Головна » Змови і Заклинання » Змови на красу - секрети молодості і привабливості

  Змови на красу - секрети молодості і привабливості

  Всі магічні ритуали на красу відносяться до любовної магії. Умовно їх поділяють по статусу жінки:

  • ритуали для молодих незаміжніх дівчат. Сюди відносяться змови від недоліків шкіри, ритуали на підвищення власної привабливості;
  • для заміжніх жінок. У цю групу відносяться обряди на привабливість в очах власного чоловіка;
  • загальні для всіх. Наприклад, змови від прищів або зайвої ваги.

  Є й інша умовна класифікація змов на красу і молодість:

  • Змови на воду і косметику. Заговорюється за вибором косметичний продукт або звичайна вода, після чого водою вмиваються, а косметику використовують за призначенням. У цих ритуалах часто використовується магія місяця, тобто, наприклад, крем, непросто заговорюється, а залишається на ніч в період зростаючої місяця;
  • Змови на загальну привабливість. В деякій літературі такі прийоми називають не магічними, а способами парапсихології;

   Коли ми говоримо про сприйняття нас іншими людьми, ми часто не думаємо про те, що нас сприймають не тільки зовні, але і на енергетичному рівні. Тому, якщо в своє біополе внести невелику програму на привабливість, то нас вже будуть сприймати інакше, навіть якщо видимих ​​змін на фізичному рівні не відбулося.
   Олександр Балашов «Магія: залучаємо любов і щастя»

  • Третій тип змов на привабливість - це ритуали, коли привертається увага конкретної людини.

  Про що потрібно пам'ятати:

  • перед змовою на красу не забудьте залишити волосся розпущеним і зняти прикраси;
  • в процесі ніхто не повинен заважати;
  • коли проводите змови в повний місяць на красу, переконайтеся, що це перший або другий день повного місяця. У третій день повного місяця проводити обряди на красу вже не рекомендується. Зате можна проводити подібні обряди в період зростаючої місяця.

  Змови на воду на красу

  До цього типу належать ритуали з дощовою водою або з джерела. Посудина з рідиною необхідно залишити під місяцем. Через добу додайте пелюстки троянди, тільки повинні бути квіти не покупними, а зірваними власноруч. Прочитайте наступний текст:

  Вода, яка прийшла з небес,
  Квіти, які виросли з землі,
  Передайте мені вашу красу!

  Тепер вода готова для вмивання.

  Аналогічний змову на крем на красу. Придбайте свою звичайну косметику. Відкриваючи упаковку, вимовляти:

  "Йшли дванадцять сестричок, дванадцять молодиць, дванадцять красунь, дванадцять цариць. Від кожної краса - в діжці!"

  Щодня наносите і говорите:

  "Як від першої сестриці мені - Люботи! Від другої - красу! Як від третьої - густий волосся. Від четвертої - дзвінкий голос. Мені від п'ятої - руки ніжні. Від шостої - зуби білосніжні. Від сьомої - вії чорні. Від восьмої мені брови тонкі. Від дев'ятої смаження очі. Від десятої - носик востер. Від одинадцятої - червоні уста. А як дванадцята, нехай буду вся! "

  Прибираючи баночку з косметикою, скажіть:

  "Дванадцять сестер, все в намет! Я відкриваю - красу набираю!"

  Обряди і змови на привабливість

  Наступний ритуал дозволяє почати по-іншому ставитися до власного зовнішнього вигляду.

  Наберіть ванну, запаліть свічки. Додайте в воду ароматичної солі або масла зі словами:

  «З цього дня я оновлюється.
  Мої негативні риси зникають.
  Єдине, чого я бажаю найбільше, -
  Це стати такою, якою задумала.
  Поки приймаєте ванну, думайте про свої достоїнства ».

  Ритуал можна доповнити улюбленими пахощами.

  Ще один аналогічний змову. Стоячи перед церквою, скажіть:

  «Встану я, раба Божа (ім'я), з ліжка, перехрестившись, піду у дороженьку, помолившись. Подивлюся я на всі чотири сторони - на схід, захід, південь і північ; на одній стороні, східній, стоїть будинок Божий, церква біла, як до Божого дому все дивляться-зазіхають, так нехай і на мене, рабу Божу (ім'я), все б великі і малі, хлопці й дівчата, старі люди - словом, все на землі живуть і Богу хвалу співають так би дивилися на мене і зазіхали, і був би я любима всім, всім відтепер і довіку. амінь ».

  Змова на підвищення привабливості в очах конкретної людини

  Даний ритуал використовується, коли сподобався чоловік не звертає на вас уваги. Для нього вам знадобляться свічки з ароматом троянди.

  Перед самим ритуалом подумайте уважно, чому він вас ігнорує. Даний ритуал спрацює тільки, якщо ви регулярно спілкуєтеся.
  Запаліть свічки, після чого назвіть ім'я і додайте:

  "Зараз подаруй мені свою любов!"


  Якщо у вас є волосся цієї людини, спаліть їх. Уявляйте при цьому, які ваші якості відштовхують об'єкт вашої уваги. Думайте, як всі перешкоди згорають вшити з волоссям.

  Окремо хочеться сказати про те, що даний ритуал не є приворотом, а змовою на підвищення привабливості. Тобто, не чекайте, що в результаті людина запалився пристрастю, він всього лише буде вважати вас привабливою, а це не одне і те ж.

  Дуже часто люди не замислюються про те, що оточуючі сприймають нас не тільки за зовнішнім виглядом, але і на рівні енергетики. Ритуали краси є нескладні енергетичні програми, які змінюють загальний фон, навіть якщо зовні ви залишилися без змін. З давніх-давен ці обряди і змови допомагали жінкам залишатися гарними в будь-якому віці. Увімкніть і ви в свій арсенал кілька нескладних ритуалів, здатних зберегти молодість і привабливість.