Головна » Змови і Заклинання » Змови на подарунок - як залучити хлопця і розкрутити його на подарунок?

  Змови на подарунок - як залучити хлопця і розкрутити його на подарунок?

  Якщо вам подобається хлопець, який не звертає на вас уваги, це можна легко виправити, виконавши даний ритуал. Це дуже дієвий обряд, який допоможе вам привернути увагу свого коханого. Отже, для початку візьміть 3 свічки червоного або рожевого кольору. Розставте їх на столі трикутником, посередині поклавши ваш подарунок. Важливо, щоб він сподобався вашому коханому, так що подумайте, що викличе його щире захоплення. Запаліть свічки і трохи помедитируйте: уявіть, як ви вручаєте подарунок, як хлопець починає по-іншому дивитися на вас і т.д. Потім скажіть вголос змова:

  Їдуть купці з далекої сторони, везуть не товари, не солодкі вари, чи не блискітки камені, не тонкі тканини, не огризки, які не недогарки, а царю подарунки. Так і я раба божого (ім'я) йду з даром, та дарма не віддам! Ні за злато, ні за слово, ні за погляд, ні за привіт - за любов тільки віддам, передам, так себе перевидам за раба божого (ім'я чоловіка), щоб не забув, чи не втратив і не передарував ні дарунка мого, ні мене саму амінь!.

  Після цього візьміть гострий ніж і трохи поріжте руку. Дозвольте кількома краплями впасти на презент і на вашу сорочку, промовляючи такі слова:

   Крапельки-сестриці, один одного знаєте і не втратите. Замок, ключ справах і словами.

  Загасіть свічки, залиште подарунок на тому ж місці до ранку. Слідом за цим піднесіть його своєму коханому. Вельми величезним успіхом серед дівчат користується приворот на яблуко.

  Якщо у нього є дівчина ...

  Цей обряд використовується, коли у чоловік вже є дівчина. Для цього вам знадобиться річ, яку можна використовувати кожен день, наприклад, годинник або прикраса. Ви повинні носити з собою цей предмет 3 дні, не розлучаючись. Сам обряд повинен проводитися на повний місяць, коли сила Місяця максимальна. Як і зростаючий місяць, це дуже гарний час для любовних ритуалів. Отже, опівночі ви повинні поставити навпроти себе ікону Праскеви П'ятниці, піднести ваш презент-на-віч, щоб ваше дихання падало на нього, і сказати:

  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
  До ікони особою, до суперниці хребтом,
  до чоловіка, рабу Божу, пліч-о-.
  Любив би він мене і не надивився,
  говорив щоб він зі мною, не наговорився,
  спав би зі мною, та не наспавшихся,
  цілував би мене, та не націлувався.
  Як голодна людина думає про їжу,
  так би (ім'я хлопця) мій мріяв про мене,
  Будьте ви, мої слова, заборчіви,
  промови мої, будьте заговорчіви.
  Словам моїм ключ та замок.
  Замок - в роті, а ключ у море.
  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
  амінь.

  Після цього річ надягають на себе або, якщо вона упакована, кладуть біля ліжка. Подаруйте її своєму обранцеві найближчим часом.

  Змова на подарунок зі свічками

  Щоб провести цей ритуал, вам знадобляться 3 свічки, освячені в церкві. Сам обряд потрібно проводити на світанку, на зростаючому місяці. Для початку візьміть 2 свічки і поставте їх навпроти один одного. Після цього розмістіть поруч велике дзеркало, щоб воно відображало вас і ці свічки. Тепер видряпав на їх поверхні ваші імена. Запаліть 3 свічку і оплавьте нею дві інші. Коли вони стануть досить м'якими, переплетіть їх зі словами:

  Чи не молячись лягаю спати і не перехрестившись, встану не благословив. Піду з дверей в двері, в треті двері. З воріт у ворота, в треті ворота. У чисті поля. На море, на океані, на острові Буяні, стоять три кузні. Кують кузні на чотирьох станках. Біс Салчак, що не куй білого заліза, а прикуй добра молодця (Ім'я) кожею, тілом і серцем, очима (колір очей) і волоссям (колір волосся). Чи не спали горіхового дерева, а спали завзяте серце в (Ім'я). У блюді б не западала, в поле б не загуляв, в питво б не запивав, уві сні б не засинав, з людьми б не забаівал, у всьому б мене почитав і величав. Світліше місяці ясного, червоно сонця червоного, миліше батька-матері, і роду, і племені. Нехай буде так.

  Цю свічку необхідно тримати у себе і не викидати, поки наклеп не подіє. В інших ритуалах її використовувати не можна.

  Для отримання бажаного

  Ця змова на подарунок використовується тоді, коли ви хочете, щоб вам подарували щось, але не знаєте, як натякнути на це. Для цього вам знадобиться гаманець хлопця, зображення подарунка або листок паперу і ручка, а також зелена або фіолетова свічка. Отже, для початку вам потрібно застелити стіл білою скатертиною. Після поставте перед собою свічку і запаліть її. Можна також використовувати пахощі або ефірні масла, які вам подобаються. Візьміть зображення дару. Візуалізують, як ваш чоловік купує і дарує вам цю річ, як ви радієте і користуєтеся нею. Якщо ж зображення немає, значить, вам треба взяти аркуш паперу і ручки і самостійно намалювати те, чого ви хочете. Можете зробити це схематично, головне, щоб цей малюнок символізував те, що ви бажаєте отримати. Після цього підпаліть край листка і, дивлячись, як він горить, скажіть:

  Летить птах, до сонечка прагне! Біжить конячка, їй доріжка солодка! Тече річка в обхід мого ганку! Полети птах стрілою, догони впертого! розкажи йому рідна, що любимой подарить, а що в річку впустити! Розкажи йому подруга, який повинен бути дар, щоб розпалив в душі пожежа! Небо, земля, вода і вогонь! Дар (назва подарунка, який бажаєте отримати) скоро буде мій! Амінь. Амінь. амінь.

  Насипте частина попелу на гаманець вашої другої половинки, а другу розвійте на вітрі. Гаманець повинен полежати так деякий час, а потім обтрусіть його від попелу і залишки таким же чином висипте.

  Віник на подарунок

  Це ще один ритуал на отримання бажаного. Він досить старий і простий, але, тим не менш, ефективний. Для його здійснення вам знадобиться всього лише віник. Зрозуміло, він повинен бути новим і ні разу не використаним. Проводити обряд потрібно на зростаючу місяць, в будь-який час доби. Вам потрібно піти до річки або, якщо цього зробити не можна, просто включити воду у ванній. Дуже важливо, щоб вона була проточною. Потім намочіть віник у воді, примовляючи наступне:

  Молюся тобі, святий Пророче, Ілля, Божа раба (своє ім'я). Прийшли мені 12 ангелів з білими крилами, з позолоченими свічками. Нехай всі 12 підуть Раба Божого (ім'я чоловіка) знайдуть, всадять йому в серце 3 цвяха: перший - скупитися не можна, другий - подарунок дорогий, третій - щедра душа, з останнього гроша купив мені все, що я захочу. Слово моє, Справа, Ілля, твоє. Ключ замок мову. Амінь. Амінь. Амінь. Тепер приступив до справи.

  Потім просушіть віник і сховайте його в надійному місці. Повторювати ритуал потрібно кожні три дні до здійснення бажаного.

  Як зробити чоловіка щедрішим

  У цьому обряді використовується сила рослин, щоб приборкати скупість вашого чоловіка. Цей ритуал також бажано проводити на зростаючу місяць, але ні в якому разі не взимку, коли дерева і трави сплять. Так що для його здійснення ви повинні потерпіти до весни, а краще до Івана Купала, коли всі рослини знаходять особливу силу.

  Отже, вам треба відшукати вербу, обійняти її і вимовити вголос:

  Як у Ивушки коси довгі. Як у Ивушки прути міцні. Як у Ивушки гілки гнучкі. Ти візьми свої два прутика так хлестні раба Божого (ім'ярек)! Повчитися його раз - щоб не скупився у нас. Повчитися другий - мені подарунок дорогий. Ти його провчити, щедрим бути навчи. Нехай для мене раби Божої (ім'я), нічого не шкодує. Так буде моє слово ліплення та міцно, як Івушкіна гілка!

  Після цього відріжте 2 невеликих прутика і, прийшовши додому, побийте ними штани вашого партнера зі словами:

   Ось тобі раз, щоб не скупився у нас! Ось тобі другий - мені подарунок дорогий!

  Потім візьміть кілька листочків полину і сховайте в його одязі або в ліжку, примовляючи:

  Від тебе милий друже, меди пінні, а сиру вода; НЕ злата ланцюг, а вервие; НЕ Веніс, а Булига; НЕ пояс зі смарагдами, а ремінець гнилої. Напою тебе, раб Божий (ім'ярек) гнилою водою, нагодую трави полину, щоб не жадібний був і любов цінував. Листочок до листочку, гілка - до гілочки, стовбур - до стовбура, вогонь - до вогню! Скнарість - в вогонь, в попіл, в прах! амінь!


  Дія цих обрядів буде видно не відразу, так що приблизно раз на тиждень необхідно повторювати їх, щоб зміцнити результат.

  Отже, якщо ви хочете домогтися бажаного - неважливо, чи отримати подарунок від коханого чоловіка або домогтися того, щоб він звернув на вас увагу, головне, не здавайтеся, вірте в свою силу, і все буде добре.