Головна » Змови і Заклинання » Змови в день народження на багатство і гроші позбавлять від злиднів і боргів

  Змови в день народження на багатство і гроші позбавлять від злиднів і боргів

  Як ми знаємо, день появи на світ є особливим для кожної людини. Святкується він з року в рік, відзначаючи завершення чергового життєвого циклу і початок нового. Саме в цей день змови, молитви, обряди і всіляка ворожба знаходять силу більшу, ніж завжди. Перевірені часом обряди в день вашого народження допоможуть залучити в будинок щастя і радість, фінансове благополуччя, позитивно заряджену енергетику, яка продовжить утримувати вас силами протягом всіх наступних днів року.

  Ритуали, що приносять грошову удачу, не обов'язково повинні бути дуже складними або багатоступінчатими обрядами. Основною рушійною силою ваших змов є віра, і чим більше беззастережної вона є, тим вище ймовірність що магія почне свою роботу якомога швидше. Захистити за допомогою цієї магії можна також близького вам людини: родича, друга, партнера.

  Змова в день народження на багатство спрямований на виконання одного-єдиного вашого бажання, яке повинно бути щирим і йде від самого серця. Це може бути виправлення фінансового становища в родині, пошук нової роботи з кращими умовами, залучення грошових інвестицій. Головною умовою є ваше чисте бажання і неухильне дотримання правил обряду.

  Змови на гроші в день народження

  Найбільш древнім і популярним є обряд залучення грошей і удачі. Для його проведення вам будуть потрібні три воскові свічки з натурального воску (Парафінові свічки або свічки з інших штучних матеріалів не підходять), біла скатертина без малюнка, біле блюдо без малюнка, а також знання точного часу вашого народження. Не обов'язково з точністю до хвилини, але чим краще ви його знаєте - тим вище ймовірність успішного результату.

  Обряд проводиться у вашій спальні, коли ви одні і в будинку нікого немає. Попередньо нагрійте свічки так, щоб їх легко можна було б зігнути, при цьому не зламавши. Скатертина постеліть на тумбу, стіл або іншу відповідну поверхню, щоб вставши на схід бути одночасно і віч-на-застеленій поверхнею. Візуалізують своє бажання: уявіть, як ваші мрії втілюються в реальність, ви везучий і будь-які ваші починання вдалі, потік грошей, що йдуть в ваш гаманець, не бракує. Деякий час тримайте свічки у серця, насичуючи їх своєю енергією. Поставте їх на тарілку і запаліть, після чого почніть читання змови:

  Господи Боже мій, благословенням своїм мене даруй. Прийди через ворота дубові, дорогою мощених до столу моєму, скатертиною накритого. Свічки воскові освячені мені принеси, та пил позолочену, так трубу сребленую. Місяць опівнічний по небу поспішає, щастя в будинок до мене вабить. Від століття і до століттю, будуть мої слова по віку!

  Дуже важливо не затнутися і не збитися під час читання змови. Дочекайтеся, поки свічки прогорять до кінця. Вони не повинні згаснути НЕ прогорить, а в цей час ніхто не повинен входити в кімнату: ні домочадцям, ні домашнім тваринам. Якщо свічка все ж згасла, запаліть її від іншої свічки. Після того як свічки прогорять, заховайте предмети ритуалу (скатертина, блюдо) в затишне місце. Протягом року ними не можна користуватися. Тільки після наступного вашого дня народження вони можуть застосовуватися як предмети побуту. До цього не бажано щоб хтось їх бачив і, тим більше, стосувався. Це може зруйнувати енергію змови і навіть заподіяти вам шкоди, якщо у людини є погані думки або наміри.

  Також існує спеціальний обряд, який може проводити тільки хрещений за православним обрядом людина. Ця змова на гроші в День народження вимагає дев'яти освячених свіч, вчинених напам'ять слів і трохи часу на самоті - близько півгодини. Вивчіть змову напам'ять, запаліть свічки. Дивіться на вогонь і зосередьтеся на своєму бажанні. Запитайте себе: что зміниться, коли мрія втілиться в реальність? Як змінитеся ви? Чи не заподієте ви комусь шкоду своїм бажанням? Якщо після цього ваша рішучість залишиться колишньою, то читайте цю змову дванадцять разів:

  Господь Бог, всемогутній, благословення мені дай! Нехай через врата, і через вікно чорт благородний увійде, до столу дубовому, та через комин увійде, пил позолочену в подарунок принесе. Акі місяць ясний по небу нічному бреде, так до хати своєї, раби Божої (ім'я), завжди везіння дорогу знайде. Справа міцне, так слово ліплення. амінь.

  Під час читання можна робити довгі перерви, втрачати концентрацію, робити довгі перерви між повтором змови. Вважайте скільки разів ви його вже зазначили. Після того, як прочитаєте дванадцятий раз, залиште свічки догоряти, але, бажано доглядайте щоб жодна з них не згасла. Віск соскребите, скачайте в одне ціле, загорніть в білу тканину і сховайте до наступного Дня Народження, після якого його можна буде викинути. Не чекайте миттєвого виконання бажання і залучення грошей - у вас попереду цілий рік, під час якого магія буде діяти і в підсумку приведе вас з виконання висловленої мрії.

  Для наступного християнського обряду буде потрібно носовичок. Взявши його в руки зосередьтеся, а потім прочитайте змову:

  Хто допомоги у Господа просить, тому Господь допоможе. Так виповниться бажання моє велике за допомогою небесної. Невідомими дорогами до мене щастя прийде, життям живої обросте. Хустка свій зараз зав'язую, на допомогу світлу, на справи добрі.

  Після цього зав'яжіть на хустці вузол і всюди носите з собою. Коли ваше бажання здійсниться, спаліть його десь поза замкнутого простору, при цьому вузол не розв'язуючи. Нікому не кажіть про проведений вами обряді.

  Умови та заборони дня народження

  Ні в якому разі не можна бажати зла ближньому своєму, насилати порчу або прокляття за допомогою змови в день народження. Умови і заборони в магії ясно свідчать: порушив це правило на весь наступний рік буде переслідуватися невдачами і точно такими ж бідами, які він бажав іншому. Тому ця заборона не можна переступати, оскільки відмолити його або попросити вибачення, очистившись таким чином, не вийде.

  Крім цього, в день народження не можна плакати від горя, думати або говорити про хвороби чи інших нещастях, обговорювати тему смерті. Не варто себе жаліти або говорити про свої невдачі. У цей день ваша енергія і ваша аура переживають оновлення, а тому ви особливо вразливі для стороннього впливу - і погані думки можуть допомогти недоброзичливцю в його поганому справі. Не позичайте іншим грошей - так ви відведете гроші від свого будинку.

  Заздалегідь справляти це свято не можна, як і творити прив'язану до нього ворожбу в інший день року. У тринадцять років дитини варто захистити від пишного і галасливого торжества, чоловіка - в сорок, а жінку - в наступ п'ятдесяти трьох років. На стіл не ставиться кількість свічок, кратне трьом.

  Не слід розповідати про те, що ви звернулися до магії за допомогою. Небезпечно поширюватися про своє бажання і про те, яким чином ви його бажаєте досягти - серед ваших друзів і рідних може виявитися недоброзичливець, який виявить бажання зруйнувати чари і боляче вдарити по вам. Мовчання і віра - запорука того, що бажання збудеться якомога швидше.

  В цілому, змови на гроші, які можна прочитати лише в один день року, здатні стати в нагоді кожній людині. У свій день народження будь-хто може поправити своє матеріальне становище, здоров'я або особисте життя за допомогою чаклунства.