Головна » Любов, кохання » Вялінг тренд у відносинах, якого варто побоюватися

  Вялінг тренд у відносинах, якого варто побоюватися

  Ще один тренд у відносинах, що стоїть нарівні з такими ж незрозумілими російській людині словами, як Хостінг, следятство і журавлізм (про них розповімо в наступних статтях, слідкуйте за оновленнями!), Але з'явився ще у наших предків.

  Багато сучасні тренди в стосунках між чоловіком і жінкою народилися завдяки технічному прогресу. Наприклад, следятство можливо тільки при наявності доступу до соціальних мереж, через які можна продовжувати влазити в життя тепер уже колишнього коханця у вигляді чергового лайка, репоста або перегляду. Однак, вялінг хоч і є трендом сучасності, існує вже дуже давно, просто наші предки не знали, що це явище так називається.

  Існування вялінга (від англ. Curving) підтвердило видання The Independent, назвавши його "відмовою з посмішкою на обличчі". Вялінг - це коли будь-хто відкидає вас не прямо, а так боязко і при цьому чемно, що ви, швидше за все, навіть не усвідомлюєте, що вас відкинули, і продовжуєте плекати надії з приводу вашого спільного майбутнього.

  Уявіть ситуацію, що ви запрошуєте дівчину повечеряти з вами, але замість прямого і недвозначного «ні» отримуєте у відповідь приблизно таке: "я б дуже хотіла, але вибач - цього разу ніяк! До мене приїжджає двоюрідна тітка, яку неодмінно потрібно зводити на виставку запонок часів Другої Світової ". І ви, начебто, і відкинуті на цей раз, але готові чекати наступного шансу, адже все розумієте - тітка, запонки ...

  Звичайно, в наступний раз вас теж чекає провал і чергова "вагома" причина відмови. І так може тривати дуже довго, поки хто-небудь з вас врешті не розставить всі крапки над i. Або поки ви випадково не впізнаєте, що дівчина вже давно вийшла заміж і народила дітей, але вигадувати дивні і ввічливі причини відмови чомусь вважала більш вдалим способом вас відвадити.

  Не ставайте жертвою вялінга, включайте мудрість і розпізнавати його з перших дзвіночків. Зрештою, якщо захоплений вами людина дійсно дуже зайнятий, а не вигадує відмовки, то він все-таки зуміє викроїти час у своєму щільному графіку і піде вам назустріч.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост - розкажіть друзям!