Головна » ворожіння » Загадкові тексти, що тлумачать ворожіння по Книзі Змін, змушують заглянути в себе

  Загадкові тексти, що тлумачать ворожіння по Книзі Змін, змушують заглянути в себе

  Немає нічого простішого, ніж підкинути в повітря три монетки шість разів поспіль і замалювати на папері їх положення при падінні - саме так годиться гадати по Книзі Змін. Але вже коли монети, лежачи в долоні, вбирають енергію думок і переживань, нагріваються від тепла крові і серця, вони ніби оживають. Монети падають "орлом" або "решкою" вгору у відповідь на потаємний питання невипадково - ними рухає енергія неба, землі і самої людини, об'єднана в даний час в цьому просторі.

  Якщо дві монети з трьох лягають при падінні вгору гербом, слід креслити суцільну лінію, яка укладає творчу енергію ян. В іншому випадку риса повинна перериватися і відповідати руйнівній силі інь. Шість рис після шести кидків слід малювати від низу до верху. Три перші лінії утворюють нижню частину символу, три останні - верхню. З'єднання нижньої і верхньої триграм утворює підсумковий знак - гексаграми, характеризує суть ситуації і варіанти її розвитку.

  Значення символів Книги Змін

  Неможливо гадати по Книзі Змін, не знаючи тлумачення гексаграмм:

  Ворожіння по Книзі Змін

  1. Цянь (Творчість) говорить, що настав найкращий час для дій. Духовне, фізичне, матеріальне розвиваються гармонійно, по зростаючій. Головне - не втратити себе в сходженні, не наробити серйозних помилок. Протягом п'яти місяців добробут, стан справ, відносини з людьми значно зміняться в кращу сторону.
  2. Кунь (Виконання) попереджає: всього лише кілька місяців спокійного очікування, споглядання з боку і усвідомлення суті принесуть відмінні плоди. Справи підуть в гору, загальна ситуація налагодиться, стабілізується. Навколишні люди здивують щирим бажанням допомогти і підтримати.
  3. Чжунь (Початкова труднощі) пояснює, що більш несприятливого періоду в житті ще не було, та й перспективи не радують. Не варто битися головою об стіну, набагато ефективніше буде відійти в тінь, смиренно перечекати негаразди. Будь-які дії тільки ускладнять важку ситуацію. Рано чи пізно все зміниться, очікування буде винагороджено сторицею.
  4. Мен (Недорозвиненість) - складний період невизначеності. Тільки повна концентрація розумових здібностей, ретельний аналіз кожного дії, постійна робота над собою забезпечать вихід з цього періоду без втрат. Спілкування з дітьми, близькими, старшим поколінням допоможе знайти душевний спокій і мудрість.
  5. Сюй (Необхідність чекати) виховує терпіння. Будь-які випробування, втрати, розчарування роблять людину сильнішою. Часом боротися з обставинами марно: їх необхідно зрозуміти і прийняти, зробити висновки з ситуації. Коли усвідомлення прийде, все навколо зміниться.
  6. Сун (Тяжба) - досить складна перспектива взаємин з оточуючими людьми. Назовні вийдуть недоброзичливці, заздрісники, вороги. Їх вплив помітно погіршить стан справ: добре закінчаться тільки давно розпочаті процеси, а всі нові проекти приречені на провал. Доведеться багато працювати над собою, постаратися прийняти людей з їхніми недоліками, знайти спільну мову. Тільки після цього в роботі намітиться зростання.
  7. Ши (Військо): мудрість і справедливість - запорука авторитету, сила, яка веде за собою.

   Перемагає лише той, хто не зупиняється на досягнутому.

  8. Бі (Наближення) підказує, що один в полі не воїн: підтримка друзів, близьких, однодумців важлива як ніколи. Це час необмеженою удачі, період реалізації давно задуманого, використовувати який слід максимально.
  9. Сяо-чу (Виховання малим) пропонує відкласти глобальні плани на час, привести в порядок щоденні рутинні моменти.

   Коли не на часі мріяти про велике, виграє той, хто вміє задовольнятися тим, що є.

  10. чи (Наступ) стимулює до дій: час для роздумів закінчилося, пора вставати і йти. Використовуючи накопичений досвід, зважуючи всі варіанти, можна домогтися високих результатів. Можлива досить неприємна ситуація, але це проблема на благо, за допомогою якої буде подолана серйозна перешкода.
  11. тай (Розквіт) пророкує сприятливий період в будь-яких починаннях, час для активних дій.

   Удача йде до того, хто сам іде до неї.

   Це одна з найбільш позитивних гексаграмм, яка може випасти гадающему по Книзі Змін.

  12. Пі (Занепад) характеризує нинішню ситуацію як невизначеність. Навколо надто багато суєти, що збиває з наміченого ритму, що не дозволяє зосередитися, відволікає від насущних справ. Найправильніше - прислухатися до порад оточуючих, але знайти рішення в своєму серці. Після невеликої заминки все знову вирівняється.
  13. Тун-жень (Однодумці) - сила в єдності, разом будь-яке завдання по плечу.

   Одному мурашки ніколи не побудувати мурашник.

  14. Так-ю (Володіння великим) - ознака безпрецедентною удачі у всьому. Сприятливий період для будь-яких проектів, відмінні умови для кар'єрного і матеріального зростання. Спокій і розміреність допоможуть продовжити стан щастя. Не варто кидатися - в гонитві за дрібницями так просто упустити головне.
  15. Цянь (Смирення) готує до смуги невдач. Способами подолати їх будуть поглиблене самопізнання, терпіння, розсудливість.

   Нерозумно сперечатися з Долею.

  16. Юй (Вільність) - відмінна перспектива, користуватися якою слід обережно, розсудливо, вдячно.

   Від волі до свавілля - один крок, що веде в прірву.

  17. Сунь (Послідовність) рекомендує зміцнитися в моральному і духовному для досягнення матеріальної стійкості. Як тільки розум визначить важливе, звільниться від дрібного і побачить суть, ситуація зміниться сама. Найближчим часом очікуються зміни, до яких необхідно підготуватися. Якщо ворожіння по Книзі Змін обдаровує цим символом, потрібно чекати швидкого руху вгору, приготуватися до нього.
  18. Гу (Виправлення псування) - робота над помилками минулого, щоб очистити перспективи майбутнього. Всі проблеми сьогоднішнього дня народжені давно: помилкові судження, непрощені образи, заподіяна біль - енергетичні діри, які слід залатати. Ніхто не зробить цього за людину, потрібно покладатися тільки на власні сили.
  19. Лінь (Відвідування) - більш ніж позитивний прогноз. У всіх аспектах життя настає активне зростання. Сама Доля підштовхує до процвітання.

   Перебуваючи на вершині, дійте!

  20. Гуань (Споглядання) - часто людина не керує ситуацією, яка розвивається самостійно зовсім не так, як хотілося б. Може, не варто йти проти течії?

   Коли не можна виграти битву, можна спробувати виграти час.

  21. Ши-хо (Зціплені зуби) нагадує, що все змінюється. Нехай здається, нібито життя зайшло в глухий кут, а світло небес втрачено назавжди, прийде той день, коли знову засвітить сонце. Терпіння, самоконтроль і мудрість допоможуть подолати будь-які труднощі.
  22. Бі (Оздоблення) - вдалий символ тільки для творчих або публічних людей. Лицемірство, нещирість і фальш - не найкращі помічники в житті.

   Найважче бути чесним із самим собою.

  23. бо (Руйнування) попереджає про зміни, які можуть доставити багато клопоту. Настає час подолання труднощів. Надихає тільки те, що період буде коротким.
  24. фу (Повернення) щільно пов'язаний з числом сім. Це можуть бути дні, тижні або місяці, але інтервал переверне життя з ніг на голову. Можливо, все почнеться з нуля, але це буде нова якість життя.
  25. У-ван (Бездоганність) - гармонія, чистота думок, енергія творення. Іноді варто гадати по Книзі Змін лише для того, щоб переконатися, що все буде в порядку.

   Краще насолоду справжнім - знати, що найкраще ще попереду.

  26. Так-чу (Виховання великим) повідомляє про наступаючих важкі дні, адже щоб зрозуміти щастя, необхідно відчути біль.

   Часом зупинка - це лише видих перед новим вдихом.

  27. І (Харчування) нагадує про духовні і моральні цінності.

   Помірність в справах хороша, коли починається в думках і почуттях.

  28. Так-го (Переразвитие великого) дає шанс отримати всі блага життя, не втрачаючи внутрішньої стійкості. Тільки помірність бажань дозволить відчути справжнє задоволення від досягнень.
  29. Сі-кань (Повторна небезпека) - найбільш несприятливий символ. Проблеми, біди, негаразди оточують з усіх боків. Це час доведеться пережити, іншого виходу немає. Варто шукати розраду в турботі про дітей, близьких, в домашніх справах. Рано чи пізно все налагодиться.
  30. чи (Злиття) розкриває очі на реальність. На перший погляд ситуація благополучна, але якщо придивитися, виявиться далеко не ідеальною. Якщо побачити істину вчасно, можливо уникнути втрат. Попереду маячить новий етап життя. Це нагорода за терпіння, стійкість принципів і віру.
  31. Сянь (Взаємодія) - досягти висот можливо тільки за допомогою близьких по духу людей.

   Сила одного - в єдності з багатьма.

  32. Хен (Сталість) пропонує визначитися з бажаннями: якщо людина не знає чого хоче, як це отримати? Можна гадати по Книзі Змін, запитавши у монет про найважливіше бажанні. Вони точно знають, що являє собою мету ворожбитів.

   Коли під ногами розсипчастий пісок, пам'ятайте про твердій землі, яка чекає попереду.

  33. Дунь (Втеча) намагається стримати запал. Не завжди варто бігти за мрією, іноді слід зупинитися, подумати навіщо і куди веде мета.

   Майбутнє щастя приходить лише до того, хто вміє сповна насолодитися справжнім.

  34. Так-чжуань (Міць великого) - якщо зусилля не приносять результату, варто подумати про методи досягнення мети.

   Там, де сильний зламає зачинені двері, мудрий знайде до неї ключі.

  35. цзинь (Схід) символізує період повної благодаті. Високі моральні якості, глибока духовна складова отримують винагороду у вигляді безхмарного життєвого етапу.
  36. Мін-і (Ураження світла) попереджає про настання не найбільш спокійного періоду. Нехай зараз все стабільно, зміни не за горами. Слід підготуватися до проблем.
  37. Цзя-жень (Домашні) - самий надійний тил - рідня: їх радість щира, а підтримка надійна.

   Близько приймають нас такими, якими ми є, справедливо відповісти їм тим же.

  38. Куй (Розлад) нагадує, що гармонія зовні неможлива без гармонії всередині. Змінюючи себе, дуже просто змінити світ.
  39. Цзянь (Перешкода) - попереджений - значить озброєний. Дмуть вітри змін, скоро можливі важкі дні. Саме час підготуватися.

   Якщо перешкода не можна подолати, його можна просто обійти.

  40. Цзе (Дозвіл) - зелене світло на світлофорі життя. Вперед до перемог і досягнень, будь-яку справу приречене на успіх. Нові люди, сміливі ідеї, неповторні емоції - якщо Доля підносить такий коктейль, слід випити його до дна.
  41. Сунь (Спад) розповідає про закони матеріального світу.

   Удвічі більше набуває той, хто не шкодує коштів на благі справи.

  42. І (Примноження) обдаровує благами. Дозрів момент, коли Всесвіт нагороджує беззастережної удачею і везінням. Щоб цей час тривало якомога довше, необхідно пам'ятати про духовну складову життя. Надаючи допомогу нужденним, стаєш багатшим всередині.
  43. гуай (Вихід) - символ сприятливого моменту для матеріального розвитку. Кар'єрне зростання, зміна місця роботи, нові проекти приречені на успіх. Якщо не забувати про близьких, контролювати емоції, ставити мораль вище матерії, можна продовжити цей час максимально.

   Перебуваючи на вершині, подбайте про тих, хто не зміг туди піднятися.

  44. Гоу (Перелік) - пряма вказівка ​​на помилки у взаєминах з людьми. Варто подивитися на себе з боку.

   Слова можуть завдати шкоди, мовчання ж - ніколи.

  45. Сунь (Возз'єднання) - підтвердження народної мудрості, що сто друзів надійніше, ніж сто рублів. Якщо ставитися до оточуючих коректно, доброзичливо, щиро, завжди можна отримати підтримку у важку хвилину. Саме час налагоджувати нові стосунки, які стануть стартом для матеріального благополуччя.
  46. Шен (Підйом) - перша сходинка сходів, які ведуть до здійснення бажань. Доля звела сходи давно, але тільки зараз прийшов час для сходження. Внутрішній голос підкаже, що слід робити.

   Хто не ставить кордонів, той зуміє пройти ще далі.

  47. Кунь (Виснаження) - стан на межі відчаю, коли немає сил боротися з обставинами, а здається, що просвіту немає і не буде. Але це не так.

   Труднощі добрі не тільки тим, що загартовують характер, а й тим, що рано чи пізно пройдуть.

  48. цзин (Колодязь) - стояча вода, момент тиші, немає ні хорошого, ні поганого. Саме час для занурення вглиб самого себе, пошуку внутрішнього відповіді на питання.

   Коли немає ходу ні вперед, ні назад, потрібно рухатися вгору або вглиб.

  49. Ге (Зміна) пророкує глобальні зміни в житті. Гряде новий етап, наступна хвиля в океані життя. Не варто озиратися назад, минуле залишилося за спиною. Попереду дорога, яку пропонують небеса.
  50. Дін (Жертовник) підказує придивитися до числа "три", яке відіграє важливу роль в подіях останнього часу. Все буде рівно і добре, навіть якщо здається, що це не так. Слід пам'ятати про духовну складову життя, намагатися не викликати у оточуючих заздрості або невдоволення. Двоє людей допоможуть звершення важливих справ.
  51. Чжень (Збудження) - динамічний символ, попереджає про наплив інформації, емоційних сплесках, активних діях. Життя закрутиться навколо як дитяча карусель. Навіть якщо здасться, що навколо не все складається позитивно, не можна опускати руки. Навіть дрібні неприємності приведуть до відмінного результату.

   Летюча птах не падає, поки розправлені крила.

  52. гень (Зосередженість) радить зупинитися і подумати, проаналізувати події останнього часу, прислухатися до совісті. Проблеми сьогоднішнього дня з'явилися в зв'язку з допущеними раніше помилками, вкоріненими помилками. Як тільки відновиться внутрішня гармонія, повернеться удача.

   Не можна зупинити бурю за вікном, але можна зупинити її в своєму серці.

  53. Тзянь (Протягом) символізує початок довгого, рівного творчого етапу. Розміреність і мудрість, вміння стримувати емоції, терпіння і наполегливість приведуть до наміченої мети.
  54. Гуй-мей (Наречена) не рекомендує без оглядки бігти вперед - реалізація планів вимагає ретельної підготовки.

   У новій справі, перш ніж діяти, потрібно як слід роздивитися.

  55. Фен (Достаток) - плоди попереднього етапу, час збирати урожай. Не варто забувати, що розділяючи благо з нужденним, його перебільшуєш.

   Насолода благополуччям добре для того, хто його заслужив.

  56. Люй (Мандрівка) - бальзам на рани, нанесені затяжний смугою невдач. Нарешті сонячні промені пробиваються крізь хмари, а легкий вітерець направляє вітрильник до берегів спокійній гавані. Нехай сили вітру ще недостатньо, щоб кораблик набрав швидкість і темп, але з кожним днем ​​подих буде ставати впевненіше. Пора будувати плани, яким судилося реалізуватися.
  57. Сунь (Проникнення) знаменує час важливого вибору. Залежно від прийнятого рішення сформується майбутнє. Варто педантично поставитися до ситуації: підсумок може піднести вгору або впустити на саме дно.

   За десять років завзята черепаха здатна пройти більше, ніж нетерплячий заєць.

  58. дуй (Радість) пророкує відпочинок і задоволення, насолоду результатами важкої роботи. Попереду смуга везіння.

   Щоб насолоджуватися досягнутим, не потрібні чужі поради.

  59. Хуань (Роздроблення) - вказівка ​​до дії. Кращий час для прориву, впевненого і сміливого стрибка до вершин кар'єри або бізнесу. Можна з головою зануритися в роботу - результати не змусять себе чекати.
  60. Цзе (Обмеження) стосується не тільки матеріальних, а й духовних аспектів життя.

   Вищий прояв внутрішньої свободи - вміння обмежити себе в потрібний момент.

  61. Чжун-фу (Внутрішня правда) - не можна переоцінювати власні здібності, не варто ставити себе вище оточуючих. Тільки гармонія з партнерами принесе творчий результат. Скромність і чесність зближує людей.

   Істинно близька людина - той, для кого ваше серце відкрите.

  62. Сяо-го (Переразвитие малого) - кажуть, що хороша ложка до обіду, коли шанс втрачено. Але наздоганяти можливість занадто пізно, шкодувати руйнівно. Необхідно йти далі, щоб підготуватися до нового шансу від небесних сил.
  63. Цзі-цзи (Вже кінець) підводить фінішну риску під довгим етапом життя. Тільки усвідомивши результати цього шляху, можна йти вперед.

   Подорож закінчено лише тоді, коли зроблений останній крок.

  64. Вей-цзи (ще не кінець) - перспектива наступних кроків до реалізації планів. Необхідно зробити кілька зусиль і мрії стануть реальністю. Кілька місяців відділяють людину від мети.

   По-справжньому щасливий той, хто вміє насолоджуватися метою в русі до неї.

  Ворожіння по Книзі Змін - наука про світобудову

  Східна філософія взаємодії всього в світі настільки глибока і неординарна, що далеко не кожен здатний усвідомити і прийняти її канони. Ворожіння по Книзі Змін, гексаграми, що описують можливий розвиток ситуацій в майбутньому, афоризми, супутні кожному символу, залучають правдивістю. Китайська мудрість змушує людину подивитися на себе з боку, задуматися про тих вчинках, які привели до тих чи інших підсумками.

  У Книзі Змін закладені прості закони, які відомі кожному віруючому. Здійснюючи погані вчинки, завдаючи образи оточуючим, задираючи ніс вище неба, не варто очікувати від Всесвіту нагороди. Обставини будуть вчити смирення, творення і терпінню. Чесність з власної душів допоможе знайти причини негараздів. Гадати по Книзі Змін слід, щоб отримати підказку, напрямок для пошуку істини в собі.

  Позитивний вплив онлайн-ворожіння по Книзі Змін особливо цінно в ситуації глибокої депресії, що з'явилася в результаті життєвих негараздів, затяжний смуги невезіння, низки втрат і випробувань. Мудрість пророкувань здатна вселити впевненість, що все зміниться на краще, що удача обов'язково посміхнеться кожному, а життя - щастя.