Головна » Любов, кохання » Чудові фільми про перше кохання підлітків

  Чудові фільми про перше кохання підлітків

  Підлітки - вік, повний протиріч, яскравих переживань, тому що всі вони перші. Романтика, мрійливість, закоханість роблять цей період самим особливим, незабутнім назавжди. Про те, які фільми варто подивитися дітям про ці світлих роках, освітлених переживаннями першого кохання, нижче.

  1980 - "Бум". Як можна пройти повз законодавця любовних історій - французьке кіно. Цей фільм - класика романтичної історії про підлітків. Вік в 13 років раптом охоплює любов, не встигнувши попередити ні її, ні батьків. Вона навіть забуває попередити, що не варто забирати її з вечірки. Адже серед своїх однолітків її життя, її перші зустрічі, поцілунки, сварки і секрети.

  1999 - "10 причин моєї ненависті". Цей фільм - вільна екранізація сюжету, запозиченого у Шекспіра "Приборкання норовливої". Дві сестри, одна з яких Катаріна - примхлива, відганяєш хлопців, інша Бьянка - любителька чоловічої уваги. Щоб вирушити на побачення, Бьянка повинна, за правилом батька, знайти хлопця Катаріні. Що з цього вийде, розповість фільм.

  2003 - "Закохайся в мене, якщо насмілишся". Цікавий фільм про те, як може дитяча вигадка вплинути на долю всього життя. Він і вона були вигадниками, придумували, як випробувати один одного на "слабо". Так, підбиваючи один іншого, змагаючись, вони виросли, а азартна гра стала сенсом іхдружескіх і любовних відносин. Що стане з життям героїв - питання до глядачів залишається відкритим.

  Рік випуску 2008 - "LOL". Друзі звуть Лолу LOL, що на мові інтернету означає "ржу, не можу". Такий би була її життя в наступному навчальному році, якщо б не кілька "але": по-перше, після літніх канікул вона залишається одна - її кинув хлопець Артур, потім мати Лоли робить її життя неможливим. Все це і багато іншого втягує дівчину в вир сімейних, дружніх і любовних відносин. Що ж навчальний рік видався багатим на події, головним з яких, звичайно, любов.

  2010 - "Привіт, Джулі!". Фільм може стати настановою хлопчакам, що не зневажати і кривитися при вигляді сусідської дівчата, яка ходить за тобою по п'ятах. Коли-небудь все зміниться, і коли хлопчики виростуть, вони зрозуміють, що жити без цієї смішний нав'язливою дівчинки просто неможливо. Так у фільмі "Привіт, Джулі!" Брайса, не звертають увагу в дитинстві на Джулі, раптом охоплює нове приємне відчуття, і це відбувається тоді, коли подорослішала дівчинка вже стала забувати про свою дитячу прихильності.

  2010 - "Субмарина". Історія про перше кохання підлітка, розказана в меланхолійному, приправленому чорним гумором стилі. Олівер проходить період підліткового становлення, він меланхолійний, розважливий і замкнутий. Але всередині його живе бунтар і романтик. Його серце підкорює Джордана, різка, галаслива і відчайдушна дівчина. Від імені Олівера і йде розповідь у фільмі.

  2011 - "Домашня робота". Два дивних захоплених підлітка, кожен живе у своєму світі, знаходять один одного. Джордж зовсім не цікавиться шкільними справами - він захоплений малюванням, Саллі - теж трохи дивна, але знає ціну дружбі. Їх зближення народжує симпатію, що переростає в першу справжню любов і щасливі відносини.

  2014 року - "Винні зірки". Хейзел і Огастус зустрічаються в групі підтримки хворих на рак. Вони тут же закохуються і відправляються в найромантичніше подорож, наповнене ніжністю і пристрастю.

  До найцікавішим фільмам про підліткового кохання можна віднести "Три метри над рівнем неба", "Ромео і Джульєтту", "Вона чоловік", "Зараз саме час", "Поспішай кохати", "Є мрії - будуть і подорожі", "Королівство повного місяця "," Хороші діти не плачуть "і багато інших кінокартини, які не ввійшли в запропонований список.