Головна » мистецтво » Покинуті будинки перетворилися на справжні шедеври

  Покинуті будинки перетворилися на справжні шедеври

  Покинуті будинки в більшості випадків не асоціюються у нас з високим мистецтвом. Однак є приклади, які доводять протилежне.

  Art Gallery

  Це покинутий нічний клуб, який був популярним місцем на початку п'ятдесятих. 50 художників вирішили перетворити його в шедевр. Подивіться, що у них вийшло!

  Будинки з особою

  Художник з Нижнього Новгорода, Микита Nomerz, захопився дизайном будинків в рідному місті. Всім його проектам властива одна риса - у старих будівель тепер є особи.

  проект Slumlord

  Раніше ці будівлі в Меріленді мали дуже убого. Група художників об'єдналася і намалювала на них цілі квартали. Тепер ці руїни виглядають навіть дуже естетично.

  Психіатрична лікарня в Італії

  Якщо ви любите страшилки, то ви обов'язково повинні відвідати цей будинок. З легкої руки Герберта Багліоне по старому будинку лікарні бродять справжнісінькі привиди.

  Batman Tribute

  Занедбаний будинок в Бельгії перетворили в галерею Бетмена. На стінах можна побачити зображення багатьох героєм фільмів і коміксів.

  Оптичні ілюзії

  Усередині занедбаних будівель вуличні митці можуть показати всі свої здібності. Художники з Франції, Елла і Пітер, перетворили руїни будівлі в Сент-Етьєні в оптичну ілюзію.

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!