Головна » Суспільство » Дружина Башара Асада в чому можна позаздрити світовим диктаторам

  Дружина Башара Асада в чому можна позаздрити світовим диктаторам

  Складно стверджувати, що диктаторська влада викликає симпатії, а світові диктатори користуються щирою любов'ю. Але в деяких моментах їм можна позаздрити. Наприклад, в наявність красунь-дружин. Схоже, тільки вони здатні пом'якшити сувору вдачу своїх чоловіків.

  Асму аль-Асад - дружину президента Сирії Асада - наводили як приклад для наслідування, коли вона тільки з'явилася в Сирії. Одягнена по-європейськи, без паранджі або хіджабу, вона викликала почуття захоплення і поваги. Після початку складного періоду, коли країну стала роздирати війна, у неї, яка народилася в Англії мусульманці, була можливість виїхати жити за кордон разом з дітьми подалі від смертельної небезпеки, але вона відмовилася. Асма аль-Асад залишилася поруч з чоловіком, щоб займатися благодійністю.

  Президент Анголи Жозе Едуарду взяв за дружину жінку, яка молодша за нього на 20 років, і яка абсолютно далека від політики. Ана Паула душ Сантуш в минулому була успішною фотомоделлю і працювала стюардесою. Але ні вік, ні рід занять не завадив їй стати першою леді Африканського держави. Вона "не скаржиться" на своє життя, користуючись не тільки плодами влади в Анголі, а й усіма перевагами, доступними дружині світового лідера. Хоча її висловлювання іноді не додають очок власного чоловіка, як президенту країни, вона мало піклується про це. Наприклад, Ана Паула душ Сантуш не стала навчати власних дітей в школах Анголи, критикуючи місцевий рівень освіти і не роблячи нічого, щоб змінити ситуацію.

  Північнокорейський лідер відомий як глава найбільш закритою світової держави. Всі жителі країни повинні дотримуватися строгих правил не тільки в поведінці, але і в одязі. Однак з'явилася раптом (адже до сих пір ніхто з президентів Північної Кореї "не виводив у світ" своїх дружин) молода дружина Кім ЧенИна - Лі Сіль Чжу, не дотримується прийнятих правил "пристойності". Вона дозволяє собі нескромні за мірками держави спідницю, підбори і прикраси - явні ознаки свободи. Крім того, чоловік зволить дозволити всім жінкам країни змінити строгі брючні костюми на більш демократичні наряди, шокувавши своїх ідеологів і моралістів.

  Однією з найчарівніших і красивих королев світу називають Ранію Аль-Абдулла - першу леді Йорданії. Вона дійсно, відрізняється неймовірною красою, при цьому дотримується мусульманських традицій, називаючи себе "істинно арабською жінкою". Основною діяльністю королеви є допомога жінкам мусульманкам здобувати освіту, що вкрай складно в цій глибоко релігійному середовищі. Виховуючи трьох дітей, Ранія Аль-Абдулла, продовжує вести свою благодійність.

  Безумовно, найвиразнішою і харизматичною, не дивлячись на популярні історичні помилки, першої леді планети можна вважати дружину Поля Бійя - президента Камеруну. Шанталь Бійя воліє яскраве вбрання і масивну зачіску, яка є її власною копицею волосся. А ще вона молодша за чоловіка на 42 роки. Ентузіазм 44-річної дружини, схоже, робить благотворний вплив на 82-річного президента: він тримається молодцем і добре виглядає. Шанталь Бійя дуже дружна з дружинами екс-президентів Франції. Їх часто можна побачити, що прогулюються по бутіках Парижа.

  Розповідаючи про красунь перших людей держав, що володіють диктаторською владою, не можна не згадати дружину глави Філіппін Імельду Маркос. Другою половиною подружнього диктатури називали її в період правління чоловіка - в 1960-1980-х роках. За притаманні нею дипломатичні здібності, Імельда Маркос отримала прізвисько "залізна метелик". Вона набувала наряди в кращих модельних будинках світу, зібравши чималу колекцію одягу і взуття. Свій епатажний стиль перша леді назвала як імельдіфік (imeldific). Залишившись вдовою, вона і до цього дня є впливовою особою в правлінні країни (їй уже 87 років).