Головна » простір » Жіночий спецназ Кім Чен Ина

  Жіночий спецназ Кім Чен Ина

  Служба безпеки лідера Північної Кореї налічує цілу армію з більш ніж ста тисяч чоловік. Але і серед спецназу є особлива частина, яку називають "Загін щастя". Вона складається виключно з жінок, головне завдання яких - охорона сну товариша Кіма вночі. 

  • приклад діда

   Вперше так званий "жіночий загін фахівців" був організований ще дідом Кім Чен Ина в 1978 році. У Північній Кореї дівчат також прозвали "Загін щастя" - 2000 дівчат, навчених як охороняти вождя, так і задовольняти всі його потреби.

  • офіцерський контроль

   Початковий етап відбору в "Загін щастя" здійснюють спеціальні офіцери і урядовці. Критеріїв відбору дуже багато, починаючи від бойової підготовки і закінчуючи зовнішністю. Крім того, дівчата повинні бути талановиті хоча б в одній сфері мистецтв.

  • Охоронці в подарунок

   У двадцятирічному віці особистих охоронець Чучхе чекає нова доля. Їх віддають насильно заміж за армійських генералів - такий подарунок вважається вищим проявом прихильності Кім Чен Ина і надзвичайно цінується офіцерами.

  • підготовка морпіхи

   Загін складається з 2000 року дівчат. Їх відбирають по всій країні і ніхто не сміє заперечити чиновникам, які приймають рішення. Потім новоспечені охоронці відправляються на навчання. Кожна проходить обов'язкову військову підготовку під суворим наглядом офіцерів спецназу. У підсумку виходить такий загін широкого профілю: і на сцені Вождя розважити, і грудьми його від кулі прикрити в разі чого.

  • Модні співробітниці

   Кім не скупиться на подарунки для своїх улюблениць. За загальним даними, зібраними з декількох північнокорейських перебіжчиків, скарбниця КНДР витрачає близько 3 мільйонів доларів в рік тільки на наряди особистих охоронець Чучхе.

  • Зовнішність і вік

   Дівчата "Загону задоволення" не можуть бути дужими. 165 сантиметрів - ось межа, який подобається Кім Чен Ину. Зазвичай в охоронці набирають з 13-річного віку, в 20 років, як вже сказано вище, дівчата насильно відправляються заміж.

  • 50 обраних

   Само собою, не всі 2000 дівчат постійно перебувають поруч з чучхе. Кім вибирає 50 найкрасивіших і підготовлених. Як правило, склад персонального загону вождя змінюється кожні два місяці.