Головна » Загадкові події в Бермудському трикутнику » Загадкові події в Бермудському трикутнику

  Загадкові події в Бермудському трикутнику

  Таємничі події, пов'язані з Бермудським трикутником, турбують уми людей з кінця XVIII-початку XIX століття. У зв'язку з численними зникненнями пропливають кораблів (а згодом пролітають літаків) район західної ділянки Північно-Атлантичного океану стали називати "Трикутником диявола". До цього дня вчені не змогли до кінця розгадати таємницю регіону, знайти сліди зниклих там і пояснити, чому до цих пір зона Бермудського трикутника залишається небезпечною.

  1881 рік. Зустріч "Еллен Остін" з невідомої шхуною

  Особливо багато існує легенд про кораблі-примари. З одним з них зустрівся капітан шхуни "Еллен Остін". По курсу руху корабля у водах Центральної Атлантики було помічено невідоме судно. Висадивши на неї частину своєї команди, капітан вирішив доставити обидва корабля в Бостонський порт. Однак до місця призначення дійшло тільки одне судно - провідне. Відомий же корабель зник разом з людьми.

  1920-1921 рр. Примарний корабель "Керролл А. Диринг"

  У вересні 1920 року шхуна під назвою "Керролл А. Диринг" вирушила в Південну Америку. Через час при поверненні додому зв'язок з екіпажем пропала ... Корабель вважався затонулим під час аварії. Однак через деякий час, в січні 1921 року судно з'явилося на мілині у Північної Кароліни. На щоглах були підняті вітрила, на камбузі розставлена ​​їжа, але нікого з екіпажу не було, як ніби все люди тільки що з невідомих причин покинули шхуну.

  1945 р Винищувачі Flight 19

  П'ять винищувачів армії США вилетіли на тренувальне завдання. Їх позивний був "Flight 19". В ході тренування капітан повідомив по рації, що не може повернутися на базу через брак палива: всі його спроби "знайти" сушу виявлялися безрезультатними. Жоден з п'яти літаків не повернувся, і не було знайдено, додавши ще одну загадку в список таємниць Бермудів.

  1948 р Douglas DC-3

  З Пуерто-Ріко в Майамі вилетів один з найнадійніших на той час лайнерів - Douglas DC-3. На борту перебувало 28 пасажирів. Опинившись в зоні Бермудського трикутника, літак безслідно зник. Ні сигналів про катастрофу, ні уламків виявлено не було.

  2008 р Trislander

  Літак, що прямував з Сантьяго в Нью-Йорк, знаходився на зв'язку і в полі видимості радарів всього 35 хвилин. Потім він зник, ніби розчинився. На пошуки літака з 12 пасажирами були направлені рятувальні загони. Але слідів Трісландера знайти не вдалося.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!