Головна » Історія » Загадкові збіги з історії

  Загадкові збіги з історії


  1) Наполеон - Гітлер
  1. Наполеон прийшов до влади в 1804 році. Гітлер - в 1933 р.
  Різниця - 129 років.
  2.Наполеон увійшов до Відня в 1809 році. Гітлер - в 1938р.
  Різниця - 129 років.
  3. Наполеон напав на Росію в 1812 році. Гітлер - в 1941 році. Різниця - 129 років.

  2) Лінкольн - Кеннеді

  1.Лінкольн став президентом США в 1860 році. Кеннеді в 1960 році. Різниця - 100 років.
  2. Обидва були вбиті в п'ятницю, в присутності дружин, обидва - пострілом в голову.
  3. Після Лінкольна президентом став Ендрю Джонсон (народився в 1808 році) Після Кеннеді - Ліндон Джонсон (народився в 1908 році).
  Різниця - 100 років.
  4. Обидва жителі півдня, дипломати, до того, як стати президентами, були сенаторами.
  5. Вбивця Лінкольна народився в 1829 р Вбивця Кеннеді народився в 1929 р Різниця - 100 років. Обидва вбивці були вбиті до суду.
  6. Лінкольн був убитий в театрі "Кеннеді". Кеннеді був убитий в автомобілі "Лінкольн".
  7.Секретарь Лінкольна - Кеннеді наполегливо радив Лінкольну не ходити в театр в день вбивства. Секретар Кеннеді - Лінкольн теж радив Кеннеді скасувати поїздку в Даллас.
  8. У іменах і прізвищах Ендрю Джонсона і Ліндона Джонсона (в англійському написанні) по 13 букв; в іменах їх вбивць Джона Уілкес Буму і Лі Харві Освальда - 15 букв; в прізвищах Лінкольна і Кеннеді - по 7 букв.

  3) У 1992 році французький художник Рене Шарбонно на замовлення мерії Руана написав картину 'Жанна д'Арк на вогнищі'. Натурницею йому служила молоденька студентка Жанна Ленуа. Однак на наступний день після того, як полотно вивісили в просторому виставковому залі, в університетській лабораторії вибухнули реактиви. Перебувала там Жанна не змогла вибратися з приміщення і згоріла заживо. Про один знаменну збігу свого часу багато писали. У 1944 році напередодні висадки союзницьких військ у Нормандії в газеті 'Дейлі телеграф' був надрукований цікавий кросворд. Він включав кодові назви секретної операції. Такі, як, наприклад, 'Нептун', 'Юта', 'Омаха' і навіть основне зображення - 'Юпітер'. Розслідуванням випадку 'витоку інформації' довго займалася армійська контррозвідка, яка, як не старалася, не змогла виявити ніякого злого умисла.Составітелем кросворду виявився старенький шкільний учитель, здивований своїм результатом не менше самих перевіряючих.

  4) Не менш загадкова історія сталася з американським космонавтом Нейлом Армстронгом.
  У 1969 році, ледь ступивши на поверхню Місяця, він вимовив: - Бажаю вам успіху, містер Горскі: Фахівці з Центру управління польотами не могли зрозуміти, про який такий містера Горскі згадав космонавт. Повернувшись на Землю, Армстронг розповів, що одного разу, будучи дитиною, він, граючи в хованки зі своїми однолітками, забіг у двір до сусідів, прізвище яких була Горскі. Через відкрите вікно долинали крики скандалів подружжя. - Імпотент паршивий, - волала місіс Горскі. - сусідського хлопчика простіше на Місяць злітати, ніж тобі задовольнити жінку: Коли Армстронг і справді прилетів на Місяць, в його свідомості зненацька виникла почута в дитинстві репліка, і він, вражений неймовірним збігом, несподівано для самого себе прорік безглузду на перший погляд фразу.

  5) У 1896 році другорозрядний фантаст Морган Робертсон випустив в Лондоні роман "Загибель" Титана "про першому і останньому рейсі найбільшого пасажирського корабля, який загинув при зіткненні з айсбергом. У вигаданого" Титану "і справжнього" Титаніка ", який загинув в квітні 1912 року, збіглися зовнішній вигляд і суднові характеристики, кількість пасажирів і навіть кількість жертв. Книжковий "Титан" теж загинув в квітні 1912 року ...