Головна » Змови і Заклинання » Змови на хлопця - жіноча магія управління чоловіком

  Змови на хлопця - жіноча магія управління чоловіком

  Чоловіки розуміють, що куріння - дуже шкідлива звичка, негативно позначається на здоров'ї. Як бачите, це не зупиняє їх, незважаючи навіть на те, що не всім дівчатам подобається це. Але не все втрачено, існують змови, які допоможуть позбавити хлопця від шкідливої ​​звички.

  Проводиться ритуал на спадаючу Місяць, щоб разом з нею зменшувалася і бажання чоловіка покурити. Знадобиться пачка сигарет. Ідеально, якщо це буде пачка, вже відкрита вашим чоловіком. Якщо можливості взяти її немає, купите. Опівночі дістаньте всі сигарети і на кожну з них починайте змова:

  По дорозі йде старий дяк,
  Підносить йому чорт в табакерці тютюн.
  Дяк від тютюну хрестом відмахнувся,
  А Божий раб (ім'ярек) тютюном поперхнувся.
  Як не терпить рис, хресне знамення,
  Так нехай же буде в тягар рабу Божому (ім'ярек) куріння.
  Ключ, замок, мову.
  Амінь. Амінь. амінь.

  Коли все буде готово, пачку слід повернути власнику. важливо: не кажіть чоловікові про те, що здійснювали чаклунські маніпуляції. Інакше магія не спрацює. Використовувати ритуал можна, якщо бажаєте відвадити від куріння будь-якого чоловіка: друга, колегу, родича.

  Ритуал від алкоголізму

  Алкогольна залежність вельми сильна, тому якщо хочете позбавити від неї свого супутника, брата, батька, сина, потрібно використовувати непростий, але дієвий ритуал. Серед безлічі змов від пияцтва цей один з найбільш поширених. Купіть пляшку горілки і 7 воскових, що не церковних свічок. Вночі поставте пляшку на робочу поверхню і поряд з нею підпаліть свічку. Скажіть:

  Я (ім'я) заклинаю слину і кров, мозок, уста, суглоби і печінку, дихання і полусуставом, жили і поджіли, та серце. Весь кістяк людини від хмелю будь-якого заклинаю, від хмелю денного, обідньої, нічного та ранкового, від добового і півдобовий. Будинки, в гостях, у владі, в дубових теремах, в кам'яних палатах, не пити йому. амінь.

  Змова читається до тих пір, поки не догорить повністю свічка. Коли це станеться, пляшку сховайте, недогарки викиньте і йдіть спати. На наступну ніч ритуал проводиться знову. Всього повторюються маніпуляції один тиждень.

  В останню ніч (після того, як догорить свічка) йдіть на вулицю, вилийте весь вміст пляшки. На цьому ритуал завершений.

  Змова на чоловіка, щоб більше заробляв

  Далеко не кожен чоловік в родині цілеспрямований, хоче розвиватися професійно, заробляти гроші. Деякі з них просто лінуються хоч щось робити, а хтось задовольняється маленькою зарплатою. Якщо не можете з цим змиритися, скористайтеся магією. Озбройтеся свічкою і фотографією чоловіки.

  Опівночі запаліть свічку, візьміть в руки зображення і почніть думати про те, що зображеному людині вдалося досягти висот у професійному плані, він добре заробляє, має авторитет у колег. Налаштувавшись на потрібну хвилю, скажіть:

  Відтепер маятися ти (ім'я) не будеш,
  Про лінь навіки ти забудеш.
  Нехай гроші течуть рікою в твої руки,
  Чи не будеш маятися більше від нудьги.

  Читайте змову 7 разів. Після цього, фотографію і свічку необхідно заховати в надійному місці. Можете бути впевнені, що вже через тиждень чоловік почне більш відповідально ставитися до своєї роботи, у нього з'явиться бажання досягати більшого, і він дійсно зможе реалізувати себе.

  Змова проти коханок

  Провести такий ритуал може не тільки дружина (яка боїться, що дружина відведуть з сім'ї), але і мати / сестра, яка переживає за шлюб сина / брата. Для такого ритуалу необхідно буде виготовити невеликий вольт, воскову ляльку. Крім цього, знадобиться зображення людини, з якого слід вирізати обличчя чоловіка.

  Прикріпіть його до фігурки. Рівне опівночі запаліть велику воскову свічку, в одну руку візьміть вольт, в іншу - червону нитку. Почніть обмотувати фігурку ниткою, примовляючи:

  Закриваю тебе (ім'я) від очей інших жінок, відтепер для них ти невидимий, недосяжний. Щоб більше не думав про інших, а тільки про своєї судженої (ім'я). Щоб не бажав інших жінок, не мріяв про них, що не руйнував сім'ю свою. Як сказала, так і буде. амінь.

  Тепер вольт необхідно залити воском з палаючої свічки і закопати якомога далі від будинку. Поки цю ляльку ніхто не знайде, інші жінки не будуть звертати увагу на цього чоловіка і він буде ставитися до особин протилежної статі тільки як до друзів.

  Щоб чоловік любив ваших родичів

  Буває так, що хлопець (або вже чоловік) вкрай негативно ставиться до родичів своєї коханої. Або навпаки, батько або брат не сприймає вибір дівчини. В такому випадку, щоб помирити членів своєї сім'ї, використовуйте цю змову.

  Головний атрибут, який знадобиться - загальна фотографія, на якій будуть зображені всі найближчі родичі, між якими ви хочете налагодити зв'язок.

  Фотографію поставте на столі, поруч розташуйте свічку. Знадобиться невелика піала. Підпаліть зображення від полум'я свічки і, поки вона буде горіти, повторюйте:

  Відтепер ворожнеча між вами піде, щастя і радість на зміну прийде.

  Попіл слід зібрати в одну ємність. Коли зображення догорить повністю, попіл необхідно розвіяти за вітром зі словами:

  Сварки пішли, ворожнеча пішла. Відтепер ми дружна сім'я.

  На цьому ритуал завершений.

  Щоб чоловік був не таким суворим

  Допоможе ритуал, якщо вам дістався чоловік-тиран, який забороняє зустрічатися з подругами, або батько настільки старанно вас опікує, що забороняє будувати своє життя. Знадобляться яйце, стакан води, фотографія чоловіка.

  Здійснюється обряд в будь-який час доби, але на спадаючу Місяць. У праву руку візьміть яйце і почніть катати їм за годинниковою стрілкою по фотографії. примовляє:

  Іди злість, йди строгість.
  Вас виганяю, добро в серці зазивають.
  Відтепер не будеш ти (ім'я) життя мені псувати.
  Розуміти мене почнеш.

  Змова читається 7 разів. Після цього яйце слід розбити в стакан з водою і вилити весь його вміст на вулицю. Фотографію потрібно спалити і попіл пустити за вітром.

  Такі змови на чоловіка вельми затребувані, адже вони допоможуть зробити ваше життя краще, а провести їх зможе навіть недосвідчена чаклунка.