Головна » особистості » Желько Ражнатович, відомий всій Сербії під ім'ям Аркан

  Желько Ражнатович, відомий всій Сербії під ім'ям Аркан


  В юності він грабував банки по всій Європі і дарував касиркам квіти, за що отримав прізвисько "грабіжник з трояндою". Він збігав з в'язниць і входив в десятку найнебезпечніших злочинців, розшукуваних Інтерполом. Він полював за авторитетами албанської наркомафії.
  Він був любителем футболу і ватажком фанатів "Црвени Звезди". Кинутий в хорватську в'язницю після фанатських заворушень, він помстився президенту Хорватії, викравши його БМВ прямо з резиденції.
  Під час війни в колишній Югославії він сколотив загін з фанатів, швидко перетворивши його в велике боєздатний підрозділ, що отримало назву "Арканова тигри".

  У сербських селах йому цілували руки врятовані люди. Він забрав зі столичного зоопарку білих тигренят і возив їх з собою як живі инсигнии своєї гвардії. Після війни він одружився на найкрасивішій і популярній жінці Сербії. У нього було дев'ять дітей, і старший його син воював поруч з ним. Він купував квартири інвалідам бойових дій, створив фонд "Третя дитина" для допомоги багатодітним сім'ям і будував храм у Приштині. Він став власником маловідомого футбольного клубу "Обилич" і за рік зробив його чемпіоном країни. його боялися.

  Він будував плани повалення президента Мілошевича і мріяв повернути Сербію королям з роду Караджорджічей.
  Він красиво жив, і вмер як чоловік, від кулі вбивці.

  На його похоронах було безліч народу, а маленькі діти несли в руках плюшевих тигренят.