Головна » Новини » Жителі Торонто висаджують на дорогах кущі помідорів

  Жителі Торонто висаджують на дорогах кущі помідорів

  Безумовно, далеко не всі країни можуть пишатися своїми дорогами і сміливо назвати їх кращими. Іноді ремонту в маленьких містах від чиновників можна просто не дочекатися. А що ж робити тим людям, які не готові з цим миритися?

  Такий протест мешканці організували в Торонто. Вони висадили кущі помідорів на розбитій дорозі.

  З якоїсь причини місцева влада не могли привести в порядок дорожнє покриття, а на постійні скарги місцевих жителів ніяк не реагували.

  Мабуть, хтось із городян виявився найбільш сміливим і креативним і висадив в ямі кущі томатів. Між іншим, на них вже встигли зав'язатися плоди. Фотографії з зеленими кущами підірвали соціальну мережу і месенджери. Вони миттєво привернули увагу журналістів і місцеве телебачення. І через деякий час сюжет на регіональному ТБ вийшов в ефір.

  Звичайно, сьогодні дорогу вже полагодили, а кущі з помідорами викопали і перенесли на інший майданчик, там вони будуть рости, і дозрівати належним чином.

  "Ні, це не сад міста! Багато годують жителів району Саммерхілл і посадили помідори в цій воронці, а тепер вони чекають, до тих пір, поки яму не виправлять. Одна жінка говорила мені, що кратер був на Попларскіх рівнинах, протягом декількох місяців ", - так прокоментував житель Торронто дану ситуацію у себе на сторінці в Твіттері.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями - зроби репост!