Головна » винаходи » Жителі села в Нижньогородській області винайшли молокопровід

  Жителі села в Нижньогородській області винайшли молокопровід

  Молокопровід являє собою пристрій, за допомогою якого жителі переправляють молоко з берега на берег. Водій молоковоза дає вказівку: "Пішов!" Напарник, що знаходиться по іншу сторону річки починає крутити ручку у помпи, і молоко починає переправлятися. Добовий надій ферми - це 2 тонни молока. Щоб переправити таку кількість, потрібно 1 літр бензину.

  З'явився молокопровід на річці "П'яна" три роки тому. Тоді на берегах вбили стовпи і протягнули трос, до якого був закріплений шланг. Це пристрій назвали "молокопроводом". Воно працює в повну потужність щовесни. Саме навесні річка настільки сильно розливається, що село "Нікольське" відрізає від решти землі. Жителі пишаються своїм пристроєм і вважають його досягненням техніки.

  Якщо в село потрібні продукти, то жителі перепливають річку на човні. Інший міст розташований за сорок кілометрів від першого. Раніше молоко перевозили по ньому, але його теж розмивало так, що машина кожен паводок дуже сильно технічно страждала. Тому створений "молокопровід" прозвали "дорогою життя".

  Щодня проводиться його дезінфекція - промивка содовим розчином з водою. Місцеві жителі розуміють, що краще було б переправляти молоко по землі, а не по повітрю. І сподіваються на будівництво нового моста, який давно обіцяють в адміністрації. Так як міст потрібний не тільки для переправи молока, а й інших потреб.

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!