Головна » Суспільство » Навіщо жителі села викупили паб?

  Навіщо жителі села викупили паб?

  Цей паб знаходиться в графстві Сомерсет, Великобританія, а побудований він був в Xv столітті. Нещодавно заклад знову відкрило свої двері для відвідувачів, але перед цим люди зібрали понад 1 мільйон фунтів, щоб викупити його.

  Спочатку пара бізнесменів планувала зробити заклад житловим будинком. Але в 2016 році його продали забудовникам. Тепер уже ті стали розробляти плани перетворення історичної споруди в житлове приміщення. Однак жителі вирішили інакше: вони захотіли викупити паб. Продавець прохання відхилив, але суд дав йому рік на продаж.

  За цей час місцеві зуміли зібрати кошти, після чого подали заявку на викуп. Для покупки власник вимагав 500 тисяч фунтів стерлінгів, люди ж зуміли зібрати більше 1 мільйона. Так вони стали господарями таверни Packhorse Inn.

  Колись цей паб належав родині 87-річного Брайана Перкінса, який і випив тут першу пінту пива після відкриття. Відзначимо, що чоловік не тільки зіграв тут весілля зі своєю дружиною, а й народився прямо в барі - в одній з кімнат на 2 поверсі.

  Зараз над баром красується напис з датою його побудови - 1674 рік. Однак багато істориків стверджують, що з'явилося воно тут значно раніше - в 1498 році. Закрили заклад тільки в 2012 році, підписавши йому вирок.

  Природно, дізнавшись про продаж закладу в своєму місті, місцеві жителі виявили бажання його викупити. Довелося пройти чимало складнощів і добре вивчити законодавство, щоб отримати права власності.

  Наприклад, закон дозволяє громадам звертатися до місцевої ради для того, щоб визнати будівництво "цінним активом", що і зробили жителі.

  Рада схвалила звернення, а суд дав людям час на збір коштів. Тепер вони колективні власники історичного закладу.

  А ви підтримуєте жителів, які повернули собі паб? Розкажіть про цей випадок друзям, зробіть репост!