Головна » тварини » Тварини, у яких є свої Лайфхак

  Тварини, у яких є свої Лайфхак

  Лайфхак полегшують життя. Саме тому вчені уми придумали безліч технологій для людей. Але у тварин подібних можливостей немає. Саме тому вони самі для себе винаходять Лайфхак.

  крокодил

  Якщо їм потрібно поїсти, а для цього спуститися на дно, то вони просто ковтають камені. Чим більше вага останніх, тим глибше може спуститися рептилія. Крім того, камені відмінно перетирають їжу в шлунку.

  носоріг

  Митися і чиститься потрібно будь-якій тварині, але носороги мають таку можливість не завжди. Та й навіщо, коли існують буйволової шпаки, які поїдають кліщів та інших комах з шкіри гігантів. Також птиці, бачачи небезпеку, починають подавати сигнал тривоги, що і самому носорога допомагає звернути увагу на наближення хижака.

  Хітон, або морський молюск

  Він має зуби з магнетиту - самого твердого матеріалу. Молюск може прожувати будь-яку їжу, а людської стоматології залишається тільки заздрити і захоплюватися.

  паличник

  Вони можуть спокійно розмножуватися партеногенезом. Тобто для того, щоб на світ з'явилися малюки, самці палочника не потрібен партнер і спаровування, досить просто добре харчуватися.

  лосось

  Всі ми знаємо, що лосось може проплисти сотні кілометрів для того, щоб зробити потомство в тій же річечці, де з'явився на світ сам. У нього немає навігатора або карт, просто він володіє відмінним нюхом і відчуває магнітне поле Землі. Дорогу додому знаходить без проблем.

  чорний живоглот

  Цей малюк без проблем поласувати здобиччю, яка більше його в 2 рази, а його вага перевищує в 10! А все завдяки тому, що у нього дуже гострі зуби і розтягується шлунок. Саме тому будь-який хижак, який бажає пообідати Живоглотом, з легкістю перетворюється в жертву.

  Василіск

  Ящірка Ісуса Христа може з легкістю прогулюватися по поверхні води. Їх пальці розширюються при ударі об воду, збільшуючи площу лапи, а швидке пересування при цьому не дає потонути.

  Дельфін

  Він володіє феноменальним навиком - вміє спати однією півкулею мозку. Відпочинок може тривати до 15 днів, в той час як друга півкуля не спить. Повне занурення в стан сну могло б коштувати тварині життя.

  Жаба

  Волохаті жаби для оборони від хижаків ламають собі пальці ніг. Зламані кістки виступають через шкіру, створюючи кігті, тим самим допомагаючи оборонятися і відлякувати небезпека.

  багатоніжка

  Її всюди чатує небезпека, тому вона навчилася оборонятися. Як тільки багатоніжка бачить хижака, так відразу ж розпорошує ціаністий водень, концентрація якого смертельна навіть для великих птахів. До слова, розпорошувати отруйна речовина вона може до 50 см.

  А який з тварин Лайфхак здивував вас найбільше?

  Розкажіть про це друзям - зробіть репост!