Головна » Історія » Занедбані підводного човна і бази різних часів

  Занедбані підводного човна і бази різних часів

  Часи холодної війни і гонка озброєнь по-своєму відбилася на світі. За ті роки було побудовано чимало баз і техніки за самими передовими технологіями. Але сьогодні багато хто з них стали не потрібні. Як же вони виглядають?

  Секретні бази і підводні човни виробляли по всьому світу. В даний час практично всі вони застаріли і не відповідають часу. Однак саме в наші дні у них з'явилася нова життя, адже вони перетворилися в пам'ятники минулого.

  "Об'єкт 825 ГТС" - це база в Балаклаві, яка на сьогоднішній день залишається дуже цікавою. Колись вона була секретною - всього 20 років тому вона була під строгою цілодобовою охороною. Але тепер її може відвідати будь-який турист.

  До речі, до цих пір в світі часто знаходять бойові німецькі підводні човни часів Другої світової. Біля берегів США не раз зустрічали "Ундервассербот", що викликало щире здивування. Американці в роки війни вважали, що фашисти точно не доберуться до іншого кінця світу.

  Там же, біля берегів Америки, часто зустрічають контрабандистські човна колумбійців. Свого часу вони були зроблені кустарним способом, а зараз їх перетворили на цілий музей. І експонати дійсно унікальні.

  А вам подобаються такі останки минулого? Розкажіть про них друзям - зробіть репост!