Головна » Приворот » Вуду приворот на ляльку - наведення і зняття

  Вуду приворот на ляльку - наведення і зняття

  Приворот Вуду - потужне чаклунство з наслідками, як і в іншій любовної магії примусу. Єдина різниця - коли, звертаючись до духів, поводяться некоректно, нешанобливо, проблеми почнуться і у жертви, і у замовника / виконавця

  дух Лоа

  Коли проводять ритуал, просять допомоги у духів Лоа. А слухають вони того, хто точно знає, чого хоче і твердий у намірах. Духи сприймають все, що говорить людина, буквально. Звертаються до них з проханням своїми словами, без заклинання. Бажано сформулювати прохання і прорепетирувати його вимова заздалегідь.

  Духи мають ворожий настрій до людини, тому їх задобрюють. Наприклад, після заходу сонця, коли завершиться обряд, на перехресті кладуть для магічних помічників солодощі. У не заплатив вони заберуть з життя те, що сподобається.

  Приворот на ляльку Вуду

  Широке поширення набув приворот з використанням саморобної ляльки (вольта). Є два варіанти: зшити її або змайструвати вольт з воску. Другий спосіб більш актуальною, тому зупинимося на ньому.

  Щоб міцно зв'язати вольт і жертву, буде потрібно будь-який біологічний матеріал того, на кого робиться приворот (волосся, кров, слина, нігті), воскові, що не церковні, свічки, що розтоплюються.

  З м'якого воску ліпиться фігурка. Всередину ховається біологічний матеріал. Коли є волосся жертви, вони будуть розміщені на голову вольта.

  Заздалегідь з туфель причаровує збираються бруд, пил і обмазується фігурка. А клаптем його одягу обертається вольт. Над готовим виробом шепочуть:

  Відтепер твоє ім'я (ім'я людини), з цією лялькою ти єдиний, що з лялькою, то і з тобою. Нехай буде так! Аго, Аго, Аго!

  варіант привороту

  Для здійснення привороту дівчата або хлопця опівночі візьміть дві чорні свічки і поставте по різні боки. Запаліть, в лівій долоні тримайте готовий вольт. Важливо, щоб під час обряду причаровує спав, інакше магія не спрацює.

  Налаштуйтеся на енергію жертви. Для цього стисніть фігурку в руках і уявіть коханого. Після проколіть вказівний палець лівої руки. Кров'ю змастіть область грудей вольта і прошепоти:

  Ліефде вир ма вир ЕВІГ. Аго, Аго, Аго.

  Загасіть свічки, намотайте на фігурку шматок темної щільної тканини і сховайте.

  Заклик лоа Легба

  Ритуал забороняється проводити новачкам - йде звернення до лоа Легбе. Стражникові воріт, за якими знаходиться світ духів. Легба не відрізняється добродушним характером, і коли побачить недосвідченого і невпевненого мага, завдасть шкоди.

  Лоа Легбе.

  У велику глиняну посудину кладуть маленький магніт, річ жертви, і заливають все медом. Далі запалюють свічку і промовляють:

  Pa pouvwa Legba Atibon
  Met Gra Shimen Kenbalada Dawonmen
  Ounsi Ladoswesan
  -Okan.
  Pa pouvwa Legba Miseba
  Legba Klewounde
  Legba Bwa
  Legba Kay
  Legba Kafa Woulo
  Velekefe k'Fanm Atibon Legba
  pa pouvwa Vye, Vye, Vye Legba
  e de Misys Avadra Bowa
  An non Man yan Vodoun Ounfo Alada.
  Yekete.

  Ці слова закликають Легбе. Приготуйте дар (тютюн, кава). І зверніться до який допомагає духу:

  Амет колт колти, мет колт овенід,
  Рпете ме рапет, ПОУМ мдаід,
  Своми лій свами сан омвені,
  Хмеан вен апі коул дема.

  Опишіть ситуацію і поясніть, будь хочете приворожити. Покликана сутність буде з вами, поки не догорить свічка. Використані атрибути винесіть за межі будинку і закопайте. Дарунки залиште на перехресті наступної ночі.

  Звернення до богині Ерзулі

  Багато хто помилково думають, що магія Вуду має на увазі одне використання ляльок-вольтів. Але це не так, і приворожують і за допомогою заклинань. Звертаються до Ерзулі, дружині Легба, богині любові і краси.

  богиня Ерзулі.

  Пам'ятайте: божество неприхильно до людей, і є ймовірність, що відмовить. Використовують змову для притягнення чоловіка. Відбувається ритуал ввечері, попередньо роблять прибирання і приймають душ, змивають з себе накопичену за день енергію.

  Одягніть чистий одяг, застеліть робочу область білою тканиною, посередині поставте чашу з медом. Підпаліть червону свічку і розкладіть приготовані подарунки (цукерки, фрукти). Скажіть:

  Maitresse Mambo Erzulie Freda Dahomey, beautiful women, women of luck, women of my house. Come here, I beg of you, and keep this offering.

  Коли лоа з'явиться, ви відчуєте це: по шкірі піде мороз, практики відзначають, що з'являється відчуття, що в будинку є ще хтось. Скажіть богині, що дари для неї, але натомість просите бажане (опишіть ситуацію з коханим, чому хочете зробити приворот).

  На цьому ритуал закінчується. Задуйте свічку і вирушайте спати. Опівночі дари залиште на перетині доріг. Прийнявши їх, вона вирішить, допомагати чи ні.

  Як зняти приворот

  Кажуть, що від вуду-привороту не позбутися. Але це можливо. єдина умова - повинні знати, хто суперниця або суперник. Для очищення підготуйте металеву чашу, віск, фотографію і три волосини з голови суперника. Розтопіть віск і зліпите фігурку. Цей вольт буде символізувати індивідуума, що намагався заволодіти серцем коханого.

  Коли створюєте фігурку, в подробицях уявляйте цю людину. Волосся приклейте до голови фігурки, з фото виріжте особа і приліпите на вольт. Поставте на плиту ємність, налийте води і покладіть фігурку. Коли стане плавитися, говорите:

  Вогонь плавить віск, руйнує любовні чари.
  Нехай буде так.
  Забуде назавжди (ім'я) про ненаглядную (ім'я).
  Чотири стихії закриють замок, а ключ втратять навіки.

  Прочитайте текст 12 разів. Щоб зняти любовний приворот, обряд проводиться один раз.

  Використовуючи приворот Вуду, прив'яже до себе людину ґрунтовно. Але і таке сильне чаклунство усувається при бажанні.