Головна » Любов, кохання » Великі історії кохання, що закінчилися драмою

  Великі історії кохання, що закінчилися драмою

  Любов - це не тільки піднесене і трепетне почуття, при якому навіть значні недоліки партнера здаються достоїнствами. Іноді її можна порівняти з хворобливою прихильністю, яка в підсумку приносить тільки біль і душевні страждання. Від трагічною любові не застраховані навіть всесвітньо відомі особистості, оточені натовпом прихильників. Існує чимало сумних історій, що підтверджують це.

  Вів'єн Лі і Лоуренс Олів'є

  Одна з найзнаменитіших пар XX століття. І він, і вона були одружені, але прагнення закоханих бути разом виявилося сильнішим громадського осуду. Статут приховувати свої почуття, виконавиця ролі Скарлетт дала інтерв'ю британському часопису Times, де розповіла про свій бурхливий роман з актором. Така відвертість вразила шанувальників, змусивши їх переглянути ставлення до закоханій парі.

  З боку їх спільне життя здавалася безхмарною, однак Вів'єн була настільки прив'язана до чоловіка, що кожен його від'їзд на зйомки закінчувався для жінки нападами депресії. Це негативно позначилося на їхньому шлюбі, який розпався через 17 років. Вів'єн Лі померла від туберкульозу незабаром після розставання з коханим, зберігши свої почуття до кінця життя.

  Кіану Рівз і Дженніфер Сайм

  Любов Кіану Рівза і Дженніфер Сайм перенесла багато випробувань, найважчим з яких стала смерть їхньої дочки за кілька днів до пологів. Біль втрати актриса намагалася заглушити наркотиками і антидепресантами, які, можливо і стали однією з причин її смерті в автокатастрофі.

  Для актора це стало справжнім ударом, і, хоча після трагедії минуло чимало часу, він до цих пір не зміг забути кохану і налагодити особисте життя.

  Марія Каллас і Аристотель Онассіс

  Найбагатший підприємець Аристотель Онассіс і оперна діва Марія Каллас вперше зустрілися в Венеції. Ця зустріч стала початком яскравого і стрімко розвиває роману. Навіть наявність чоловіка у співачки не стало перепоною для пристрасної любові. Незважаючи на те, що чоловік Каллас готовий був пробачити невірну дружину, вона прийняла остаточне рішення на користь коханого.

  Однак з часом, коли сильні почуття більше не затьмарювали розум, Онассіс став проявляти себе не з кращого боку. Часом він ставився до Марії грубо і жорстоко, але вона була готова винести все. Найсильніше потрясіння Каллас пережила, коли Аристотель раптово одружився на Жаклін Кеннеді. Але навіть незважаючи на зраду, саме вона перебувала поруч з коханим в момент його смерті.

  Елізабет Тейлор і Річард Бартон

  Пара Елізабет Тейлор і Річарда Бартона - яскравий приклад того, що буває, коли зустрічаються двоє людей з вибуховими темпераментами. Їхні стосунки нагадували бурю емоцій, в них були всі: сварки, рукоприкладство, бурхливі розставання і, в той же час, неймовірне потяг один до одного.

  Актори так і не змогли ужитися разом, але навіть через роки розлуки Тейлор усвідомлювала, що в її житті ніколи не було і не буде більш близького за духом чоловіки, ніж Бартон.

  Марійон Котійяр і Жюльєн Рассам

  Чарівна Марійон Котійяр пожертвувала багатьом, підтримуючи свого коханого Жюльєна Рассама. Незважаючи на талант і затребуваність, актор мав чимало проблем із забороненими речовинами і страждав психічними розладами. Від цих відносин дівчину відмовляли друзі і близькі, але вона не відвернулася від коханого навіть після трагедії, яка прикувала його до інвалідного крісла.

  Однак, незважаючи на всі спроби Марійон повернути Рассама до повноцінного життя, молода людина незабаром наклав на себе руки. Його смерть настільки вразила акторку, що вона довгий час залишалася одна, не допускаючи навіть думки про те, щоб знову створити сім'ю.