Головна » тренінг » ЗСЖ з чого слід почати

  ЗСЖ з чого слід почати

  Наше суспільство, нарешті, починає цінувати здоровий спосіб життя або, як говорять останнім часом, ЗСЖ. Займатися спортом стає престижно, курити вважається поганим тоном, з алкоголю допустимі хороші міцні напої і вина. Всього кілька років тому ситуація була діаметрально протилежною - і цих експериментів зі здоров'ям вистачило, щоб побачити вірний шлях. Але як почати жити правильно, бути енергійним і не залежати від дурних і шкідливих звичок? Ось, що потрібно зробити в першу чергу. 

  • правильна їжа

   Здорове харчування не означає, що вам потрібно негайно почати підраховувати складу кожного інгредієнта в тарілці. Не потрібно перетворюватися в вегетаріанця, міркувати про переваги палеодіети і витрачати час на інші дурниці. Просто переконайтеся, що на вашій тарілці щодня є основний склад продуктів: м'ясо або риба, зелень, фрукти. Цього цілком достатньо.

  • Їжа в компанії

   Директор центру USDA Human Nutrition Сімін Нікбін стверджує, що їжа в компанії друзів і родичів може допомогти нам жити довше. Поки незрозуміло, як саме працює цей процес - проте, його ефективність доведена дослідами. Влада Бразилії і зовсім випустили окрему брошуру з рекомендаціями з цього приводу.

  • Купівля продуктів

   Тіло до здорового способу життя доведеться привчати поступово. Не давайте собі можливості зірватися на фастфуд, шкідливу здобу і тому подібні спокуси. Скасуйте щоденні походи в магазин: замість цього складайте докладний план продуктів і купуйте їх на весь тиждень. Такий підхід, крім іншого, дозволить заощадити чимало грошей.

  • проблема спорту

   Медики всіх країн запевняють, що людині досить займатися всього три години на тиждень. Помірна аеробне навантаження здатна підтримувати ваше тіло в адекватної фізичній формі - але переважна більшість дорослих людей по всьому світу за краще не займатися спортом зовсім. Не треба так.

  • Як почати

   Час є зупиняє фактором. Вчені рекомендують починати з дуже коротких тренувань, тривалість яких не буде перевищувати однієї хвилини. Поступово ви навчитеся втягуватися і контролювати свою силу волі.

  • план

   Вам потрібен план. Безперечно. Без докладного керівництва послідовних дій, зірватися на другому тижні ЗСЖ - простіше простого. А ретельно розпланована таблиця позбавить вас від необхідності думати, що робити далі, що купувати і коли йти на тренування. Просто берете і робите те, що занесено в список.

  • сон

   Остання, але не менш важлива складова здорового способу життя - достатня кількість сну. Без відпочинку наш організм починає відчувати стрес. Тіло вимагає якнайшвидше купірувати проблему: очевидне рішення - підвищити рівень цукру в крові. Звикайте спати сім годин щодоби. Це не так складно, як може здатися.

  Попередня стаття
  поклик полюса