Головна » Змови і Заклинання » Змови на воду, які вам знадобляться в будь-якій ситуації

  Змови на воду, які вам знадобляться в будь-якій ситуації

  Кількість даних ритуалів незліченно. Вони використовуються в усіх сферах магії: в любовної, захисної, грошової і т.д. Але у них всіх є спільні риси, яких необхідно знати, перш ніж братися за цю справу. Отже:

  • Бажано брати проточну або талу воду. У деяких ритуалах допускається також використання водопровідної води, але, загалом, не рекомендується її брати. Однак вода не повинна бути каламутній або з брудом, піском, камінчиками і т.д.
  • Будь змову або молитву, які проговорюються над водою, треба завчити напам'ять. Не можна читати їх з листка або збиватися під час ворожби. Також необхідно вивчити сам хід проведення ритуалу, що за чим слід, щоб потім не довелося підглядати або судорожно згадувати.
  • Ви повинні здійснювати ритуал на самоті, ніхто не повинен перешкодити вам або якимось чином його зірвати. У будь-якому разі не можна поспішати. Якщо треба після ритуалу кудись піти, простежте за тим, щоб це не вплинуло на обряд. При проведенні ритуалу всі устремління повинні бути спрямовані тільки на мету.
  • Нікому не кажіть про проведений або плановане вами чаклунстві. Не має значення, який саме ритуал ви вибрали, ніхто не повинен знати про це, так як чужорідна енергія цілком може вплинути на результат, особливо, якщо під чиїмось впливом ви раптом засумніваєтеся в можливості отримати бажане. Але, навіть коли ваше бажання здійсниться, все одно небажано говорити про ворожінні.

  Змови на воду на любов у шлюбі

  Якщо у вас ще зовсім недавно все було добре, але раптово виникли якісь непорозуміння з вашою другою половинкою, прочитайте ці змови, щоб ваша любов знову стала як раніше, вас не турбували колишні партнери вашої пасії або просто щоб зміцнити почуття.

  На зміцнення сімейних відносин

  Для цього чаклунства вам знадобиться деякий кількість чистої води зі струмка і 2 нових білих свічки. За кілька хвилин до півночі відчуйте в кімнаті і вилийте воду в чашку, бажано скляну. Потім вам потрібно трохи розтопити обидві свічки, щоб вони стали м'якими, і переплести їх. Слідом за тим, як вони знову застигнуть, запаліть їх, нагнися над посудиною, і прочитайте тричі:

  Як білий лебідь з лебідкою один з одним милуються, неможливо намілуются, один на одного милуються, неможливо намилуються, так щоб молоді друг на друга все життя Дивилися не надивився, так любив би чоловік дружину, а дружина чоловіка. амінь.

  Чи не тушкуйте свічки, нехай вони згаснуть самостійно. Заговорённую воду злийте в пляшечку і вливайте по 3 краплі обом партнерам 7 днів поспіль. Частину, що залишилася ж воду вилийте на вулиці.

  Позбутися від старої суперниці

  Якщо ваш партнер любив кого-то до весілля, і ви думаєте, що у нього все ще залишилися певні почуття, добре було б прочитати цей наклеп.

  Спочатку слід взяти освячену воду, і в той день, коли місяць почне спадати, перелити її в чашку, що не використану раніше. Сам ритуал треба виконати при сході сонця. У цей момент наблизьтесь до вікна, і проговорите це заклинання над чашкою:

  Колишня любов була, - колишня любов пройшла, відцвіла, зів'яла, засохла, померла. Нова любов - Колишня любов була, - колишня любов пройшла, відцвіла, зів'яла, засохла, померла. Нова любов - жива і зелена, як в лісі дрімучому сосна. Довго довго тієї сосні жити, все життя наше раба Божого (ім'я) і раби Божої (ім'я) любові бути. Слово моє міцно, так воно і буде. амінь.

  Тепер необхідно вилити воду з кватирки.

  Для відновлення любові

  Якщо ваша друга половинка стає все більш байдужою до вас, поступово віддаляється від вас, тоді цей змову на воду буде прекрасним засобом на даний випадок.

  Сам ритуал рекомендується виконувати на молодий місяць. У той момент, коли тільки розвиднілося, вам потрібно взяти чашку води, допускається також водопровідна. Поставте його туди, де ніхто не зможе знайти. О першій годині ночі треба увійти з цим склянкою в будь-яке приміщення, стати посередині і проговорити тричі:

  Хлюпається водиця в криниці Від окраєць до окраєць, Від серединки до боковинки. Ручки мої срібні порізно обтікає, ручки мої золоті один з одним розділяє. Розділяє-розводить, Мене з судженим не зводиться. Отплещется, отволнуется, Отгорюнітся, оттечет, відстою, відбіжить. Ручки мої срібні, ручки мої золоті, Будуть разом бути, стануть парою нерозлучники, Як ми з моїм милим. Хто камінь-алатир ізгложет, Той і слово це має сили проти. У всі часи століттям. амінь.

  Капніть цією рідиною на вашу постіль, а то, що залишилося, вилийте на дворі.

  Змови на красу на склянку води

  Ці заклинання дійсно допомагають знайти втрачену красу або, навпаки, стати ще більш красивою.

  повернення краси

  фаза місяця: повний місяць.

  предмети: Чашка джерельної води, 3 воскових свічки, блакитний хустку, сіль.

  сіль
  Чашка з водою
  воскові свічки
  блакитний хустку


  Для початку наберіть джерельну воду. Сам ритуал треба здійснювати рівно опівночі при повному місяці. Отже, надіньте блакитний хустку, який жодного разу не носили. Потім виставте в центр столу порожню чашку. Поставте позаду неї свічки і запаліть їх. Потім необхідно взяти трохи солі крупного помелу і зсипати її в посудину. Вливайте поступово воду в чашку, шепочучи:

  Вже як раді ми красну сонечку. Як милуються вони на маків цвіт, як їм солодкий мед травневий і потрібна сіль в їжі, так би і я, рабй Божа (ім'я), подобалася б дівчатам і хлопцям, людям похилого віку та стареньким, вдівцям і вдовиці, багатим і скареднікам, купцям і попам і всього роду людського. Була б я для очей приємна, в промовах розумна. Зачарувала б їх цими чарами. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. амінь.

  Не гаючись, загасите все свічки, і вийдіть з приміщення. Назавтра вам слід повернутися назад, перехреститися 3 рази, і отхлебнуть води сім разів. Ту частину води, що залишилася, вилийте на себе.

  Змова на омолодження

  Даний ритуал необхідно проводити на Івана Купала, тобто 7 липня. Прогуляйтеся в те місце, де вас би ніхто не потурбував, наберіть з собою води зі струмка, меду і смажене насіння соняшника. Пройдіться деякий час, коли знайдете місце, яке вам підходить - зупиніться і роззувайтеся. Волосся нехай будуть розпущеним. Поверніться на східну сторону і прочитайте вголос заклинання:

  "Сонечко, що гріє землю-матінку, світло дає її мешканцям, дай мені тепла свого доброго, дай світла твого яскравого, дай промінчик твій в моє серце."

  Тепер треба дістати проточну воду і облитися нею, шепочучи:

  "Вода, вода, очисти мене від діянь поганих, від думок лихих, від духів злих. На допомогу мені будь, обнови лик і душу мою."

  Після цього нарвіть квітів і зробіть з них вінок. Тепер вам потрібно надіти його і сказати:

  "Гілки лісові, квіти польові, трави лугові, передайте мені все те, чим природа-матінка наділила вас."

  Пройдіться трохи, потім сядьте, з'їжте мед і попийте води. Підніміться, наберіть в руку трохи насіння і киньте їх вперед, примовляючи:

  "Все буде так, як прошу, все буде так, як задумано. Наділяють я природного силушкой. Семена квітки сонячного мені свідки."

  Потім можна повертатися додому. Не забудьте забрати вінок, він буде вашим талісманом до настання Івана Купала в наступному році.

  Змови на воду на гроші

  Як відомо, багато грошей не буває, тому не варто упускати шанс їх заробити. Ритуали, описані нижче, дадуть вам можливість знайти і примножити ваше фінансове благополуччя.

  Місячна вода

  Для цієї ворожби вам знадобиться пару простерилізованих раніше банок. У них потрібно залити воду. Прекрасно буде, якщо ви візьмете талу воду. Потім додайте туди по жмені трав, які залучають гроші. Наприклад, кориця, гвоздика або шафран, а також чебрець і базилік. Бажано використовувати не засушені рослини, а живі, проте, за відсутністю оних, можна брати і сухі. Потім сформулюйте своє бажання і почніть його візуалізувати. Уявіть яскраву картинку того, що відбувається, відчувайте себе так, як ніби бажане вже здійснилося. Коли ви зрозумієте, що досягли піку, уявіть, як ваша сила переливається через ваші руки в настій. Нехай банку постоїть під місячним світлом всю ніч. На наступний день процідіть воду і щільно закрутіть її. Не дозволяйте сонячного світла падати на посудину. Щоранку вливайте в чай ​​по столовій ложці місячної води.

  Змова на молодий місяць

  Цей ритуал проводиться в сьомий місячний день. Спочатку наберіть в скляну посудину чистої води, водопровідної або проточною. Отже, вночі, в той час, коли місяць уже добре видно, вам потрібно знайти таке місце, щоб місячний промінь відбивався у воді. Якщо це ніяк не можна реалізувати, тому що Місяць не спостерігається з вашого вікна, можете просто уявити її, але це все-таки не найкращий варіант. Бажано все ж пошукати підходяще місце або почекати, коли місяць з'явиться. Слідом за тим, утримуючи повну чашку з водою, проговорите:

  Вода-водиця,
  Світлом місячним наситься,
  Сповнені силою небесною
  І благодаттю чудовою.
  Матушка-Місяць, ключова водиця,
  До вас звертаюся душею -
  Допоможіть,
  Грошенят до мене покличте.
  Як багато води в море, океані, річці,
  Так багато нехай буде і грошей в моєму гаманці.
  Місяць-матінка, світлом своїм водицю осяй,
  Мені багатство дай.
  Справі і слухняні моєму амінь.

  Слідом за тим підійміть чашку вгору і погляньте через неї на серп Місяця. Проговорите наступне:

  Чаші повної бути, а мені, рабу Божу (ім'я),
  Всяку бідність забути.
  Амінь. Амінь. амінь.

  На завершення вам слід до краплі осушити чашку воду.

  Захист за допомогою талої води

  Загальновідомо, що тала вода має чудові властивості. Особливо допомагає вона як захисний засіб. Ці прості, але дієві молитви тільки посилять чарівну дію талої води.

  Молитва на захист від пристріту

  Якщо ви відчуваєте, що на вас наклали пристріт через заздрощі, проведіть цей ритуал, щоб позбутися від наслідків.

  Отже, спочатку візьміть малу кількість талої води. Сам ритуал проводиться тоді, коли Місяць убуває, о 00.00. Запаліть білу церковну свічку, підійміть блюдце з водою і промовте над нею:

  Вода-водиця, небесна цариця,
  З неба прийшла, в землю пішла,
  Вода-водиця, земляна цариця,
  З землі прийшла, на небо пішла.
  Забери, вода-водиця, з раба (и) Божого (їй) (ім'ярек)
  Всі напасті люті, погляди нехороші,
  Крівущіе, косущіе, завидющі,
  Віднеси їх в землю, де ніхто не ходить,
  Нехай земля навіки напасті все Поховайте.
  Нехай буде так! амінь!

  Потім проговорите тричі «Отче наш»І створіть хресне знамення. Назавтра вам слід взяти посудину з водою, зробити 3 глотка і окропити нею всю вашу квартиру.

  Заклинання на звільнення від невдач

  Отже, для початку наберіть талу воду. Має велике значення, щоб вона не розтанула до кінця, тобто там залишалися крижинки. Також вам знадобиться невеликий посуд, срібна ложка і церковна свічка. Значить, тепер потрібно запалити свічку і помістити посудину з водою грітися на плиту. Помішуйте її срібною ложкою, одночасно говорячи:

  Виходила Маланья на околицю спозаранья, плакала і ридала, заспокою не знала, на всі боки говорила, жалобіцу творила. Віддаю їй свої біди, не хочу більше їх відати. Нехай несе вона мої біди далеко, далеко, за море окиян, за вогненний ключ, на самий край землі. Хата моя будь сповнена чаша, живи в ньому і хліб і каша. Все в будинок, нічого геть. Я, (ім'ярек), господиня цього будинку - і не бути по-іншому. На всі мої слова замки. Нехай буде так.

  Чи не нагрівайте її сильно, але так, щоб до закипання ви змогли проговорити заклинання 12 разів. Чи не гасіть свічку, нехай вона догорить самостійно. Надалі ставте воду біля ліжка, коли лягаєте спати, кажучи змову ще стільки ж раз. Назавтра закип'ятіть воду, і поступово видихайте тричі на її поверхню, визуализируя, як разом з диханням виходять ваші неприємності. Потім використану воду негайно виливайте.

  Загалом, використання води в магії - широко поширена практика. І тепер ви цілком можете сказати, що також знаєте толк в цьому виді чаклунства. Але, все ж, будьте обережні і не забувайте в точності слідувати правилам, щоб все вийшло так, як ви цього хочете.