Головна » простір » Тварини ніби створені самим дияволом

    Тварини ніби створені самим дияволом

    Живих істот на Землі стільки, що про більшість ви навіть не чули. І щороку вчені знаходять все нових створінь. Правда, деяким краще було б так і залишитися не знайденими: з'являється повне враження, що створила їх не природа, а якісь темні сили.

    У випадку з пітбулем забарвлення мерль (merle) природа і справді ні до чого. Бійцівську собаку вивели люди, але навіть любителям агресивних порід такого пітбуля довелося заборонити. Виявилося, що пси-merle більше за інших схильні до неврологічних захворювань і надмірної агресії.

    Надздібності голих землекопів і зовсім ставлять в тупик вчених. Це дивне, безглузде з увазі створення вміє обходитися зовсім без води, живуть по 30-40 років, володіють повним імунітетом до онкології і взагалі не відчувають болю. Як так вийшло науці тільки належить з'ясувати.

    І адже це ще тільки живі створіння, що живуть на поверхні. Приховані океанські глибини для нас залишаються таємницею за сімома печатками: людина намагається освоювати інші планети, але про власний океані знає чи 5% інформації.