Головна » простір » Тварини, які змогли б вижити навіть в пеклі

  Тварини, які змогли б вижити навіть в пеклі

  Люди придумали унікальний спосіб регулювати свої відносини з природою: техніка допомагає нам не турбуватися про ураган або літній спеці за вікном, а теплий одяг вирішує ситуацію на вулиці. Більшість тварин, тим часом, вважають за краще жити і подорожувати без нічого - і тому розвинули для себе кілька більш витончені і дієвіші вміння, що допомагають їм виживати в украй неприємних умовах. Ось кілька дивовижних створінь, яким не потрібно нічого особливого, щоб вижити при самих божевільних погодних умовах. 

  • Арктичний заєць

   Арктичні зайці зустрічаються в основному на півночі Канади і Гренландії - і ці хлопці не рухаються на південь з настанням холодів. Їх популяція досить численна, оскільки за Полярним колом зустрічається не так багато хижих тварин, здатних розвинути швидкість вище 80 км / ч - а саме так буде тікати від небезпеки арктичний заєць. Коли температура стає смертельно низькою, тварини збиваються в зграї до ста особин. Тісно притискаючись один до одного, вони генерують достатню кількість тепла.

  • Африканська жаба Пікс

   Одна з небагатьох амфібій, що зуміла пристосуватися до складних пустельних умов. Пікс вміє перечікувати посушливі періоди року, закопуючи в мул. Пересихая, він утворює своєрідний захисний кокон, який оберігає жабу від жахливо високих температур.

  • деревна жаба

   Ареал проживання звичайної деревної жаби охоплює майже всю Північну Америку. Це дивовижне створіння розробило власну техніку виживання в сильні морози. Деревна жаба буквально заморожує себе заживо, завдяки великій кількості глюкози, щоб оберегти свої внутрішні органи від ушкоджень кристалами води - з цією проблемою, до речі, безуспішно б'ються кріологи, що працюють над збереженням людського тіла в анабіозі.

  • Гімалайський стрибучий павук

   Чемпіон-вижівальщік всієї планети, гімалайський стрибучий павук ніби навмисне вибрав самі невідповідні для життя умови. Екстремальний холод, низький атмосферний тиск, вітер, здатний здути зі схилу гори не тільки павука, а й добре екіпірованого альпініста ... Крім того, павук повністю залежить від дрібних комах, яких заносить на вершину вітер. Ні вітру - немає їжі.

  • Газель-Доркас

   Газель-Доркас живе в Північній Африці, від Атлантики до Перської затоки. Як і слід було очікувати, вони пристосувалися існувати в дуже сухих умовах. Але замість того, щоб чекати посухи і тільки потім починати запасати воду, це створення воліє готуватися до проблем заздалегідь. Газель вміє зберігати воду в тілі і витрачати її маленькими порціями при необхідності. Вона навіть може не мочитися під час посухи, вибираючи всю вологу з сечі назад в організм.

  • безсмертна медуза

   Ніякого перебільшення: в океані дійсно мешкає вид безсмертних медуз. Turritopsis Nutricula вміє повертатися в свою молодість після спарювання і починати весь цикл заново - мрія, за якою послідувала б велика частина людства. Якби не хижаки, під'їдають більшу частину популяції цих безсмертних плавців, медузи вже давно захопили б весь світ.

  • тихоходки

   Тихоходки виглядає ніби черв'як, який надів костюм борця сумо. Це крихітне безхребетних зустрічається всюди, від гірських вершин до океанських западин. Тихоходки може обходитися без їжі протягом 10 років - і це лише мала дещиця її здібностей. У 2007 році група вчених (шкуродери!) Відправили тихоходок прямо у відкритий космос. Вакуум, -458 ° F, випромінювання, здатне знищити людину за частки секунди: вгадайте, кому все це анітрохи не зашкодило.