Головна » Історія » Жертва своєї уяви

    Жертва своєї уяви


    В середині XX століття англійський вантажний корабель, що перевозить з Португалії пляшки з мадерою, прибув в порт призначення в Шотландії. Один з моряків зайшов в холодний вантажний відсік для того, щоб перевірити, чи всі пляшки відвантажені. Нічого не знаючи про це, інший моряк замкнув двері ззовні. Бранець щосили стукав в перебирання, але ніхто його не почув, і корабель вирушив назад в Португалію.

    Моряк виявив в приміщенні достатню кількість їжі, але він знав, що не проживе довго при низькій температурі. Він схопив шматок металу і всю свою енергію вжив на те, що видряпував на перегородках годину за годиною, день за днем ​​розповідь про свою хрещеною борошні. Він описав свою агонію з науковою точністю. Як холод сковував його тіло, отморажівая ніс, пальці на руках і на ногах. Як нестерпні опіки крижаного повітря.

    Коли корабель кинув якір в Лісабоні, капітан відкрив відсік і знайшов мертвого моряка. Люди прочитали його видряпати на стінах історію. Але саме приголомшливе було не в цьому. Капітан виміряв температуру повітря всередині відсіку. Термометр показав 19 градусів. Оскільки назад корабель йшов без товару, система охолодження не була включена. Людина померла лише через те, що думав, що йому холодно. Він став жертвою своєї уяви.