Головна » Нумерологія » Ведична нумерологія - дізнайтеся, як змінити свою долю

  Ведична нумерологія - дізнайтеся, як змінити свою долю

  Все життя нас оточують числа. Вони є справжніми ключами до розуміння того, хто ми є насправді, що нас чекає в майбутньому. За допомогою чисел можна зрозуміти, чому поводиться подібним чином певна людина, нумерологія дозволяє вивчити таланти людини, осягнути його справжню особистість.

  Числа завжди несли велику кількість інформації і були дуже символічні. Якщо ви почнете вивчати їх символіку, то зможете дізнатися здібності людини, його схильності, можливі негаразди і перешкоди, які будуть його чекати, способи їх подолання, кодування особистої матриці і так далі.

  Існує велика кількість різної літератури, яка присвячена цій науці. Одна з них - книга "Ведична нумерологія", Видья Ананда, Равіндра Кумар.

  Ведична нумерологія на даний момент - наука, яка заснована на мудрості древніх вчених, мудреців, які ще в далекі часи усвідомлювали всю цінність цифр і їх магічне значення.

  Слов'янська кармічна нумерологія - це повноцінна наука, за допомогою якої можна запобігти неприємностям, виправити свою долю і реалізувати свою головну задачу. Ведична нумерологія наполягає на тому, що існує три найголовніших окремих числа в житті кожного індивідуума:

  • душі;
  • долі;
  • імені.

  Число душі за датою народження

  Душа - це дивовижне і загадкове поняття з області філософії і релігії. Якщо вірити філософським і релігійних джерел, то це якась субстанція, нематеріальна сутність. У ній виражається людська особистість. Можна акцентувати увагу на тому, що число душі - це одна з найсильніших вібрацій людини.

  Саме ця цифра здатна показати, яким буде шлях людини. Сам того не розуміючи, кожна людина керується цим числом, роблячи будь-який вибір. Не важливо, чого той стосується: друзів, ворогів, партнера, їжі і так далі. Всі амбіції, бажання, мрії, потреби людини визначені саме числом душі. Всього їх 9. двозначним числом воно бути не може. А також відсутня цифра 0.

  Вібрації можуть не відчуватися самим людиною, але заперечувати їх існування неможливо. Якщо ви дізнаєтеся число своєї душі, то ви зможете скористатися інформацією, описом своїх позитивних якостей і негативних. Володіючи інформацією ви будете знати, коли будуть проявлятися ваші сильні риси характеру і будете здатні їх контролювати.

  Проведіть простий розрахунок онлайн і дізнаєтеся число своєї душі. Наприклад, якщо ваш день народження 18 числа, то додайте 1 до 8. Вийде 9. Кожна цифра має своє значення. Ви можете звірити свій результат з таблицею і дізнатися про себе більше. Особливо проявляється дію цієї цифри у віці 35-40 років.

  число долі

  Ця цифра може показати, якими здібностями ви володієте, яка ваша природа. З його допомогою Ви можете визначити початкову кодування своєї біоенергетичної матриці. Існує два аспекти: позитивний і негативний.

  Якщо ваша цифра знаходиться в позитивному аспекті, це говорить про те, що не важливо, які цілі ви поставите на своєму шляху, ви все одно всього досягнете. Якщо ж у вас негативний аспект, то доведеться дуже багато докласти зусиль для того, щоб змінити знак існуючих вібрацій на протилежний.

  Якщо людської душі властиво бажати чого завгодно, то долею призначено лише те, що він заслужив. Багато людей вірять, що доля людини дуже пов'язано його діями і кармою. Можна сказати, що події, призначені долею, починаються в більшості випадків проявлятися після 35 років.

  У цьому віці у людини менше свободи дій, зате є можливість пожинати плоди своєї діяльності. Розрахувати число долі досить просто. Знаючи цю цифру, ви зможете відповісти на багато питання, що цікавлять, скорегувати свою поведінку, зробити все для того, щоб в подальшому ваше життя було більш успішною.

  Що таке резидентное число в ведичної нумерології?

  Всю інформацію про цифри, яка дається в нумерології, можна застосовувати для обчислення сумісності людей, взаємини певного індивідуума і об'єкта, будинки, країни, міста і так далі.

  Резидентне число включає в себе число будинку, вулиці, міста, країни. Для того, щоб знайти для себе найкраще місце проживання, необхідно скласти всі числа розрахункового об'єкта разом і отримати одне число (відноситься до вулицях і будинках).

  Якщо говорити про місто і країні, то в даному випадку скористайтеся таблицею, яку використовують при розрахунку числа імені. Коли ви отримаєте підсумкову цифру, зверніть увагу на те, чи збігається вона з числом долі.

  Якщо резидентная цифра і число долі різні, то, цілком можливо, ви будете себе почувати некомфортно в цьому будинку, вас буде переслідувати постійне відчуття того, що вам потрібно переїхати. Досить складно підібрати ідеальне місце проживання, тому намагайтеся зупинитися на тому, що більш-менш вам підходить.

  Число імені і слов'янська нумерологія

  Ім'я та прізвище несуть дуже важливу інформацію про кожну людину. Не дарма в далекі часи багатьом людям давалося два імені. Одним називали постійно, а інше було приховано.

  Це робилося для того, щоб жоден маг не зміг навести на людину порчу, так як в більшості випадків чаклуна необхідно знати справжнє ім'я людини. Ця традиція досі збереглася у деяких народів.

  Для того, щоб отримати повну трактування і персональне опис долі, необхідно знати три числа:

  • імені;
  • прізвища;
  • ПІБ.

  Вплив цих трьох цифр проявляється при різних обставинах.

  Ваше прізвище несе в собі спадкові риси. Тому, коли жінка змінює своє прізвище після заміжжя на прізвище чоловіка, її життя може кардинально змінитися, так як вона бере на себе спадкові риси іншого роду.

  Тому, перш ніж віддавати данину традиції і міняти своє прізвище, порахуйте, чи підійде вона вам і чи зможе принести більший успіх, ніж прізвище, яку ви отримали при народженні. Адже вона дуже сильно впливає на число імені. Розрахувати заповітне число, яке відкриє вам таємницю власного життя, дуже просто.

  Якщо ви хочете більш докладно вивчити нумерологію і зануритися в складання матриці, то скористайтеся книгою "Слов'янська кармічна нумерологія. Покращимо матрицю своєї долі" - Наталя Маслова (Веленава).

  У ній є багато посилань на систему Александрова А.Ф. Можете використовувати його книги, як першоджерело. Бо ж не тільки Наталя Маслова, а й інші автори книг по темі нумерологія використовують дані їм характеристики.

  Ведична нумерологія - це шалено захоплююча і цікава наука, в якій можна розібратися. Вона включає в себе не тільки описані вище знання, а й безліч іншого матеріалу, який не менш цікавий і корисний для кожної людини. Якщо ви зможете осягнути мудрість, яка прихована в числах, що нас оточує, то зумієте кардинально змінити своє життя на краще.