Головна » простір » Живі мерці люди, які вижили після похорону

  Живі мерці люди, які вижили після похорону

  Ми всі боїмося різних речей. Одні не виносять павуків, інші страждають агорафобією, треті побоюються тринадцятого числа ... Але все це повна нісенітниця, яку цілком можна вилікувати за допомогою психіатра і медикаментів. У порівнянні з цілком реальним страхом опинитися заживо похованим, всі інші фобії теж виглядають блідо. Чому? Та тому, що такі випадки реально бувають, і зараз ми розповімо вам про декілька найвідоміших подій такого роду. 

  • мотоцикліст

   Жан Парі потрапив в дуже серйозну аварію на мотоциклі: він врізався в стіну головою і впав в кому. Лікарі вирішили, що хлопець мертвий і родичі організували похорон. Порятунок прийшов з дуже несподіваного боку: Жан застрахував своє життя на серйозну суму і агент зважився на ексгумацію тіла. Всі прийшли просто в жах, коли з розкопаного труни пролунав голос! Жан Парі не повинні тлумачитися як вижив, а й став знаменитий - після пережитого жаху він розробив і запатентував спеціальний труну з радіо і кисневим балоном, який міг би допомогти нещасному, який опинився в аналогічній ситуації.

  • Зомбіленд

   Невеликий бразильський містечко в 2013 році трясла хвиля злочинності. Багатих людей викрадали прямо з будинків і, як з'ясувалося пізніше, після отримання викупу ховали заживо на місцевому кладовищі. Все розкрилося завдяки випадковості: одного з підприємців закопали недостатньо глибоко і він зумів самостійно вибратися з землі. Його свідчення допомогли накрити всю банду.

  • Китайський підкидьок

   Ця історія, що трапилася в 2015 році, обурила весь світ. Молода китайська пара вирішила позбутися немовляти, закопавши його на кладовищі живцем. На щастя, через два дні його випадково виявила проходить повз жінка. Дитина вижила, але батьків-нелюдів знайти, на жаль, не вдалося.

  • Привіт з моргу

   Сайфа Вільямс, житель ПАР, потрапив в аварію разом зі своєю майбутньою нареченою. Дівчина відбулася легким переляком, а ось Сайфа відправився прямо в морг. Тут він і прийшов до тями два дні по тому, довівши до серцевого нападу охоронця.

  • бабуся жива

   Ніхто з родичів не здивувався смерті 86-річної Мілдред Кларк - вік є вік. Стареньку нашвидку відспівали і повезли в місцевий крематорій. На щастя, Мілдред прокинулася буквально за півгодини до кремації, шокувавши і працівників ритуальної служби та своїх родичів.