Головна » простір » Загадкове зникнення найдавнішої цивілізації пов'язане з прибульцями, вважають уфологи

    Загадкове зникнення найдавнішої цивілізації пов'язане з прибульцями, вважають уфологи

    Вчені вважають, що дивне зникнення однієї з найдавніших відомих нам цивілізацій ще більш таємниче, ніж здавалося на перший погляд.

    Хараппская або Індська цивілізація з'явилася і розвинулася раніше двох інших великих цивілізацій того часу, Стародавнього Єгипту і Месопотамії. Період розквіту (3300 - 1300 рр. До нашої ери) дозволив цивілізації захопити майже весь Індійський субконтинент. Потім почався раптовий занепад - раніше вчені вважали, що він пов'язаний з кліматичними змінами, але зараз з'ясувалися додаткові, раніше невідомі деталі.

    Виявилося, що на відміну від інших найдавніших цивілізацій Стародавнього Єгипту і Месопотамії, нерозривно пов'язаних з трьома річками, Ніл, Тигр і Євфрат, Індська цивілізація взагалі не залежала від водних артерій.

    Крім того, на території цієї цивілізації вчені виявили продукти розпаду урану. Звучить фантастично, але вже існують припущення уфологів, згідно з якими у людей річки Інд була відповідна техніка або зовнішні контакти. Інших пояснень знахідкам поки немає, адже у Індії немає ядерних об'єктів в цій зоні.