Головна » простір » Я подивилася на смітинку і вона заворушилася у жінки витягли з ока більше десятка черв'яків-паразитів

  Я подивилася на смітинку і вона заворушилася у жінки витягли з ока більше десятка черв'яків-паразитів

  З очей 28-річної американки вийняли 14 черв'яків-паразитів, ніколи раніше не заразили людини. Це дійсно унікальний випадок, ось тільки сама дівчина чомусь зовсім не рада своїм вкладом в розвиток медицини.

  Еббі Блеклі рибалила на озері з човна і раптом відчула нестерпний зуд в оці. На наступний день свербіж повернувся - Еббі почухала очей і раптом дістала з-під століття дивну смітинку. Вона просто не повірила своєму розуму, коли та раптово заворушилася.

  Я подивилася на свій палець і побачила, як на ньому щось ворушиться. Я навіть показала хробака колезі, щоб переконатися, що я не божевільна

  Лікарі в клініці теж не відразу повірили Еббі, вирішивши, що дівчина прийняла за черв'яків звичайну бруд. Втім, в кабінеті окуліста все з'ясувалося досить швидко. Паразитолог Річард Бредбері, який займався цим випадком, зазначив - це перше в історії медицини зараження людини хробаками Thelazia gulosa.

  Зазвичай паразити цього виду зустрічаються тільки у тварин, найчастіше у корів. Бредбері передбачає, що дівчину заразила польова муха, але такого раніше ніколи не було. На щастя, всіх паразитів з ока американки видалили вчасно і ніяких серйозних наслідків для її здоров'я помічено не було.