Головна » тварини » Живі дракони, яких можна тримати вдома

  Живі дракони, яких можна тримати вдома

  Стати справжнім приборкувачем драконів в сучасному світі не так і складно. До того ж багатьох "вогнедишних" можна утримувати в звичайній квартирі, не боячись, що тварина займе весь вільний простір.

  варан

  Непередбачуваний характер компенсує яскрава зовнішність. А порівняльна простота в змісті робить варана улюбленцем багатьох шанувальників екзотичних тварин.

  ігуана

  Неперевершена зовнішність і грізний вигляд - ось те, що так приваблює любителів цих рептилій. В реальності ж ігуана полохлива і обережна, на контакт з господарем йде тільки після повного приручення.

  бородата агама

  Зовсім невеликий домашній дракон зі спокійною вдачею і доісторичним зовнішнім виглядом. Весь вільний час агами мирно відпочивають. Але варто тільки ящірці впасти в лють, як вона починає роздмухувати свою величезну чорну бороду.

  сцинков сінеязикій

  Приязна рептилія, яка відмінно йде на контакт з людиною. Сцинки, можливо, здадуться не найяскравішими драконами, але тільки до тих пір, поки ви не побачите їх мову. А він синій і довгий, наче справжній язик полум'я.

  василіск звичайний

  Казковий ящір з гострими кігтями і великим гребенем на голові. Ці тварини не відрізняються великими розмірами, тому підійдуть для утримання навіть в зовсім маленьких квартирах.

  амейва звичайна

  Молодший брат варана, що володіє більш м'яким характером і значно меншими розмірами. Амейва невибагливі і оригінальні, тому займають гідне місце в колекціях любителів-террариумистов.