Головна » Екстрасенси » Жанна Шулакова - біографія епатажного некроманта

  Жанна Шулакова - біографія епатажного некроманта

  Популярний український екстрасенс Жанна Шулакова запам'яталася всім телеглядачам, так як вона була епатажної, імпульсивної, з легкістю розкривала самі заплутані справи. Потрапити на прийом до неї хочуть багато, вона нікому не відмовляє і намагається допомогти всім, хто до неї звертається.

  Дивовижні здатності відкрилися ще в ранньому дитинстві дівчинки. Головним свідком її унікального дару стала її мама - Лариса Варавіна. Жінка каже:

  Коли вона була маленькою, до неї дуже часто приходили подружки і просили поворожити. Дивним було те, що передбачення Жанни збувалися.

  Це було дивно, але все, що передбачала Жанна, збувалося. Саме цей факт наштовхнув Ларису Варавіна на думку, що її дочка особлива. З роками це припущення підтвердилося. Брат Жанни Шулакової доповнює слова матері:

  З дитинства сестра цікавилася картами Таро, нумерологією, магією. Її тягло все, що було пов'язано з містикою.

  Жанна Шулакова в дитинстві

  Жанна здогадувалася, що вона володаркою дивного дарунка. Але дівчина вважала, що перш ніж говорити про свої здібності, їх потрібно перевірити і підтвердити наявність такого дару. Вона неодноразово влаштовувала собі різні тести. Один з них запам'ятався родичам найбільше.

  Вирішивши в черговий раз перевірити свої здібності, Жанна закликала дух своєї прабабусі. Після того, як дівчинка провела обряд, вона вирішила, що щось пішло не так, і пішла спати. Коли в будинку все заснули, Лариса Варавіна з жахом усвідомила, що по будинку хтось ходить.

  Сумнівів не було - це був покликаний дух, так як всі інші мешканці будинку вже давно спали. Цей випадок підтвердив наявність у Жанни дивовижних здібностей. Бажаючи розвивати свій талант, юної екстрасенс вирішила вступити в школу чаклунів. На даний момент вона не просто практикує маг, але і некромант.

  Такі люди унікальні, так як вони універсальні екстрасенси. Це говорить про те, що вони можуть бачити і знищувати. Як справжній некромант, Жанна впевнена, що будь-яке зло, яке завдав чоловік, повернеться до нього, подібно бумерангу. Відплата завжди наздожене кривдника, нехай трохи пізніше, ніж цього б хотілося.

  Сім'я екстрасенсів Шулакова-Колісніченка

  Жанна Шулакова і чоловік Сергій Колесніченко

  Чоловік Жанни Шулакова - Сергій Колесниченко, також має безпосереднє відношення до світу магії. Він спадковий відьмак, займається цілительством, ясновидінням, пророкує майбутнє. Досить часто цей потомствений чарівник використовує в ритуалах бойову магію.

  На даний момент він не перебуває в будь-яких організаціях ясновидців і не проходив екстрасенсорну підготовку. Але це не заважає Сергію залишатися сильним магом, так як всі його родичі по батьківській лінії відомі своїми дивовижними здібностями, які передаються за родом.

  Жанна Шулакова і Сергій Колесниченко брали участь в програмі "Битві екстрасенсів" і "Слідство ведуть екстрасенси", що зробило цей тандем шалено популярним.

  Досить часто Жанна приймає участь в передачі "Слідство ведуть екстрасенси", де працює разом з Галой Поліщук, Оленою Курилова та іншими відомими українськими екстрасенсами.

  Жанна Шулакова - багатодітна мама. На даний момент в родині у них з чоловіком п'ятеро дітей. Всі вони різного віку: 16, 13, 7, 5 років. Зовсім недавно Жанна народила ще одну дитину.

  Екстрасенс говорить про те, що дуже хотіла б, щоб її дивовижні здібності передалися її дітям, так як вона переконана в тому, що подібний магічний дар не є покаранням, а навпаки - це можливість допомагати людям і божественна милість.

  Відносини в родині екстрасенсів шалено теплі, ніжні. Це можна зрозуміти, виходячи з того, що після кожного успішного проходження випробувань на програмі "Битва екстрасенсів" єдине місце, куди стрімко мчала Жанна - це рідний дім в Харкові. Її рідні - єдині люди, з якими вона була готова розділити радість перемоги.

  Цікава інформація про Жанні Шулакової

  Жанна Шулакова

  На сьогоднішній день Жанна активно допомагає своїм родичам, друзям і всім, хто звертається до неї за допомогою. Відгуків про прийомах некроманта дуже багато. Наприклад, один з її друзів одного разу вирішив відправитися на водосховищі, але Жанна відчула, що ця поїздка може стати фатальною.

  Вона була впевнена, що хлопцеві не можна вирушати в подорож. Жанна врятувала життя своєму другові, так як друзі хлопця, відправившись на водосховищі, потрапили в автокатастрофу. Подібний випадок не поодинокий, і всі вони підтверджують реальність дару Жанни.

  Щирий друг і помічник екстрасенса - чорний кіт на ім'я Кеня. З його допомогою вона не раз справлялася зі складними завданнями в програмі "Битва екстрасенсів", і цей пухнастий друг часто допомагає їй вести прийоми.

  У Жанни Шулакової є незвичайне захоплення - колекціонування пір'я. На даний момент у неї понад сотню оригінальних і незвичайних пір'я. Одне з них подобається некроманту найбільше. Вона каже, що воно нагадує хмару - таке ж біле і пухнасте.

  Деякі люди помилково вважають, що Шулакова здатна бачити привидів і розмовляти з ними. Це помилкова інформація, так як некромант не володіють подібними здібностями. Вони отримують необхідну інформацію у вигляді зображень, образів. Досить часто вони просто відчувають певні відчуття, емоції і трактують їх.

  Як потрапити на прийом до Шулакової?

  Фото Шулакової з Вконтакте

  Для того щоб потрапити на прийом до Жанни Шулакової, необхідно подзвонити по одному з номерів:

  • 0667458425;
  • 0996884279.

  Зателефонувавши за одним із вказаних номерів ви можете записатися на прийом. Кращий час для дзвінка в будній день з 10-00 до 15-00.

  У екстрасенса є сторінка в соціальній мережі Вконтакте. Однак вона не дає консультації або поради в мережі.

  У Жанни немає сторінки в Однокласниках. Там є неофіційна група, присвячена їй, але будь-які сторінки в Однокласниках під ім'ям Жанни Колесніченка-Шулакової - це фейк.

  Офіційного сайту у некроманта також немає.

  Жанна Шулакова - одна з провідних екстрасенсів України. Якщо ви розумієте, що потрапили в таку життєву ситуацію, з якої не можете самостійно знайти вихід, і вам необхідна допомога Вищих сил, зверніться до професіонала, але не намагайтеся вирішити подібні проблеми самостійно.