Головна » Кіно » Жіночі фільми для приємного вечора наодинці з собою

  Жіночі фільми для приємного вечора наодинці з собою

  У вас видався самотній вечір, і ви не знаєте чим себе зайняти? Пропонуємо вам список цікавих фільмів про жіночий характер, внутрішню силу і нові можливості.

  Такі фільми призводять до розуміння того, що ваше щастя цілком у ваших руках.

  "Під сонцем Тоскани"

  Дівчині, яка пережила розлучення, подруги дарують подорож до сонячної Італії. Їдучи в автобусі, в героїні народжується бажання залишитися в цьому куточку світу назавжди. Жінка не проганяє цю несподівану ідею, а купує старий будинок в Тоскані. Вона розбирається з внутрішніми питаннями, занурююся в ремонт і облаштування життя. Події змішуються з терпким смаком тосканського вина, ласкавим сонцем і відчуттями від нових знайомств.

  "Смажені зелені помідори"

  Сценарій фільму заснований на романі Ф. Флегг і оповідає про близьку, довірчої дружбу двох жінок. Вони займаються придорожнім кафе, в якому пригощають відвідувачів смаженими зеленими помідорами. Через половину століття образи героїнь надихнуть розгублену дівчину Евелін на рішення, що змінюють її життя.

  "Стежки"

  Фільм розповідає глядачеві реальну історію життя австралійської дослідниці. У 70-х роках жінка пройшла довгий шлях до Індійського океану. Дорогу з нею розділили верблюд і собака, зрідка до жінки приїжджав фотокореспондент. Жінка виконала не тільки довгий шлях по незнайомих землям, а й глибоку внутрішню роботу і переосмислення життя.

  "Дика"

  Ще один фільм про довгу подорож поодинці. Через фізичну втому, страх і позбавлення, героїня знову переживає все самі гіркі емоції. Вона знову перемотує внутрішнім поглядом події життя, намагаючись знайти причину своєї поведінки. Куди може завести подібний шлях?

  Сподобалася стаття? Зробіть репост і поділіться з друзями!