Головна » Ритуали і Обряди » Змови на торгівлю - 7 рецептів успішного бізнесу

  Змови на торгівлю - 7 рецептів успішного бізнесу

  Цей ритуал необхідно робити на зростаючу місяць, так як є бажання привернути гроші в своє життя. Для цього знадобиться предмет, який би позначав вас, яким би хотіли бути. Це може бути лялька або маленька паперова фігурка, або просто вирізана з журналу картинка. Важливо, щоб ви асоціювали з нею себе. Після цього придбайте невеликий ящичок і покладіть на дно цей предмет. Після цього його потрібно засипати монетками, бажано якомога більшого номіналу. Якщо є іноземні або старовинні монети, буде добре додати їх туди. Коли вони повністю покриють предмет, скажіть даний змова:

  «Нехай монети удачу мою заховають від чорних очей, від заздрісних, від сороки, від горобця і від ворона»

  Після цього поставте скриньку в таємне місце і не прибирайте його, поки ваше бажання не збудеться. При бажанні цей ритуал можна буде повторити.

  Горщик на гроші

  Ця змова може здатися несерйозним і в якійсь мірі «іграшковим», проте, все залежить від віри і бажання. Крім цього, проводити ритуал потрібно на Новий рік, а як відомо, в цей час року відбуваються чудеса. Отже, для початку потрібно взяти маленький горщик. Необхідно почекати, коли годинник проб'є дванадцять, і помістити в нього аркуш паперу з текстом:

  "Деньга до деньге. Я - гроші горщику, а горщик - мені. Хай буде так!"

  Після цього варто зсипати туди все монетки, які ви попередньо зібрали з усього будинку, і сказати:

  Місяць, повний місяць,
  Середній місяць, місяць молодий.
  Народи мені з копійки скарб.
  Як мене мати народжувала, раба
  (ім'я матері),
  В першу пелюшку сповила.
  Оперізувального я не пояском,
  А злата-срібла туескі.
  Слово моє міцно,
  справа ліплення. амінь.

  Потім, необхідно накрити його натуральною тканиною зеленого кольору і обв'язати стрічкою, цього ж кольору. Поставте його в кутку на північно-заході на весь рік. Він буде примножувати вашу прибуток і буде вашим талісманом.

  Змова на збут товарів

  Якщо товар довго не розбирають, і взагалі, раптово почався простій в торгівлі, необхідно провести цей обряд, щоб справи знову пішли на лад. Цей ритуал необхідно проводити на зростаючому місяці.

  Для початку візьміть всю сьогоднішню прибуток і розміняйте на якомога більш дрібні купюри. Після цього варто проговорити над ними ці рядки:

  Текла грошова річка від ярмарки.
  Текла, витікала, знову притікає.
  Як на ярмарку в ходу будь-який товар швидко збувається,
  На одному місці не залежується,
  Так і мій товар швидко йде, гроші мені приносить.
  Кладу дрібну монету, гривню та шаг, четвертак та п'ятиалтинний в грошову річку,
  Розноси річка дрібну монету.
  Як швидко монета розноситься,
  Так швидко товар мій покупцем несеться.
  Як швидко капшук наповнюється,
  Так швидко справа моє правиться.
  Справі і слухняні моєму сорок рук-помічників.
  Ті руки монету брали, в оборот пускали.
  Від сорока рук сорок сороков помічників.
  амінь.

  Завтра йдіть на базар і потратьте гроші в якомога більшій кількості місць. Спробуйте купувати в жвавих лавках, щоб гроші часто міняли своїх господарів. Коли ви заходите в новий магазин, подумки повторюйте змова. Використовуйте також змова на швидке отримання грошей.

  Змова на дуб

  Якщо поблизу не знайдете дуб, можна замінити його іншим деревом, наприклад, липою або якимось іншим. Головне, не забути змінити слова в самому змові.

  Отже, щоб знайти і вибрати відповідний дуб. Саме дія повинна відбуватися вдень, на молодий місяць. Загалом, проведіть рукою по стовбуру дерева, доторкніться до його листя, послухайте, як в них шумить вітер. Коли відчуєте себе готовим - проговорите ці слова чотири рази:

  Як листи ростуть на дереві -
  Так грошик моя зростає, прибуток моя прибуває.
  Як дуб стоїть міцно і міцно, корінням в землю йде -
  Так і справа моє міцно і міцно вкоренилося.
  Як вітер листами шарудить -
  Так і гроші у мене в гаманці шарудять, не перекладаються.

  Після цього відламати одну з гілок, бажано, суху, і скажіть на неї:

  Веть на поріг, удача до мене під бік.
  Господи, зі мною йди, мені в моїй справі пособи.
  Торги, грошенят несіть, борги від мене біжіть.
  Піду я купцем, а вернуся молодцем.
  Дай Бог грошей, та не в борг, а мені в гаманець.
  амінь.

  Заберіть її до себе додому і поставте на чільне місце. Перші ж гроші, отримані після обряду, розміняйте на монети, добре, якщо вони будуть жовтого кольору, і принесіть їх під дуб.

  червоний клубок

  Ця змова вельми простий у виконанні, але дієвий. Головне в ньому не ритуальна частина, а уява і особиста сила.

  Перш за все, необхідно взяти велику купюру і клубок червоних вовняних ниток. Шерсть повинна бути м'якою і пухнастою, насиченого червоного кольору. Візьміть купюру в руки і повністю обмотайте її нитками, щоб не було видно жодного вільного шматка. Потім скажіть над цим клубочком:

  "Лихо злиденне, хвацько беспродажное, мене не чіпай, товар мій не чіпай! Геть від мене, геть звідси по воді, по лісі, по болоту, Мене з собою не клич, раку дохлого забирай та під корчем лежи. Щоб не знати бідності мені , товару моєму не залежуватися, Бідність та убогість геть відсилаю, ганчіркою всі нещастя і невдачі змітаю! Амінь! "

  Тепер варто повісити цю купюру або будинку над вхідними дверима, або у вас в магазині, або зовсім в машині. Це повинні вирішувати самі, де вона буде більш доречна. Пам'ятайте, що подібні талісмани потрібен час від часу заряджати. Так що, не вішайте занадто високо. Перші дні після ритуалу потрібно кожен день брати талісман в руки і думати про багатство, прибутку, клієнтів - про все, що ви бажаєте. Після можна зменшити термін до рази в тиждень. Не забувайте його міняти.

  грошова рука

  Отже, цей ритуал слід проводити в повний місяць вдень або ввечері. Знадобиться придбати 2 чистих аркуша паперу (можна зеленого кольору) і простий олівець. Сточите олівець таким чином, щоб на папері виявився грифельний порошок. Розподіліть грифель рівним шаром по всьому листку. Після цього сильно притисніть долоню, якою ви зазвичай берете гроші, до цього порошку і перенесіть долоню на чистий аркуш, утворюючи грифельний відбиток руки. Слід повинен бути, як можна більш чітким і не змазаним. Після цього, візьміть паперову папку і покладіть туди відбиток долоні зі словами:

  Справи, Господи,
  річок єси пречистими устами
  Своїми, яко без мене не
  можете творити ніщо ж,
  Господи мій, Господи, Вірою
  обсяг душі нашої, допоможи
  мені, грішному, рабу Твоєму
  (Ім'я), цю нашу життя
  торгівлею, в купівлі, продажу,
  меняльстве і в усьому. ти,
  Владико Господи,
  сам її зроби в ім'я
  Отця і Сина і Святого Духа.
  амінь.

  Потім, варто покласти туди 3 великих купюри і заховати папку в таємному місці до здійснення бажання.

  Срібна монетка

  Цей обряд належить до тривалих ритуалів, тобто, його необхідно проводити не один день, а кілька. Починається він в перший день на зростаючому Місяці і триває до настання повного місяця. Перш за все, варто взяти монету з чистого срібла (ну, або з максимальним кількості даного метала в ній). Як тільки Місяць народилась знову, покладіть її на підвіконня під промінь місяця і прочитайте змову:

  «Як на болоті багато бруду, як багато в море риби, так і у мене багатства та удачі багато. Місяць, ти рости наростає, ніч світлом осяває, а мені рабу Божу (своє ім'я), майна і удачі дай. Гроші мої мідні, гроші мої золоті, гроші мої будь-, йдіть до моїх рук, до моїх Кошелів, йдіть в понеділок, йдіть у вівторок, входьте в середу, йдіть в четвер, йдіть в п'ятницю і суботу, йдіть і в воскресенье.Ключ, замок, мову. Амінь. »

  Ця дія треба повторювати щодня до приходу повного місяця. Слідом за цим, покладіть монетку в гаманець і переносите так 7 днів. На восьмий день її потрібно витратити. Змова на монету для багатства вельми популярний в наш час. Якщо ж все-таки зважилися на крайній крок тоді змови на продаж бізнесу обов'язково допоможуть.

  Подібні змови вельми успішно допомагають створити вдалі збігу обставин, потрібні шанси. Тому не чекайте, що гроші раптово поллються дощем, проте, скористайтеся сприятливим моментом і хапайте удачу за хвіст.