Головна » війна » Жіночий спецназ. смертельні загони

  Жіночий спецназ. смертельні загони

  Прийнято вважати, що війна - суто чоловіча "привілей". Жінок не прийнято асоціювати з збройними діями. Однак, в історії нашої цивілізації є відомості про жінок-воїнів. І сьогодні багато представниць слабкої статі знаходять себе в армії. Так вони демонструють свою незалежність і силу, яку несправедливо забрала в них чоловіча половина. Часом загони, сформовані виключно з жінок, здатні виконувати функції спецназу.

  Загони курдської оборони

  В умовах наступу армії бойовиків, курдським жінкам довелося взятися за зброю. Така ініціатива була реалізована в 2012 році. Курдська міліція, до складу якої входять жіночі загони оборони, випробувана в таких боях, що багатьом бойовим загонам і не снилося. Ще важливе зауваження: курдські жінки-воїни чинять психологічний тиск на супротивника. Від їх руки бояться загинути бойовики. Пояснюється цей страх тим, що бійці ISIS впевнені, що, будучи вбитими жінкою, вони не потраплять в рай.

  Жіночий спецназ в Росії

  У російську армію жінок брали і раніше, але більшість з них служили в змішаних загонах. Лише недавно в російському спецназі стали формуватися виключно жіночі батальйони.

  спецназ Китаю

  Підрозділи китайського спецназу, що складаються з жінок, налічують двісті солдатів, і місцем їх дислокації є тільки Гонконг.

  Добровольчий корпус Швеції

  У Швеції для відбиття агресії противника створюються корпусу Лотта. Вони виключно складаються з представниць слабкої половини людства. Хоча важко уявити собі ніжну і жіночну особу, що володіє сучасним мистецтвом ведення бою.

  Лівійський бойової батальйон

  Особиста охорона Муаммара Каддафі складалася з численного корпусу особистих охоронців лідера країни. Після трагічно завершилася долі Каддафі, войовничо налаштовані дівчата були відпущені. По закінченню служби вони не перестали бути вірними своєму покликанню: створили власний батальйон з красивих, але смертельно небезпечних бійців.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!