Головна » Історія » Загадкові знахідки, які не можуть розшифрувати

  Загадкові знахідки, які не можуть розшифрувати

  Історія нашої планети безпосередньо пов'язана з таємницями і загадками. Більшість артефактів, які знайдені вченими, до сих пір нерозгаданості. Ми зібрали для вас список найцікавіших знахідок, з якими ви можете познайомитися нижче.

  • Томас Бейл зашифрував місцезнаходження американських скарбів, які він імовірно виявив в ході золотодобувної компанії в Колорадо. Існують факти, що він дійсно знайшов щось цінне і сховав, а ключ до розгадки і місцезнаходженням зашифрував на трьох аркушах паперу, де написані цифри.

  • У 1900 році безслідно зникла група людей, яка працювала на маяку, розташованому на одному з островів Великобританії.

  • У Стародавньому Єгипті були відсутні високі технології, які могли допомогти створити давньоєгипетські артефакти. Швидше за все технологія була передана древнім єгиптянами з космосу. Іншого пояснення цьому немає.

  • Плато Наско, розташоване в Перу, вважається одним з найбільш таємничих місць на землі. З висоти пташиного польоту можна побачити загадкові малюнки, походження яких невідоме. Це невеликі канави, ширина яких досягає 130 см, а глибина становить 20 см. Ким і навіщо були зроблені ці малюнки багато років тому, залишається загадкою, і до цього дня.

  • Поява таємничих кіл з незрозумілими зображеннями в Саудівській Аравії і Сирії, які нагадують малюнки на плато Наско, також поки не можуть пояснити вчені і дослідники.

  • Абідоскіе ієрогліфи Єгипту вразили вчених, коли вони виявили малюнки танків і літаків. Деякі єгиптологи вважають, що малюнки були зроблені випадково, але факт залишається. Звідки жителі Єгипту могли знати про появу танків, вертольотів і літаків?

  • Один китайський колекціонер придбав стародавню карту в 2001 році, зроблену в Китаї в 1418 році. Дивним чином тут чітко видно зображення Північній і Південній Америці. Колумб відкрив Америку через 74 роки.