Головна » Змови і Заклинання » Змови на прибуток на роботі і отримання нової грошової роботи

  Змови на прибуток на роботі і отримання нової грошової роботи

  Змова на прибуток на роботі підходить тільки тим людям, які отримують зарплату в залежності від доходу, отриманого підприємством. Найчастіше це сфера продажів - продавці-консультанти в більшості випадків отримують відсоток від продажів. Іноді і заробіток в сфері послуг залежить від кількості клієнтів, які принесли свої грошики вам. Іншими словами, якщо ваш оклад фіксований, ви отримаєте хіба що додаткові можливості підробити. Можна користуватися такою магією і підприємцям. Змови на бізнес врятували не одне підприємство від розорення.

  Ця змова на прибуток читається на роботі. Ваше робоче місце стане зачарованим і буде приносити непоганий прибуток, якщо ніхто не переб'є вашої роботи - для цього можна зробити оберіг. Виконується цей нескладний обряд увечері, після закінчення робочого дня, коли більшість співробітників розійдеться по домівках. Вам потрібно піти з роботи останнім.

  Далі буде потрібно місце, де зберігається ваша виручка. Це може бути касовий апарат або сейф. Потрібні не так підписані контракти або інші гаранти прибутку, а саме гроші. Чим більше їх, тим краще. Відкрийте касовий апарат або сейф і читайте:

  З під гори сяйво, річка тече Йордань. Божа матінка над річкою ходила, з Водиця говорила. Річка-матінка швидко та яро протікає, берега золоті обмиває. Моє добро збереже, моє золото був би обережний. Моєму добру недоторканним бити, до мене рабі Божої (ім'я) приходити. Як рибці проти водиці не ходити, так і злату проти мене не бути, мені в руки припливала. Зорею ранковою, вечірньою, у всяк час, у всяк день, під сонцем яскравим иль місяцем ясним, під хмарами темними иль грозами грізними, під усім світом Божим. Словам моїм ключ та замок, Отцем і Сином і Духом Святим, на віки вічні. амінь.


  Після того, як ви прочитаєте ці слова, слід закрити ваш касовий апарат або сейф і йти додому. Не смійте ні з ким заговорювати до того, як закриєте вхідні двері будинку за собою. Як тільки ступите за поріг будинку, наливаєте в стакан воду і наговорюєте на неї:

  За Сіянской по горі, по єгипетської Землі Божа Мати ходила, росу свіжу збирала, в будинок носила, рабу Божому (ім'я) допомагала. Бути дому повною чашею, не чужа, а нашої. За допомогою Божою, нам на радість, нікому не на заздрість. Множити багатство, множити-примножити. На радість, на добро, щоб всім було ясно. амінь.


  Бажано, щоб удома ще нікого не було і ніхто не відволікав вас від чаклунства на гроші. Наговореної водою потрібно тричі вмитися. Витирати обличчя не можна, шкіра повинна висохнути природним чином. За кілька крапель води потрібно капнути в кожен ріг будинку, не пропускаючи жодної кімнати. Залишок води слід випити.

  Вищеописаний обряд не можна назвати доступним кожному. Не всі мають доступ до грошей підприємства. Крім цього, піти останнім з роботи і при цьому прийти першим додому теж не дуже легко. Якщо цей ритуал вам не підходить, ви можете наговорити будь-яку монету, яка використовується в одній з країн світу в даний момент:

  Як Рибиці в морях водитися-непереказу, як в небушко зірочкам світитися-неперсветіться, як в Полюшко травам колоситися-непереколосіться, так і у мене (ім'я) грошиками водитися-непереказу. Каменю алатир мої слова твердити, нікому їх довіку не переламати. Ключ, замок, мову.


  Заговорений монету зберігають на робочому місці, в ідеалі - біля інструменту, який приносить вам дохід. Це може бути касовий апарат, комп'ютер або телефон. Бажано розміщувати монетку з правого боку від себе. Час від часу її потрібно начитувати знову.

  Змова на грошову роботу - як знайти високооплачувану вакансію

  Змова на грошову роботу допоможе знайти нове робоче місце з хорошою зарплатою. Його часто використовуються і тоді, коли робота вже є, але хочеться більшого і в плані доходів, і в плані самореалізації. Зрозуміло, вам все одно доведеться ходити на співбесіди, відвідувати сайти з вакансіями та здійснювати інші дії. Але чаклунство підвищить ваші шанси на отримання посади, яка вам ідеально підійде.

  Під час здійснення будь-яких дій для пошуку роботи або підвищення кваліфікації читайте:

  Ловцем приходжу, купцем заходжу. Буду вовком, левом, лисицею, всюди мені будуть сходи. Бути мені всіх вище, нікого не нижче. Всім мене любити та поважати, почитати та на важливі посади запрошувати. Словам моїм бути Лепкого, як гаки чіпким. Сказаного не повернеш, зробленого не перебити. амінь.


  Перед початком пошуків на біржі праці або в інтернеті, газетах та інших джерелах можна читати старовинний змову три рази:

  Іду я до боярам, ​​щоб орати даром,
  Іду наймався, господареві прігождается.
  Всім щоб мною розчулюватися,
  Господарям мені добро посміхатися,
  Вдосталь годувати, щедро платити,
  Даремно не лаяти та не бити.
  Господь Бог - мій Цар,
  Вищий мені Государ.
  Господи, пособи. Господи, допоможи.
  Господи, благослови.
  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
  Нині і повсякчас, і на віки віків. амінь.

  Змова на хорошу грошову роботу - магія природи

  Сили природи завжди готові прийти на допомогу людині, яка береже її ресурси. Існує старовинний слов'янський змову на хорошу грошову роботу, але підходить він тільки любителям домашніх рослин або власникам саду. Його читають під час посадки будь-якої рослини - дерева, кущі або домашньої квітки:

  Фільтром сажі посаджу, на зростання благословлю. Фільтром сажі кольору і збільшення, моєму добру приросту. Делу моєму разом з ним розквітнути, багатства мені принести.


  Читати потрібно безперервно, поки займаєтеся посадкою рослини. За ним доведеться ретельно доглядати. Якщо рослина загине, не зволікайте з посадкою і змовою на нову рослину. До речі, загибель наговореної або посадженого з магічними цілями рослини означає, що вас наврочили. Можлива і псування, спрямована на ту сферу життя, на яку ви намагаєтеся вплинути. В даному випадку мова йде про псування на злидні або бізнес.

  Якщо у вас є можливість відправитися в ліс на самоті, ви можете прочитати змову на нову грошову роботу. Робити це потрібно в першій половині дня. Знайдіть в лісі великий пень, встаньте перед ним і скажіть:

  Здрастуй, пеньок, дорогий друже. Ти жив-поживати, високим деревом бував, багато бачив. Покажи і мені, де робота хороша. На пеньку посиджу, в три дня роботу знайду.


  Тепер сядьте на пеньок. Посидьте з хвилину, не допускаючи непотрібних думок. Вже на зворотній дорозі вас може відвідати думка про працевлаштування. Ця змова добре допомагає, коли немає навіть ідей щодо пошуку нової роботи.

  В цілому, змови на підвищення прибутку і заробітку, а також пошук нової гарної роботи здатні стати в нагоді кожній людині. Тим, хто знає чаклунські ритуали, не страшна ні безробіття, ні криза.