Головна » Любов, кохання » Закони щасливих відносин

  Закони щасливих відносин


  1. Закон подібності
  Ми завжди приваблює саме таку людину в своє життя, яким є по суті самі. Якщо вас не влаштовує ваше оточення, загляньте в свою душу. Якщо ж ви вважаєте, що вам щастить на людей, то це лише тому, що ви самі таким є. Тому якщо ви хочете залучити в своє життя гідного людини, станьте такою людиною.

  2. Закон причини і наслідки
  Що віддаємо, то і отримуємо. Звертайтеся з партнером так, як ви хотіли б, щоб він (-вона) звертався з вами.

  3. Закон любові
  Всі ми: і чоловіки, і жінки, дуже потребуємо любові. Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати і нести відповідальність, надійність, безкорисливість, щедрість. І чим більше ми виявляємо ці якості, тим більше отримуємо взамін.
  Такі прояви як страх, ревнощі, залежність, маніпуляції, контроль, претензії, докори, руйнують стосунки і ніякого відношення до кохання не мають.

  4. Закон сили слова
  Ви знаєте, яку силу мають слова. Словом можна зцілити, можна і вбити. Слідкуйте за тим, що говорите. Ярлики, образи, докори створюють в душі рани, які складно залікувати. Вони мають незворотний дію. Тому що в душі кожної людини живе дитина, котра переживає страх бути відкинутим. Бійтеся недооцінити свою здатність заподіяти йому біль. Використовуйте силу слова тільки для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.

  5. Закон довіри
  Довіра життєво важливо для істинно любовних відносин. Без нього людина стає підозрілим, тривожним і повним побоювань, а інший відчуває себе в емоційній пастці, йому здається, що йому не дають вільно дихати. Ревнощі - це страх самотності, низька самооцінка і нелюбов до себе. Довіра - це невід'ємний елемент справжньої любові.

  6. Закон щирості
  Люди часто припускають, що якщо любиш когось, то це вже все - попереду життя, повна щастя. Але насправді любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яке або росте й цвіте, або в'яне і вмирає. Все залежить від того, що ми з ним робимо. Щире спілкування схоже на воду, без нього рослина не може вижити. Говоріть один одному про свої бажання, потреби, своє ставлення і почуття. Давайте знати свого партнера, що ви його любите і цінуєте. Ніколи не бійтеся сказати три чарівних слова: "Я люблю тебе". Не сприймайте добре ставлення до вас як само собою зрозуміле. Говоріть про свої почуття, не бійтеся перехвалити партнера. Щира похвала, як сонце для рослини, вдихне нове життя у ваші стосунки. Тому що в кожному з нас живе внутрішній дитина, якій життєво необхідне схвалення і прийняття.

  7. Закон дарування
  Любити - означає дарувати частину себе, без оплати і обмовок. Якщо ви хочете отримати любов, вам потрібно тільки дарувати її. І чим більше ви даруєте, тим більше отримуєте. Любов схожа на бумеранг, вона завжди повертається назад. Може бути не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але вона все одно до вас повернеться. І повернеться сторицею. При цьому важливо пам'ятати, що запас любові у нас необмежений. Ми не втрачаємо її, коли даруємо. І єдиний спосіб втратити любов всередині нас - це не віддавати її іншим.
  Одна з причин, чому люди рідко відчувають любов, - вони чекають, коли їх спочатку полюбить хтось інший. Але це схоже на музиканта, який говорить: "Я буду грати музику, тільки коли люди почнуть танцювати". Або чекати від багаття тепла, що не поклавши туди дров. Справжня любов беззаперечна, вона нічого не просить взамін. Вона не терпить бартеру. Таємна формула щасливих стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете взяти, а на те, що ви можете дати.

  8. Закон дотиків
  Дотик - це одне з найпотужніших проявів любові, що руйнує бар'єри і зміцнює взаємини. Доторкнутися до людини - означає доторкнутися до його душі. Може бути тому, коли ми ображені на когось, говоримо: "Не чіпай мене!"
  Частіше обіймайте кохану людину просто так, без сексуального мотиву, тримайтеся за руки. Дослідники провели експеримент в одній з клінік Лондона. Головний хірург зазвичай відвідував кожного зі своїх пацієнтів ввечері перед операцією, щоб відповісти на питання і пояснити загальний характер операції. А під час експерименту хірург тримав за руку кожного пацієнта ті кілька хвилин, які він розмовляв з ним. Ці пацієнти видужували в три рази швидше за інших.
  Коли ми дбайливо торкаємося до кого-то, змінюється і наша, і його фізіологія - зменшується рівень гормонів стресу, розслабляється нервова система, поліпшується стан імунної системи, емоційний стан. Існує думка, якщо ми за день не обіймаємо 7-8 людей, ми приречені на хвороби. Дотик, як ніщо інше, красномовно говорить нам про прояв любові.

  9. Закон свободи
  Якщо ми любимо когось, потрібно дати йому свободу. Вільним приймати власні рішення, вільним жити так, як він хоче, а не так, як хочемо ми. Кожному з нас потрібно наше особистий простір. Людям потрібно бути вільними у взаєминах, тому що інакше вони відчувають себе в пастці. Якщо дійсно любиш когось, потрібно поважати його бажання і потреби.
  Не завжди легко відпустити на свободу того, кого любиш, але іншого шляху немає. Життєва мудрість говорить нам: чим більше свободи ми даємо іншому, тим ближче він до нас.