Головна » Лайфхак » ЗСЖ-поради, за які скоро будуть бити

  ЗСЖ-поради, за які скоро будуть бити

  Кількість експертів по здоров'ю, фанатів природного омолодження та інших псевдовчених речей зростає з кожним роком. Скільки вже було викриттів і пояснень їх вигадок, але "віз і нині там". З'являються люди, які з піною біля рота відстоюють псевдонаукові поради.

  інфрачервоні сауни

  У них паряться за рахунок підйому температури тіла. По-перше: з проблемами з серцем в будь-яку сауну краще не ходити. По-друге: будь-яка парилка виводить рідину з організму, а значить - пропотіти на пару кілограм реально. Ось тільки вони повернуться після кількох склянок води.

  Кокосовий цукор краще звичайного

  Сироп агави, кокосовий і класичний цукор мають одну і ту ж калорійність - 4 ккал / 1 кг. До того ж твердження, що в альтернативних підсолоджувачах більше вітамінів, - помилково. Такого "вітамінізованого" цукру доведеться з'їсти кілька кілограм, щоб отримати хоч якусь корисну дозу елементів.

  Вода з лимоном

  Вода навіть без лимона допоможе схуднути. Вона прискорює метаболізм, знижує рівень голоду і заповнює шлунок, щоб мозок відчував ситість. Жодне дослідження не підтверджує позитивний ефект зниження ваги від води з лимоном. А ось постійне її вживання підвищує чутливість зубної емалі.

  "Голодні" тренування

  Багато ЗОЖнікі стверджують, що тренуватися потрібно на порожній шлунок. Ефект скидання ваги буде більше тільки на самому початку курсу, а потім організм просто адаптується. Втрачених кіло буде стільки ж, скільки і після обіду. Небезпека "голодних" тренувань в тому, що при не хорошому стані можна завдати шкоди здоров'ю без запасу поживних речовин.

  Медитація як спосіб боротьби зі стресом

  Правильна медитація виводить в нірвану. І в стані спокою можна отримати марення, галюцинації, підвищене сприйняття реальності. Додатково може додатися дезорієнтація в просторі. Найнебезпечніше після медитації в тому, що людина знову повертається в депресивну реальність. А це посилює початковий стан. Тому ефективніше боротися з причинами депресії, а не ховатися в звуці "ом".

  Мікрохвильовки-вбивці

  Радіація, читання та управління думками, розвиток раку і знищення вітамінів в їжі - це все робить мікрохвильовка за версією інтернет-параноїків. Фізиків, мабуть, там немає від слова "зовсім" або двієчники. Мікрохвилі всього лише "розганяють" молекули води в їжі. Навіть проникають всього на 2-3 см, що знають всі, хто виявляв холодну кашу у вогненній тарілці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!