Головна » ворожіння » Жіночі магічні таро - Таро Союз богинь і таро Священної жіночності

  Жіночі магічні таро - Таро Союз богинь і таро Священної жіночності

  Марія Каретті і Антонелла Платан - автори і творці прекрасного Таро Союз богинь. Головні героїні колоди - різні стародавні богині, з усіх 7 континентів, які є чином, що втілює всю жіночу привабливість, магію.

  Якщо ви працюєте з цим магічним атрибутом, то зможете не тільки отримати відповіді від древніх божеств на питання, що цікавлять, а й вибрати собі наставницю, яка завжди буде допомагати вам в життєвих труднощах. Вона має дуже потужною енергетикою, теплою, потужною і таємничої.

  У різних езотеричних навчаннях в пантеоні богів саме богині жіночої статі займали особливе місце. Вони могли бути і войовничими, що несуть руйнування і люблячими матерями, здатними охопити теплом і турботою, і люблячими дружинами, здатними завоювати своє щастя, дати чоловікові радість і благополуччя.

  Вивчаючи цю колоду, таролог починає занурюватися в дивовижний світ жінок, який все одно залишається таємничим. Так як богині-жінки є символом незбагненної і всесильної природи, кожен раз хочеться знову і знову звертатися до цього атрибуту в надії на те, що вам вдасться розгадати таємницю жіночої природи.

  Варто відзначити, що карти дуже норовливі і не завжди дають відразу чіткі відповіді. Адже дама, якщо їй не хочеться відповідати, просто потисне плечима і відвернеться. Даний магічний атрибут може надійти з вами точно так же. На перший погляд здається, що Таро Союз богинь підійде тільки жінкам, але це не так.  Магічний атрибут відмінно працює з чоловіками. Використовувати для трактування можна класичні значення, так як колода виконана в традиції Уейта, але краще скористатися все-таки авторськими трактуваннями, так як в цьому випадку значення карт будуть розкриті більш повно.

  І для досвідчених, і для початківців таролог є одна порада - краще використовувати оригінальний текст складений авторами, а не переклад, так як в деяких виданнях богиням присвоєні слов'янські імена, що значно спотворює значення карт і той посил, які відправляють нам богині. Особливо підійде магічний атрибут для роботи з питаннями сім'ї і шлюбу, любові, таємниць і секретів.

  Таро священної жіночності і її особливості

  Виконана ця прекрасна колода в традиції Уейта, автором і художником є Франко Ріволлі. А за основу був узятий відомий міф про Инанне.

  За легендою ця шумерська богиня є матір'ю всього існуючого, символізує життя, материнство, добро і зло, юність і старість, любов і ворожнечу. Історія про неї передавалася протягом багатьох століть.

  Священна жіночність цієї богині розкривається в кожній ілюстрації колоди і дозволяє дізнатися наш світ через очі представниці прекрасної статі. Зображення дуже красиві, вражаючі, що ваблять, що символізують головні аспекти нашого життя.

  Складається колода з старших і молодших арканов, являє собою образи богинь, що існували в різний час у різних народів. Молодші аркани можна співвіднести з різними фазами Місяця.

  жезли уособлюють зростаючу Місяць, богинь Стародавнього Єгипту, Тибету, Саудівська Аравія і Месопотамії. Масть уособлюється з вогнем, копіткою працею натхненням і творчою енергією.

  чаші символізують повний місяць, основні діючі герої - це божества присутні в міфології євреїв, перших християн. Масть уособлює воду, чуттєвість, сексуальність і красу.

  мечі символізує Місяць, яка убуває, богині з'являються на зображеннях взяті з давньогрецької і давньоримської міфології. Масть уособлює повітря, інтелект і знання.

  пентаклі в таро Священної жіночності пов'язані з Чорної місяцем, молодиком. Масть символізує землю, заняття магією і матеріальні блага. Тут вам дорогу вкажуть кельтські, скандинавські божества.

  Карти двору в Таро священної жіночності представлені символічними жіночими образами, які є персонажем древніх творів або міфів. Пажі зображені з тотемним тваринами і головними атрибутами, лицарі в образі диких звірів, королеви - матері, дружини, коханки. Королі - богині зі своїми дружинами.

  Які існують ще жіночі магічні таро?

  На сьогоднішній день серед усього розмаїття магічних атрибутів практично кожна колода підійде жінці. Але є певна категорія, яка підійде саме представницям прекрасної статі або допоможе побачити світ очима жінки.

  Одна з таких колод - це жіноче Таро, творець Peter Engelhardt. Цей шведський художник зробив досить загадкову колоду виконану в змішаній традиції.

  Особливо добре підійде магічний атрибут для різних медитацій, тим, хто має потребу в глибокому і вдумливому співрозмовника, відмовитися від використання таких карт варто новачкам, так як візуальних підказок практично немає, і точно трактувати результат зможе тільки досвідчений таролог. Крім того, колода відрізняється від інших тим, що в даному випадку мечі асоціюються з вогнем, а жезли з повітрям.

  Ще один дуже поширений магічний атрибут - Кругле Таро Матері Миру, створене Карен Вогель і Вікі Ноубл. Тут ми бачимо уособлення культу матріархату, де жінка не просто була священним початком, а й мала безмежну владу над чоловіком.

  Відноситься колода до унікальної традиції, замість звичних карт двору є дочка, син, жриця і шаман. Крім цього деякі назви старших арканов трохи змінені (чоловічий рід замінили на жіночий).

  Жіночі магічні таро перенесуть вас в дивовижний світ, де жінка дійсно є найсильнішим мудрим божеством, здатним дати мудру пораду, застерегти і підштовхнути до вірного рішення.