Головна » простір » Ядерне притулок в метро Пекіна що ще приховує китайська підземка

  Ядерне притулок в метро Пекіна що ще приховує китайська підземка

  Китай і справді готувався до руйнівній війні. Станції метро Пекіна проектуються як притулку, здатні витримати навіть ядерну атаку.

  На багатьох станціях встановили важкі двері в притулку, ретельно замаскувавши їх врівень зі стінами. Більшість жителів Пекіна і гадки не мало, що їх уряд збирається брати участь в ядерній бійні.

  Ці смуги стали на знімках - фактично, втоплені в бетон доріжки для важких дверей. У разі ядерної атаки спеціальні співробітники прибирали їх і заводили людей в притулку.

  У 2012 році китайські державні ЗМІ повідомили, що система метро Пекіна може захистити громадян від штормів, ураганів і (як би між іншим), ядерних атак. Кожне притулок на станції має тригодинної запас кисню.

  Тут і криється неприємна правда. У разі ядерної атаки люди повинні уникати зони зараження протягом мінімум двох тижнів. Три години? Метро Пекіна - пастка. Замість порятунку при атаці люди знайшли б тут лише болісну смерть від задухи вже через три години.

  Незалежні журналісти провели розслідування і з'ясували, що багато дверей в притулку сьогодні і зовсім ненавмисно заблоковані.

  Мабуть, не всі співробітники знали, що це за двері - на станції Чонгвенмен, наприклад, відкриття дверей заважає недавно прокладений електропровід, що живить камери зовнішнього спостереження.