Головна » знаменитості » Вжитися в роль актори, які витратили багато сил на свого персонажа

  Вжитися в роль актори, які витратили багато сил на свого персонажа

  Акторська професія одна з найскладніших в світі. Щоб зіграти роль максимально правдоподібно, потрібно не тільки володіти акторським талантом, а й вміти аналізувати поведінку свого персонажа. Зрозуміти, чому він чинить так, або інакше. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про акторів, які заради ролі зважилися на крайні заходи.

  Шайа ЛаБаф

  Актор грав головну роль у фільмі Ларса фон Трієра "Німфоманка". Щоб краще вжитися в роль, Шайа займався сексом зі своєю партнеркою по знімальному майданчику - акторкою Міа Гот.

  Хіт Леджер

  Хіта Леджера зробила популярним роль Джокера. Критики і глядачі стверджують, що це було найкраще втілення цього персонажа за всю історію. Щоб зіграти максимально правдоподібно, актор на місяць закрився в номері готелю. Він щодня вів щоденник, куди записував всі свої найнеймовірніші думки і ідеї.

  Марлон Брандо

  Найвідоміший "Хрещений батько" всіх часів і народів - Марлон Брандо, завжди аналізував характер і поведінку кожного свого персонажа. Для ролі у фільмі "Чоловіки" Марлон пролежав цілий місяць в госпіталі.

  Хоакін Фенікс

  У фільмі "Переступити межу" актор зіграв роль музиканта і співака, Джонні Кеша. Щоб виглядати на екрані гармонійно, Хоакін навчився грати на гітарі і співати.

  Едріан Броуді

  За свою роль в картині "Піаніст" Едріан отримав Оскара. Щоб вжитися в роль Владислава Шпільмана, який протягом довгого часу ховався від фашистів на консервативних квартирах, актор зняв однушку і практично не виходив з неї протягом декількох місяців.

  Руні Мара

  Для ролі Лісбет Саландер актриса зважилася на повну зміну зовнішності. Вона коротко підстригли волосся, висвітлила брови і навіть проколола соски.

  Джонні Депп

  Щоб вжитися в роль головного героя з картини "Страх і ненависть в Лас-Вегасі", актор практично вивчив напам'ять роман і навіть почав вживати наркотики.

  Шарліз Терон

  У 2003 році визнана голлівудська красуня, Шарліз Терон, перетворилася в "Монстра". Для ролі актриса набрала 13 кг, гримери наклали на її обличчя спеціальний грим і використовували вставні зуби. За роль вбивці чоловіків Ейлін Уорнос, Шарліз Терон отримала Оскара.

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!