Головна » тварини » Тварини-химери, або дивні жарти природи

  Тварини-химери, або дивні жарти природи

  Зі шкільної лави ми знаємо, що химера - міфічне чудовисько. Якими б рисами характеру його не наділяє міфи і казки, виглядало воно відштовхуюче.

  Що ж таке химера

  З точки зору біологів, химера - організм, що складається з клітин з різними генами. Хімерізм проявляється у рослин, тварин і навіть людей, в тому числі - близнюків. Генетичні мутації, часто відбуваються без участі людини, привели до появи наступних тварин.

  кішки Венера

  Її незвичайна зовнішність мало не залишила тварина в притулку назавжди. Експерти вважають: мурка стала наочним прикладом хімерізма, в результаті якого вийшли різні за кольором очі і двоколірна шерстка.

  Френк-і-Луї

  Складно зрозуміти, що це - одна голова на двох тварин або дві голови на одному кота. Генетичну мутацію, що торкнулася нещасного, називають "синдромом Януса", і це не перший кіт з подібною проблемою.

  порося Руді

  У притулку для тварин він отримав друге ім'я - Двійка. Тварина мала два вушка, три очі і два п'ятачка, що розмістилися на цілком сформованих черепах, але всього однієї шиї. Співробітники притулку викупили істота у господарів, щоб воно не стало цінним експонатом в звіринці. Прожив малюк недовго.

  Риби-химери

  Їх характерною особливістю називають вальковатое тіло, злегка стисле з боків і поступово сходить на «ні» до хвоста. Останній часто виглядає як довгий шнур. Парні плавці таких особин мають тонкі, гнучкі, але досить м'ясисті лопаті.

  Тигр Кенні

  Він народився в неволі не тільки з білою шкірою, але і з дивною мордою. Тварина не могло стуляти щелепи, а його мозок був гіпертрофований. Життя його обірвалося в 2008 році. Причиною смерті стало онкологічне захворювання.
  Варто відзначити той факт, що всі білі тигри - мутанти, що народилися від батьків-родичів. У природі вони зустрічаються вкрай рідко.

  Однолапая змія

  Була знайдена жителями китайського села. Істота намагалося заповзти в будинок і його б напевно вбили, але вчасно виявили дефект. Так плазун стало надбанням вчених.