця в себе вбирати. Як зірок на небі багато, нікому не злічити, так і волосся на голові моїй буде багато. Будуть множитися мої кучері, будуть густіти, а випадати не будуть. амінь.

  Коли прочитаєте текст, відверніться від входу і сдуйте волосинки з долоні.
  При розчісуванні локонів шепочеться схожий текст. Розташуєтеся на свіжому повітрі і промовте:

  Місяць щоночі народжується! Так і волосся у Раби Божої (ім'я) додається! Зірок в небі - хоч греблю гати! Так і волосся на моїй голові - Є! В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. амінь.

  Лопух при відновленні локонів

  Заговорені ліки завжди застосовувалися нашими бабусями при реабілітації шевелюри. Тому у спокусниць завжди були блискучі кучері. Для здійснення ритуалу купите лопух і зробіть настій (в бажаному кількості), після чого налийте в настій 1 ст.л. цибулевого соку і розподіліть по голові. Супроводжувати дію слід словами:

  Дві дороги в чистому полі, одна зелена, травою повна, друга голи та безлюдна. За першою дорогою йти, нікуди не прийти. За другою йти до латирь-каменю підійти. Піду я по вірному шляху, до латирь-каменю, а на тому латирь-камені сидять три дівчини, одна русява - Лілейна коса, втора чорна - смола коса, друга Рижа - красна коса. Як у тих дівчат волосся част і сильний, що не ломиться, не губиться, а тільки в зростанні додається, так би і у мене раба Божого такого-то все також росла, не ломилося, що не сікли.

  Подібний настій часто зачаровують по-іншому:

  Як в корені лопуха вся сила земна увійшла, так нехай вийде вона в моє волосся і в корені мого волосся! Нехай наситяться вони силою, стануть здоровими і красивими! Нехай ростуть вони і подовжуються, густіють і завиваються! амінь!

  Стародавні заклинання від сивих кучерів

  Якщо Ви виявили, що у Вас з'являється багато сивини, то допоможе один з даних обрядів. Важливо пам'ятати, що виривати сиві волоски не можна, це буде провокувати появу нових.

  Ритуал від сивини на убуваючу місяць

  Для того щоб сивини стало менше і вона спадала, ритуал проводиться на відповідну фазу місяця. Так Ви розлучитеся з небажаної втратою пігменту. Притуліть до області, де відбувається втрата пігменту, гострий предмет і повторіть:

  Сидіть не сидите, один одного не заразите. Сивина, сивина, пішла геть від мене! Нехай буде так! амінь.

  Зачарована вода

  Простий варіант впоратися з втратою пігменту - старий і дієвий ритуал на водицю. Наповніть каструлю рідиною і прошепоти текст тричі:

  Йдуть два братика, два сивих старця, мало вам своєї біди, сивого волосся, сивої бороди? Візьміть мою сивину на свою голову. амінь.

  Тепер розташуйте ємність з правого боку від парадного входу, і нехай вона там стоїть всю ніч. Після цього використовуйте рідину для ополіскування локонів.

  Як зачарувати гребінець?

  Гребінь - важливий атрибут для кожної жінки. Він повинен бути дерев'яним, максимум кам'яним, але не пластмасовим або залізним. В іншому випадку, кучері будуть мати нездоровий вигляд, стануть ламкими і тонкими.

  З 12 по 15 місячна доба зачарує новий гребінь. Для цього візьміть його і скажіть текст:

  Гребінь-гребінець, волоссю моїх дружок, ти їх гладиш-зачісуватися, красу додаєш. Зміцни мої волосся, дай їм сили, здоров'я, краси, густоти. Ключ, замок, мову, амінь!

  Шикарна шевелюра - це ваше багатство, тому бережіть кучері і акуратно з ними звертайтеся. Застосовуйте ритуали для відновлення локонів, і вже зовсім скоро у Вас будуть волосся, про які всі мріють.