Головна » Змови і Заклинання » Змови на багатство або магія на кухні

  Змови на багатство або магія на кухні

  Як відомо, існує безліч народних прикмет на всі випадки життя, які просто ігнорують, а даремно. Народна мудрість містить в собі зернятко правди, яка перевірена поколіннями. Тут зібрано список найбільш популярних прийме на гроші:

  • Якщо ви в перший раз в новому місяці побачили зростаючу місяць - покажіть їй велику купюру.
  • Вкрай не рекомендується виносити сміття з дому в сутінках.
  • Не можна викидати що-небудь з вікна, інакше може «вилетіти» удача.
  • Небажано залишати порожні пляшки на столі, краще відразу викинути.
  • Зі столу слід змітати ганчіркою, але ні в якому разі не рукою.
  • Увечері не можна віддавати будь-яку річ з дому, особливо це стосується грошей.
  • Добре буде покласти велику купюру під скатертину - тоді у вас в будинку не переведуться гроші.
  • Не можна класти на стіл рукавички або шапку, інакше в будинку не буде грошей.
  • Ніколи не стрижіть собі волосся. Нехай хтось із родичів зробить це за вас.

  грошова брязкальце

  Як відомо з нумерології і магії кольорів, число «5» і зелений символізують гроші і прибуток. Тому для ритуалу на багатство добре буде об'єднати ці символи.

  фаза місяця: Молодик, зростаючий місяць.
  предмети: Зелена банку пива, монети, віск.

  віск
  банку зелена
  монети

  Цей ритуал рекомендується проводити вранці. Важливо також враховувати власні відчуття, якщо у вас поганий настрій - обряд проводити не можна. Отже, візьміть порожню банку пива зеленого кольору і поставте на стіл. Тепер потрібно підібрати монетки для ритуалу. Як вже було сказано вище, оптимальне число в грошових ритуалах - це «5», тому потрібно взяти монетки номіналом в 5 копійок. Всього їх береться 55 штук. Відповідно, 55 монет номіналом по 5 копійок, в результаті виходить три п'ятірки, тобто прекрасне поєднання чисел для даного виду магії. Далі покладемо їх у банку і запечатати отвір воском. Тепер, коли брязкальце готова, потрібно ходити по колу за годинниковою стрілкою, трясучи нею і примовляючи:

  "Вед вая'на ма'ні го'ри"

  В цей же час уявляйте, як на вас ллється дощ з монет або купюр. Уявляйте золоті монетки або великі купюри, які падають біля вас. Вкладіть в це бачення все своє бажання. Продовжуйте це робити протягом 3-5 хвилин, не більше. Якщо ви бажаєте гроші для чогось конкретного, не варто робити ритуал на щось ще, краще почекайте, поки старе бажання здійсниться.

  грошовий крем

  Цей обряд прекрасно діє не тільки на ваше фінансове благополуччя, а й на вашу шкіру.

  фаза місяця: зростаюча.
  предмети: Натуральний віск, сухі трави (вербена, м'ята, кориця), рослинне і ефірні масла (пачулі, апельсин, мигдаль, сосна).

  масло сосни
  натуральний віск
  Вербена
  м'ята

  кориця
  масло пачулі
  масло апельсина
  масло мигдаль

  Отже, для початку візьміть стакан воску, подрібніть його, і поставте на водяну баню. Після того, як він розплавиться, влийте склянку будь-якого рослинного масла - наприклад, оливкової або лляної. Тепер вам потрібно ретельно перемішати суміш і зняти з вогню. Остудіть її трохи, влийте кілька крапель ефірних масел, яких ви обрали, і подрібнених трав. Під час приготування вам потрібно весь час представляти майбутнє благополуччя якомога яскравіше і детальніше, і представляти, як ця енергія ллється в ваш крем. Після цього перелийте суміш в банку і щільно закрийте кришкою. Бажано використовувати цей крем після прийняття душу. Втираючи його, вдихайте аромат, і уявляйте бажане.

  Швидкий результат з чашкою меду

  Ця змова на багатство прекрасно підійде тим, кому потрібні «швидкі» гроші. При цьому, його дуже приємно проводити, якщо, звичайно, ви любите мед. Так само прекрасно саме для цього результату використовується змову на дев'ять вузлів.

  Перш за все, цей ритуал необхідно проводити на зростаючому місяці, як і будь-який обряд такого типу, на світанку, для чоловіків - в понеділок, вівторок або четвер, для жінок - в середу, п'ятницю або суботу.

  Отже, для цього обряду необхідно взяти жодного разу не використану чашку (бажано зеленого кольору) і вертіти нею правою рукою за годинниковою стрілкою 13 разів. Після цього потрібно тією ж рукою налити меду, і проговорити змова:

  "Виходила Маланья на околицю спозаранья, плакала і ридала, заспокою не знала, на всі боки говорила, жалобіцу творила. Віддаю їй свої біди, не хочу більше їх відати. Нехай несе вона мої біди далеко-далеко, за море-океан, за вогненний ключ, на самий край землі. будинок мій будь сповнена чаша, живи в ньому і хліб і каша. Всім в будинок, нічого геть. Я раба (ім'я) господиня цього будинку і не бути іншого. на тому святий хрест і Амінь ".

  Після цього піднесіть правою рукою чашку до рота і випийте або з'їжте мед, не ставлячи на стіл. Потім можете вимити чашку і, в цілому, використовувати її як звичайну. Але якщо ви захочете повторити ритуал, слід купити нову або ж використовувати стару тільки для цих цілей.

  Дзеркальний змову на гроші

  Цей обряд потрібно проводити ввечері, на зростаючому місяці. Важливо, щоб ніхто не зміг вам перешкодити здійснити задумане.

  Отже, щоб зробити цей обряд, вам слід запалити дві червоних або зелених свічки. Трохи помедитируйте, помрійте про ваше бажання. Після цього візьміть два невеликих дзеркальця і ​​поставте їх навпроти один одного. Потім необхідно поставити монети посередині цього «дзеркального коридору» так, щоб вони відбивалися в обох дзеркалах. Прочитайте змову:

  Від дзеркала до дзеркала по доріженька Ходити мені рабу Божу (ім'я), Ходити збирати грошики, Грівеннічкі та целковікі, Денюжки збирати, В гаманець покладали, Потреби не знати. Господи Ісуса Христа, Помилуй мя грішну, Спаси і збережи, Даруй за користолюбство, А допоможи денюжку побратима. Нині, і повсякчас славлю ім'я Твоє Амінь.

  Потім слід покласти дзеркальця і ​​монету між ними в гаманець і носити весь час з собою. Популярні змови на гроші від Ванги.

  Ритуал для приманювання грошей

  проводження: неділя.

  фаза Місяця: Зростаюча або повний місяць.

  предмети: Свічки жовтого, зеленого, коричневого кольорів, ароматична паличка з запахом кориці, листок коричневої папери, ефірну олію (наприклад, жасмину), астрологічна свіча.

  масло жасмину
  свічка жовта
  свічка зелена
  свічка коричнева

  свічка астрологічна
  ароматна паличка
  коричневий лист

  Як тільки настануть сутінки, запаліть свічки і ароматичну паличку. Коричневу свічку слід намазати ефірним маслом, яке вам подобається, ідеальним буде масло жасмину. Втирайте масло ретельно, уявляючи, як ваша енергія входить в цю свічку. Після виріжте на ній необхідну суму. Чи не скупіться, не просіть більше, ніж вам потрібно. На листку паперу вам слід знову написати необхідну кількість грошей. Поставте свічку коричневого кольору в центрі столу. Тепер необхідно натерти інші свічки ефірним маслом. Можна взяти кілька типів масел і натерти кожну свічку своїм маслом. Поставте вашу астрологічну свічку позаду коричневої, зліва - зелену, а праворуч потрібно розмістити жовту. Слідом за тим скажіть цю змову 9 разів:

  "Гроші йдуть в мої руки. Дай мені удачу, дай мені свободу, дай мені можливість. Я дякую долі за допомогу. Як згорять ці свічки, так згорить моя проблема. Амінь".

  Спаліть листок паперу в полум'я свічки коричневого кольору. Попіл необхідно розвіяти або змити. Чи не тушкуйте свічки, дайте їм догоріти самостійно.

  Пам'ятайте, що змови на багатство діють тільки тоді, коли ви самі докладаєте зусиль для здійснення бажання. Вони тільки допомагають вам, відкривають нові можливості, але от скористатися ними чи ні - залежить тільки від вас.