Головна » Змови і Заклинання » Змови на продаж - як отримати максимальну ціну за мінімальний час

  Змови на продаж - як отримати максимальну ціну за мінімальний час

  Ця змова допоможе вам продати ваш ділянку максимально вигідно і швидко. Сам ритуал потрібно здійснювати на убуваючому місяці. Для початку вам потрібно прогулятися по вашій землі. Ви повинні обійти її повністю. З кожного боку візьміть по 3 жменьки землі. Після цього поверніться додому, по дорозі намагаючись відтворити в пам'яті всі визначні пам'ятки вашої ділянки. На наступний день розкладіть там же багаття з березових полін. Скринька з землею також повинен знаходитися біля вогню. Після цього дістаньте прикраса, яке символізує плату Вищим Силам за допомогу, киньте його в полум'я і проговорите:

  Викуп даю, в гості кличу
  Чи не звіра дикого,
  Ні ворона чорного,
  Ні тину болотну.
  Приходь завтра на поріг,
  Неси подарунків мішок,
  Купи землю чисту,
  Чорну, родючу.

  Потім також додавайте в багаття пригорщі землі, читаючи:

  Тушу кресало, готую землю для господаря нового.
  Скоро з'явиться, всі сторони обійде, в центр потрапить.
  Земля гріє його, не відпускає.
  З чотирьох сторін на центр.
  Від центру до воріт.
  Завтра прийде, залишиться, за своїм бажанням, не по прохання.
  З чотирьох сторін, з чотирьох кутів, з круглого кресала.

  Дочекайтеся, поки вогнище не прогорить повністю. Після цього зберіть золу і посипте трошки біля входу в ваш ділянку, а також у всіх 4 кутах. Залишок золи залиште на перехресті.

   Змова на продаж нерухомості на сіль

  Якщо вам необхідно швидко продати квартиру або будинок, але клієнти щось не поспішають робити покупку, проведіть цей ритуал і поверніть ситуацію в свою користь.

  Сам ритуал потрібно проводити в цій же квартирі, яку ви хочете продати, на спадної Місяці. Для початку застеліть стіл нової скатертиною. На неї поставте 3 свічки, освячені в церкві. Тепер вам потрібно запалити їх по порядку, починаючи з крайньої зліва. Після цього візьміть в руки миску з сіллю і прожарити її трохи на полум'я кожної свічки. Одночасно читайте змову:

  Нехай стіни будинку і дах залучають людей, Продати цей будинок я хочу скоріше. Щоб як покупець сюди заходив, Купити його відразу хотів. Щоб торги все в мою користь були, грошики до мене йшли. Свічки релігійні я підпалю, мені вони і допоможуть. Як отплачут свічки, так землі їх зраджу! Щоб клієнтові вигідно будинок свій продати! амінь!

  Після цього посипте цією сіллю біля дверей і вікон приміщення, примовляючи:

  Як би я легко сіллю посипала,
  Так я легко (то-то і те-то) збула.
  Ключ моїх слів,
  Замок моїм справах.
  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
  амінь.

  Потім загасити свічки пальцями, що не загасивши, і заберіть їх з собою. Їх треба відразу закопати у дворі. Крім того також існують змови на швидке отримання грошей.

  Для залучення покупця на будинок

  Для того, щоб вигідно знайти покупця на ваш будинок, проведіть цей нескладний ритуал. Для початку вам потрібно зішкребти трохи побілки або фарби з того боку будинку, що спрямована на схід. Потім необхідно зсипати її в листок білого паперу. Вночі близько опівночі запаліть свічку зеленого кольору. Вам потрібно спалити аркуш паперу разом з вмістом зі словами:

  Звертаюся я до стихії вогню, допоможи мені успішно продати будинок за подібною ціною. Допоможи мені залучити в мою оселю гідних покупців і відштовхни своїм полум'ям нечесних людей. Як зайде покупець в будинок, кине раптом поглядом житло, так буде успішною продаж. Коли зайде за поріг погана людина, нехай я відчую це. Так буде продаж квартири швидкої і успішної. Амінь! Амінь! амінь!

  Після цього зберіть залишок і вийдіть на вулицю. Повільно обходьте будинок, одночасно розвіваючи попіл. В цей же час читайте змову:

  Чорна ніч, духи місяця, звертаюся до Вас, закликаю Вас. Допоможіть мені вдало продати своє майно якомога швидше. Накликав поміркованим покупця і отвадьте скупого ділка. Хай не буде обдуреною угода, а змова спрацює міцно. Майно швидко продасться, і мені це незабаром вдасться. Амінь! Амінь! амінь!

  Слідом за цим повертайтеся в будинок і проведіть там цю ніч. Покупець незабаром заявиться до вас.

  Змова на продаж речі

  Щоб здійснити цей обряд, вам потрібно буде взяти 1 столову ложку меду (липового або гречаного), чашку проточної води (можна і водопровідну), 2 червоних вовняних нитки і нові ножиці з металевими кільцями. Сам ритуал слід проводити на убуваючому місяці. Отже, візьміть в руки нитки, на кожній зав'яжіть по два вузлика. Після цього покладіть їх хрест-навхрест на продавану річ, щоб вузлики на них утворювали хрест. Потім відкладіть поки річ в сторону. Тепер покладіть ложку меду в склянку води. Розмішуйте мед за годинниковою стрілкою, одночасно примовляючи:

  Як сильний (липовий) мед,
  Так легка і вдала продаж,
  Всім на радість, нам на достаток.
  Як мед солодкий, так стане
  Наша життя солодке і радісна.

  Після цього обійдіть продавану річ по колу, оббризкуючи її водою з медом. Важливо, щоб була достатня кількість води, щоб вистачило на повне коло. Слідом за цим залиште виріб на добу, а потім розріжте новими ножицями вузли на нитках, читаючи:

  Що заважало, то пройшло,
  Що погане прийшло, то пішло.

  Ці нитки треба зібрати і зарити подалі від будинку.

  Заклинання на швидкий продаж товару

  Перша прибуток несе в собі дуже важливий магічний заряд, тому так часто використовується в змовах на гроші. Отже, візьміть весь перший дохід і розкладіть його на столі по чотирьох кутах. Далі посередині столу поставте і запаліть свічку золотого кольору. Біля неї покладіть невелику ємність з водою. Піднесіть посудину до губ і прошепоти:

   Золото-золотце, сипься, як горох на засіки, в мої кишені. Золото-золотце, сипься до мене, як овес на гум-ні, як жито на току, як ягоди в лісі. Золото-золотце, липни до моїх рук, як мурашки до меду, метелики до світла, травичка до сонця! Золото-золотце, сипься в мої кишені без рахунку, без міри. Жменями, жменями. Золото-золотце, подружися зі мною як лід з водою, соловей з весною, трава з росою. Я не торгаш-моргаш, а чесний купець-молодець. Продаю по честі, зважую з надлишком, міряю з присипкою, ріжу з надбавкою, а ллю з залишком. Будь в моєму коморі скарб так лад. У всьому ріжки без митарів, без руйнування, без чаду, будь ла-ра і прогара в усі дні і роки мого базару. Амінь! Амінь! амінь!

  Задуйте свічку, але залиште воду і гроші лежати на столі. Назавтра візьміть цю воду і окропіте ваш товар, щоб він добре продавався.

  Талісман на продаж бізнесу

  Змова на продаж бізнесу один з найбільш ефективних змов, проте над його проведенням доведеться потрудитися. Також його можна використовувати не тільки на продаж бізнесу, але і в інших ситуаціях, пов'язаних з грошима.

  Важливо, щоб ніхто не завадив вам провести обряд. Вимкніть мобільний, щоб вам не подзвонили в самий невідповідний момент. Запаліть 4 свічки золотого кольору, які символізують ваш достаток. Проведіть деякий час, визуализируя ваше майбутнє, що саме буде відбуватися.

  Після того як відчуєте, що повністю зосередилися на цілі, дістаньте червоний фломастер і напишіть на аркуші рожевого паперу те, чого ви бажаєте. Це може бути малюнок, який показував би бажане або детальний план або щось ще. Потім по черзі піднесіть папір до кожної свічці, щоб все 4 куточка паперу загорілися від різних свічок. Покладіть палаючий папір на новеньку тарілку. Уявляйте, що все те, що ви записали або намалювали, збувається. Відчуйте емоції, які ви б відчули на той момент.

  Потім дістаньте блакитний мішечок. Прекрасно буде, якщо ви пошили його самостійно. Пересипьте попіл з тарілки в мішечок. За допомогою ножиць відріжте у себе локон і покладіть його до попелу. Також бажано додати туди трохи сушеної м'яти. Тепер це ваш талісман, який допоможе вам досягти бажаного.

  Коли ваше бажання здійсниться, потрібно знищити талісман. Для цього необхідно розвести багаття з березових полін і кинути в нього мішечок. Після цього дочекайтеся, поки вогонь не догорить.

  Отже, змови на продаж є досить дієвим засобом підстьобнути продаж або торгівлю, якщо щось заважає вам це зробити. Можливо, до речі, що це результат наведення псування, так що якщо ваші справи стали йти все гірше і гірше, і незрозуміло, з чого така зміна, прочитайте цю статтю, щоб дізнатися способи захисту.